Jump to content

Nova VIP kampanja


Lucky

Recommended Posts

Ja sam random marmen, a ti ne znas ni sta si napisao pre 30tak minuta? :)

 

 

 

 

Znaci rasprava je pocela jer je Kole rekao da u toj pozi nista ne pogadja (sto ja demantujem citatom), ali onda ti meni objasnis da u stvari sam ja random marmen jer u stvari ti pricas nesto drugo, o punom mlazu. Imas curu? Pitaj je da ti demonstrira. A onda se pretvaraj da nisi ili da su rezultati kakvim ih ti ocekujes.

 

 

Sta pricas ti jesi normalan?

 

 

tako da pri normalnom uriniranju kada je mlaz jak nema teorije da se mokri u onom položaju bilo gde sem na pločice (i možda zadnju stranu gaćica nedovoljno spuštenih)

iz onog položaja žena može da mokri u pisoar samo ako to radi ekstremno polako pa gravitacijom urin pada direktno na dole =o)))

 

Pricamo o normalnom uriniranju sve vreme, a ovde iznat ti pise STA JE KOLE REKAO ZA NORMALNO URINIRANJE U TOM POLOZAJU.

 

To sto je rekao da se ustezanjem misica da pisas kap po kap to moze izvesti nit ima veze sa diskusijom nit bilo kako utice na istu jer je diskusija bila

KOLE: NE MOZE SE NORMALNO TAKO POGODITI

JA: MOZE

 

I sve vreme su CRTEZI normalnog uriniranja SA JAKIM MLAZOM ili mislis da su one slike koje sam ja kacio pisanje kap po kap? Evo linkovacu ih opet

5.gif

 

argument.jpg

 

Sad se lepo vrati svojim marmen korisnicima jer sa njima i pripadas.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jos bi samo dodao jednu stvar da pametnice razmisljaju.

 

S obzirom da na onoj slici cak i da devojke piske pod uglom od 90 stepeni u odnosu na telo mlaz ulazi u pisoar zanima me sta se desava kada devojka sedi uspravno na wc sholji, jel pisa preko prednjeg dela sholje? Evo ilustrovacu

 

imsis553-058-woman-on-toilet-seat-gettyi

 

Dakle PO KOLETU bi jak mlaz trebalo da ide paralelno sa donjim delom butine.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

meni se nedavno desilo da sam seo na šolju ujtro da pišam (da, sednem kad šampi hehe) a bilo je jutro i imao sam erekciju o/ i krenuo sam da pisam i sve sam se zapisao po pidzami jer je islo izmedju solje i daske. Cisto da vidite kolko ste otisli daleko sa nebulozama oko pisanja ffs. Ofc ovaj put je kriv Kole jer je prvi počeo.

 

Pa onda je reseno, kole je verovatno onda mislio da riba ne moze da shora onako kad ima erekciju. Zakljucajte topik.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

meni izgleda da

 

ili ove zenke imaju preko 2 m

ili su ono zenski pisoari za naguzeno pisanje zena u stojecem stavu (aka scenografija za reklamu)

 

nesto kontam da je pisoar normalne visine ne bi mogle da dohvate da pisaju/zapisavaju kao na ovoj reklami :)

 

a sad da istrazimo koja je propisana visina za pisoar po  JUS-u :D 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zene kad hoveruju iznad sholje jer je prljava ne stoje u ovoj pozi nego im je telo uspravnije i jer je sholja duza pa je tako telo skoro uspravno a nogama su opkoracile sholju.

 

Ovi pisoari su poprilicno duzi od regularnih.

 

Na onoj mojoj slici sam nacrtao ugao od 90 stepeni, jer sam karikirao tvoju izjavu, a zene ne pisaju pod 90 stepeni unapred. Druga stvar u perspektivi se ovde gubi milimetar-dva sto opet cini da mlaz pogadja unutra jer sam vaginu smestio u krajnju levu poziciju da neko za to ne bi kenjao.

 

Lepo reci gde tacno zena gadja kad sedi uspravno na sholji, a ne u "prednju trecinu" jer to moze biti i ugao od 90 i ugao od 30 stepeni u odnosu na telo. I ako mlaz ide pod uglom od 90 stepeni kako zena moze da shora na sholji sedeci uspravno, a da ne pisa van sholje?

 

 

Odgovori na zadnje pitanje pa da zavrsavamo ovo lagano.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Жене лађаре, ако пазе, раде ово стојеће пишање. И са гуза и спреда.

Нисам испратио цео топик ни ко је шта рекао, јер и ово мало ме је натерало да одем да пишам од смеха.... стојећки.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Gle lihvari sto su smanjili :D

Ja potpisao po starom, nisam ni video da su menjali. I mislim da je stvarno mix net L bio najbolji bargain koji si mogao za te pare da uzmes, obv na 50% pretplati...

 

Nevezano za topic (koji je za anale btw, u rangu onog "kako prici ribi") mix net L sa 50% + nexus = 1000 din mesecno je jedan od najboljih saveta koje sam poslusao ovde.

Svaki mesec imam 1000+ minuta (jedan mesec se prenosi). za 999 RSD. Ali koiliko god se pametniji i iskusniji trude, i dalje ce biti likova koji ce placati paket koji im ne treba zbog telefona.

Juce sam slusao pricu kolega koji su na paketima od par hiljada, kako ih mole da produze uz novi telefon ( i nova 24 meseca) i kako nalaze opravdanja zasto tako treba dok im se na licu vidi da u sebi znaju da nisu u pravu.

Male pobede svakog dana .. makes me happy

 

Na konto topica, i moja tvrdi da tako ne moze, dodajte i njen glas :P

 

jebote bog. 

 

 

Uspeo je da vas sve smori oko jebenog zenskog mlaza, i to na 7 strana. Pa vi ste ludi a ne on :)

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja jedno pitanje oko paketa : 

 

naime, vlasnik broja koji trenutno koristim zapalio je u Kanadu i nece vise da se vraca u zemlju. Ofc, ne daju mi bez njegove LK ili ovlascenja da prebacim broj na sebe a ide mi na zivce to sto ne mogu apsolutno nista da uradim bez njega. Moje pitanje je, kog operatera i koju ponudu je najbolje izabrati? Jel Mix Net L sa 50% najbolja opcija ili imaju i VIP/Telenor neku slicnu, mozda bolju ponudu. Tipa dovoljno bi mi bilo oko 400 minuta mesecno, poruke skoro i da ne kucam.

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...