Jump to content

Nova VIP kampanja


Lucky

Recommended Posts

Kako su sranje tačno?

 

Imam (Mix Net M) 300 minuta, 600 poruka (koje ne koristim) i 600MB neta (WiFi na poslu i kod kuće), plaćam 530 dinara mesečno. Ostane mi brdo minuta od prošlog meseca, jednom u 3 meseca potrošim tih 600MB... Ako to nije bargain, ne znam šta je.

 

Čak i sledeći paket, Mix Net L (600 minuta i 1200MB) košta oko 1k sa tih 50%, ali to bi mi bilo previše i nikako ne bih potrošio.

Lose sam se odrazio, as usual!

Mislio sam da su sranje u odnosu na ovaj vipov novi paket, ja u poslednje vreme ostanem samo sa minutima(i to ne nesto puno).Imam gajbi wifi, imam i viber i tako ta sranja, ali dosta ljudi iz mog drustva nema, ili nema naviku da koristi :(

Naravno da je ovo za 50% jeftiniji paket bez fona nesto najbolje cega su se dosetili u skorije vreme :)

Link to comment
Share on other sites

Gle lihvari sto su smanjili :D

Ja potpisao po starom, nisam ni video da su menjali. I mislim da je stvarno mix net L bio najbolji bargain koji si mogao za te pare da uzmes, obv na 50% pretplati...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jesam

 

nekom jeste

ne mogu

 

neću

 

možda nisi glup, al si nesrećan

 

o/

 

Nisi

 

Neko nije svi kako si rekao, a vec da je nekome palo to na pamet mozemo da prihvatimo jer ima svacega ovde

 

Mogu

 

Lupio si i ostao ziv, pa sa tom cinjenicom sad idi ili ostani ovde kako hoces.

 

Nisam ni nesrecan kad ne citam gluposti po forumu.

  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa jedino kako ovo možemo rešiti je da nagovorimo neko žensko da stane onako i proba da piša pa da vidimo šta će se dogoditi. Ja mislim da neće pogoditi ni malu ni veliku.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se svima koji agresivno brane svoje elementarno nepoznavanje anatomije

<instert random nisi vido ženu joke here>

 

ženska uretra je usmerena unapred

i što je čučanj dublji to je otvor uretre usmereniji ka napred

tru stori, gugl female urethra (cross section)

isto tako, buthole je u stojecem položaju usmeren na nazad a ne na dole i on se isto pomera ka napred što je čučanj dublji pa full čučnju gleda na dole....

 

tako da pri normalnom uriniranju kada je mlaz jak nema teorije da se mokri u onom položaju bilo gde sem na pločice (i možda zadnju stranu gaćica nedovoljno spuštenih)

iz onog položaja žena može da mokri u pisoar samo ako to radi ekstremno polako pa gravitacijom urin pada direktno na dole =o)))

 

ne znam zašto sam napisao da većina podsvesno zna da je to tako...mislio sam da je general knowledge da žene šoraju unapred, kanda nije....no ono "idi odavde, niko nije pomislio to što si ti jer nisam ja" je izjava osobe kojoj lobotomija ne bi presekla komunikaciju izmedju moždanih hemisfera jer dotična već ne postoji...a i nesrećna je pa mora da se ventilira na svaku stvar na forumu koja joj se ne svidi =o)

 

 

edit

rimember dis shit, trebace vam kad sa malim zenskim detetom trebate da "nišanite" u javnom wcu =o))

 

I pisaju unapred u odnosu na trup tj telo, a kada bi povukao liniju normalnu na njihovo telo u visini picke i pogledao ovaj DUBOKI pisoar skontao bi da gadjaju pisoar.

A pride ne pisaju pod 90 stepeni u odnosu na telo nego malo na dole sto jos vise ide u prilog pisanju u ove pisoare.

Druga i treca pogotovo, a i prva.

 

Evo i da ilustrujemo ugao

 

1.gif

Cak i ova sa slike bi mogla u one pisoare u ovoj pozi da pisa, a one sa reklame su bar jos 20-30 stepeni nagnutije.

Pritom ove sa reklame nisu u cucnju nego su nagnute.

I sad mi je jasno sto ti tako dobro ide ta medicina ali mora da sam ja nesrecan i neostvaren, a ne neko drugi.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ovo je ilustracija za "gravitational drip" scenario koji sam pomenuo, ne za normalan stream, mogao si na netu da nadjes za 1h nesto malo ubedljivije...i bravo za ultraargument pominjanjem faxa, ali kako da ga zavrsim kad sam lobotomiziran i bas nista ne znam o tome sta pricam, za razliku od tebe koji ne verujes osobama suprotnog pola koje imaju 1st hand experience sa tim kako mlaz ide...karmicki gledano univerum ti duguje zapisavanje od strane malog deteta koje ne shora kao sto si zamislio =o)

Link to comment
Share on other sites

Ono gore nije pod gravitacijom jer se lepo vidi da mlaz ide malo unapred.

 

5.gif

 

Ali evo.

 

Dakle ugao od recimo 45 stepeni u odnosu na zamisljenu liniju povucenu kroz sredinu TRUPA.

 

Sad povuci tu zamisljenu liniju ribama sa reklame, i na nju liniju pod 45 stepeni NA DOLE i dobices da gadjaju u pisoar KO SALE DJORDJEVIC.

 

 

Ne verujem osobama suprotnog pola koje imaju agendu da izazovu reakciju.

 

A za razliku od tebe sam vidjao ribe kako pisaju i ne treba mi protracenih x ili je mozda vec xy godina medicine za to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kasnim jer sam mislio da ne moram da kazem sustinu, a to je da nisi video u praksi ono o cemu pricas nikada, jer ima dovoljno drugih argumenata. Ali tvoja moc poricanja je neverovatna.

 

Eto okacih dve slike onoga sto sam ja video kako ribe shoraju i na prvu si pokusao da se izvuces jako glupo, a na drugu izlazis iz diskusije u "ne mogu ti objasniti" maniru.

 

Eto ako treba ima i video snimaka kurvi kako shoraju, neki frikovi se loze na to ako treba da se dodatno argumentuje. Ali cemu bi to sluzilo kad ti bezis dok jos mislis da mozes da spases nicim opravdani ego.

 

Hteo si da ispadnes pametnica i bacis foru koja je nikad gluplja i dobio si misljenje koje ocigledno ne mozes da opovrgnes. Sledeci put razmisli koliko zapravo znas o temi na kojoj hoces da ispadnes pametan i necemo imati "blanko" vredjanja.


http://www.xvideos.com/video9239740/sneaky_pee_vol.20

 

Evo malo dodatne literature za studente medicine.


Ima na 24:30 recimo primer koji lepo pokazuje ugao, a ni riba nije losa.

 

Ima sat vremena materijala, pa vidimo se posle.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

moja moć poricanja?!? =o)

ja znam šta sam ja video, ti znaš šta si ti video, i sad je frka što neću više da se nabeđujem i ja imam ego issues...

samo vređaj, i oštri svoju jatagan-katanu, to je mnogo ubedjivije od bilo kakve argumentacije i uopšte ne govori ništa o tebi =o)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...