Jump to content

Nova VIP kampanja


Lucky

Recommended Posts

Napravio sam malo istraživanje među nekoliko žena i u suštini dosta je blizu onoga što je ivanko rekao - kao moguće je al' bi išlo na sve strane uključujući i njih same, noge, gaće, garderobu ... u slučaju da je mala nužda u pitanju ofc :)

Link to comment
Share on other sites

šta da radim kad me mnogo zanimalo, nisam mogao da se odlučim za koletovu ili mohijevu stranu. na papiru sam bio za koleta, kao čovek studira medicinu, valjda zna ... ali onda sam ipak odlučio da ispitam one najpozvanije da odgovore na to pitanje!

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam malo istraživanje među nekoliko žena i u suštini dosta je blizu onoga što je ivanko rekao - kao moguće je al' bi išlo na sve strane uključujući i njih same, noge, gaće, garderobu ... u slučaju da je mala nužda u pitanju ofc :)

ma sta znaju one :tf:

Link to comment
Share on other sites

meni i dalje nije jasno zasto nekom prvo pada na pamet da ribe kenjaju u pisoar na ovoj reklami... cak i da je pijani mladost-ludost trip, ne secam se da je iko srao u pisoar, pogotov ne zenske osobe, pa jos 3 poredjane jedna do druge kao na reklami. jedino logicno je da obavljaju malu nuzdu, kako je i zamisljeno u reklami, ali me brinu ovi ljudi kojima je prva asocijacija kenjanje. nemojte nikad u pisoar ljudi, bolje negde ispred u zbunje ako bas potera.. :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 6

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

meni i dalje nije jasno zasto nekom prvo pada na pamet da ribe kenjaju u pisoar na ovoj reklami... cak i da je pijani mladost-ludost trip, ne secam se da je iko srao u pisoar, pogotov ne zenske osobe, pa jos 3 poredjane jedna do druge kao na reklami. jedino logicno je da obavljaju malu nuzdu, kako je i zamisljeno u reklami, ali me brinu ovi ljudi kojima je prva asocijacija kenjanje. nemojte nikad u pisoar ljudi, bolje negde ispred u zbunje ako bas potera.. :)

 

jel si i ti od onih što se tripuje da su žene čistije od muškaraca? :) pitam zbog ovog "pogotovo ne ženske osobe" :)

Link to comment
Share on other sites

ciljao sam na to da smo mi muskarci skloniji (pod dejstvom supstanci) egzibicijama poput ove iz reklame, pre nego ribe. otud i moje cudjenje da je neko pomislio prvo na kenjanje u pisoar, jer je prilicno nedvosmisleno da ribe pisaju... da su stvavili likove, onda bi definitivno prva asocijacija bila kenjanje i cela reklama bi bila mnogo odvratnija nego sto je sad.. nisam uopste imao na umu higijenu :)

ali kad si se vec dotakao te teme, ne tripujem, nego zaista mislim da su zene generalno cistije od nas. :) pritom nije da smo mi prljavi, nego one previse vreme posvecuju sebi i svom izgledu. 

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

nekih riba, da.. ali kada pogledam u globalu zajedno sa tim strokavim ribama, opet su urednije od nas.. ajde, govoricu u svoje ime, jer ne znam kakvih picajzla ima na forumu sve, ali velika vecina riba koje sam video/upoznao su urednije od mene. isto znaju da smrde, prde i podriguju, ali vise vremena utrose na prevenciju i razmisljanje o tome, nego mi.. samim tim, trebalo bi da su urednije i cistije. al dobro, zbog jedne neuredne torbe i dlaka u kupatilu izvucicu zakljucak da su prljave.. :D

 

a i nek ste se primili na pisoar, jer bas sam to imao na umu, da vam podelim savet i skrenem paznju da ne kenjate u pisoare.. 

  • Downvote (-1) 5

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Neko reche da mladost ludost ne znaci da kenjaju po pisoarima... 

 

 

Buduci da znam demente koji su kenjali (i kid you not) tako sto odvrnu plafonsku kuglu onu, iskenjaju se, i zavrnu nazad..... kapiram da se neko nekada iskenjao u jebeni pisoar, poy.

