Jump to content

Nova VIP kampanja


Lucky

Recommended Posts

au jbt kako ogavna reklama, meni barem.

nego, skenjao sam se kad sam skontao da ortaci sto su uzeli novi iph, nisu ni razmatrali da li im je taj telefon uopste privlacan, ni u jednom momentu ih nisam cuo kako govore kako je lep, vec su ga jednostavno uzeli jer je to novi iphone. tuga

 

Bring It

Link to comment
Share on other sites

sjajna ideja, imaju muda, ali je odvratna. omladina je vec dovoljno sjebana

Ali šta ti je tačno odvratno? Stvarno me zanima, pošto su se ljudi generalno izložili na tu priču danas :)

Nije da su stavili prljave Britanke sa Exita gde se vidi kako šoraju na sred Main-a, nego je više neki "mladost-ludost" trip i naravno nije eksplicitno to pišanje lol

Omladina ima poremećen sistem vrednosti i oko toga nema rasprave, to je jasno. Ali isto tako mislim da naša omladina nije dovoljno opuštena, tako da je ova reklama pun pogodak (opet po mom mišljenju).

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ali šta ti je tačno odvratno? Stvarno me zanima, pošto su se ljudi generalno izložili na tu priču danas :)

Nije da su stavili prljave Britanke sa Exita gde se vidi kako šoraju na sred Main-a, nego je više neki "mladost-ludost" trip i naravno nije eksplicitno to pišanje lol

Omladina ima poremećen sistem vrednosti i oko toga nema rasprave, to je jasno. Ali isto tako mislim da naša omladina nije dovoljno opuštena, tako da je ova reklama pun pogodak (opet po mom mišljenju).

au vanja nemam snage ako ti slika ispod nije sramotna onda jbg

 

10384461_10204016186579679_2954504166090

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...