Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

barem nishta nisi sanjao sinoc, ili se en secash;)

btw. meni je tako vec 2 godine, a vi kukate bre, kod lekara na alergijske testove:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky, Doolio

Agresivan je kad podigne nogu (malo smeshno zvuchi) ili ima bash nagle pokrete.

U principu ujeda samo plen, a i ako te ujede isto je kao pchela, moze da ti bude neshto samo ako si alergichan...

To ni ja nisam sasvim siguran, al' znam da u prvih mesec dana nisam smeo ni da je pipnem, a sad smo ortaci... =]

Svejedno izbegavam da je chachkam danju poshto su nocne zivotinje...

Link to comment
Share on other sites

Ali ja ne bih ni znao šta da radim ako te ujede pa ne pušta :) Dovoljno je "krhko" stvorenje da ne pije vodu neka verzija stezanja ... ono ... mislim, znam šta radim kad me ugrize papagaj pa ne pušta, otvoriš mu samo kljun i ćao ...

Link to comment
Share on other sites

bio sam u domu zdravlja da uzmem uput. Jebem ti zdrastveni sistem,i sve u tri lepe picke materine... Cekao sam 2 sata da bi mi napisala jedan papiric za BUKVALNO 2 minuta. Sva sreca,pa sutra imam vezu na toj reumatologiji,tako da necu cekati,inace mislim da bih pre odsekao nogu nego sto bih sve to zavrsavao...

idem da jedem,mirujem ceo dan,mozda uzmem da pisem neke radove...ali pre svega cu dobro da se nerviram,jer ne mogu da verujem sta mi se sve desava. :@

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Do kad traje ova jesen? Vikend? Sledeca nedelja? Mesec? ;/

Thursday 5/27/2010

Periods of clouds and sunshine

24 °C

Nista skorije

:c

edit:

Ustvari za vikend ce biti 25/26 stepeni

\o/

Edited by Ajvan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Udario me neki penzioner sa svojim odvratnim puntom (jebo ga Dinkic u dupe) i ogrebao mi suvozaceva vrata. Naravno covek se pravi blesav iako sam ja SEDEO u kolima dok se to desilo. Ali ajde, nije vishe od 1cmx2mm oshtecenja pa mi je cale rekao da se ne zajebavam sa tim tako da sam otishao kuci iznerviran.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

poz, braćo

proveo sam 20 minuta na telefonu tražeći gde ima da se kupi šipka za zgibove, i u đaku mi rekoše da ima u njihovoj radnji u zemunu. odem tamo, a riba koja radi me odjebe da nemaju i da nisu skoro imali, sa sve rukama iza leđa (mrzelo je da pogleda). razmišljam se da napišem mejl nekom marketing menadžeru, oni vole da maltretiraju prodavce (:* laki)

inače, šipku sam našao u trefovom outlet-u prekoputa madlenijanuma, i imaju još par komada ako nekom treba, plus solidan izbor te opreme za treniranje u kući. o ovome sam već prdeo, ali "sportske" radnje kod nas su zapravo butici za dizelaše, ne drže sportsku opremu nego samo sportsku odeću.

Link to comment
Share on other sites

inače, šipku sam našao u trefovom outlet-u prekoputa madlenijanuma, i imaju još par komada ako nekom treba,

Koliko si platio?Ja sam pre par meseci tražio, i nikako nisam mogao da nađem :c

typo

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

trazio sam tu sipku pre godinu i nesto, da bi se na kraju smorio i kupio celo vratilo :)...montirao kod mojih jer nemam mesta na gajbi, pa vezbam bar jednom-dvaput nedeljno kada odem. Dobra stvar je sto mogu da radim poneke vezbe osim zgibova, ali bi mi bilo lakse da imam samo sipku u stanu.

obzirom da sam platio preko 9000, naravno da je bolja sipka :)

Link to comment
Share on other sites

trazio sam tu sipku pre godinu i nesto, da bi se na kraju smorio i kupio celo vratilo :)...montirao kod mojih jer nemam mesta na gajbi, pa vezbam bar jednom-dvaput nedeljno kada odem. Dobra stvar je sto mogu da radim poneke vezbe osim zgibova, ali bi mi bilo lakse da imam samo sipku u stanu.

obzirom da sam platio preko 9000, naravno da je bolja sipka :)

meni je trip da se protegnem ujutru isto koliko i da radim zgibove, pa sam baš hteo nešto na 2m od kreveta, a ovo se ispostavilo kao jedino rešenje. daleko je od idealnog, naročito zato što sam morao da odsečem ono prozorče iznad vrata da šipka ne bi bila prenisko. ta vrata sam inače odavno izbacio jer ne služe ničemu, ali sad ne mogu da ih vratim ni da hoću :)

Link to comment
Share on other sites

razmišljam se da napišem mejl nekom marketing menadžeru, oni vole da maltretiraju prodavce (:* laki)

Ja znam da MM-ovi to najviše vole da rade, i da sve negativne komentare kupaca i potencijalnih kupaca temeljno ispituju!

Link to comment
Share on other sites

vreme je sranje a ja treba da trcim

stanko druze, jel trcis?

pa ono, trcim izjutra, al sada me jebe kisa, nekako mi mrsko da kisnem.

trazio sam tu sipku pre godinu i nesto, da bi se na kraju smorio i kupio celo vratilo :)...montirao kod mojih jer nemam mesta na gajbi, pa vezbam bar jednom-dvaput nedeljno kada odem. Dobra stvar je sto mogu da radim poneke vezbe osim zgibova, ali bi mi bilo lakse da imam samo sipku u stanu.

obzirom da sam platio preko 9000, naravno da je bolja sipka :)

de si uzeo?? ja sam kapirao da to napravim sam, tj da odnesem samo kod nekog vulkanizera ili tako nesto sipke da mi zavari samo ...

@ivan

znaci ipak si odustao od solo-sklapanja vratila???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...