 

btw, ubedjen sam da zene mogu da pisaju pod tim uglom, ko ih jebe ako oce da se pate.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ciljao sam na to da smo mi muskarci skloniji (pod dejstvom supstanci) egzibicijama poput ove iz reklame, pre nego ribe. otud i moje cudjenje da je neko pomislio prvo na kenjanje u pisoar, jer je prilicno nedvosmisleno da ribe pisaju... da su stvavili likove, onda bi definitivno prva asocijacija bila kenjanje i cela reklama bi bila mnogo odvratnija nego sto je sad.. nisam uopste imao na umu higijenu :)

ali kad si se vec dotakao te teme, ne tripujem, nego zaista mislim da su zene generalno cistije od nas. :) pritom nije da smo mi prljavi, nego one previse vreme posvecuju sebi i svom izgledu. 

 

drogiras se, a?

 

nekih riba, da.. ali kada pogledam u globalu zajedno sa tim strokavim ribama, opet su urednije od nas.. ajde, govoricu u svoje ime, jer ne znam kakvih picajzla ima na forumu sve, ali velika vecina riba koje sam video/upoznao su urednije od mene. isto znaju da smrde, prde i podriguju, ali vise vremena utrose na prevenciju i razmisljanje o tome, nego mi.. samim tim, trebalo bi da su urednije i cistije. al dobro, zbog jedne neuredne torbe i dlaka u kupatilu izvucicu zakljucak da su prljave.. :D

 

a i nek ste se primili na pisoar, jer bas sam to imao na umu, da vam podelim savet i skrenem paznju da ne kenjate u pisoare.. 

 

ne seri da ribe prde? :O

 

 

nego, ne kenja se samo u pisoar, kenja se i u labavobaoba!1

ali stvarno, sto je najgore :c

 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja mislim da nisam nikad procitao da je Mohi napisao "U pravu si...", a da to nije bilo praceno sa "... ne treba da se raspravljamo jer je ocigledno da si dement". :D

Danas, kada je covecanstvo ugrozeno vise nego ikada, pretnjama iz svemira - pocevsi od sudara sa asteroidima pa do neizbeznog pitanja - da li ima jos nekoga u blizini; opasnosti od nuklearnog rata; zaraznim bolestima kako prirodnog tako i vestackog porekla; koliderom u cernu itd, ti si nasao za shodno da slutis, da ne kazem prizivas deljenje sa nulom? Sta je sa tobom mladi covece, jesi li po glavi izgoreo? :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Danas, kada je covecanstvo ugrozeno vise nego ikada, pretnjama iz svemira - pocevsi od sudara sa asteroidima pa do neizbeznog pitanja - da li ima jos nekoga u blizini; opasnosti od nuklearnog rata; zaraznim bolestima kako prirodnog tako i vestackog porekla; koliderom u cernu itd, ti si nasao za shodno da slutis, da ne kazem prizivas deljenje sa nulom? Sta je sa tobom mladi covece, jesi li po glavi izgoreo? :D

 

Pa upravo sad :)

 

Zar nije svejedno da li cemo poginuti od asteroida, Suncevih pega, CERN-a, nuklearne zime ili Mohijevog priznanja da je pogresio? :D

 

(Po glavi sam se posuo varikinom :P)

Ili splitz splita ili da ovaj topik doturimo Vip PR odeljenju

 

Sansa je da ce samo ispod "Ovo je fantasticna promocija, bla bla" dodati "NE SERI?!" :D

Link to comment
Share on other sites

Ja bi voleo da meni neko da neki argument koji nije "tako su nas ucili na medicini, a nema veze sto to u praksi nije tako".

 

Evo ne znam sta vise od ovoga treba da uradim

 

argument.jpg

 

Krug je jelte oznacava vaginu i to mislim da sam je stavio previse levo ali cisto da neko ne kenja za to.

 

Ovo je pod pretpostavkom da zene pisaju pod uglom od 90 stepeni u odnosu na telo sto nije tacno i kacio sam na prosloj strani video od sat vremena zena kako pisaju i na kome se lepo vidi da je taj ugao ugrubo 45 stepeni.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja bi voleo da meni neko da neki argument koji nije "tako su nas ucili na medicini, a nema veze sto to u praksi nije tako".

 

Evo ne znam sta vise od ovoga treba da uradim

 

 

 

1. Dati su ti argumenti od strane Lakija koji je pitao nekoliko devojaka, od jedne devojke na forumu, a evo i ja cu da se pridruzim posto sam sinoc pitao svoju curu i ona je bila u fazonu, da ako ocu da se popisam po sebi.

2. Da priznas da si pogresio i da nas sve zaprepastis (a po Zolinim recima budes Fluffy, The Destroyer of the Worlds).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...