Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam do skoro imao punu kucu zutih mrava, za sada ih nema vise.

Anywayz nista posebno nisam radio ceo dan, zvao me drugar da odemo sad do Usca da vidimo stvari za maturu, al' sto kaze voodoo

Ma jebo maturu, ionako ćete je zaboraviti za pola godine, a za koju godinu ćeš i slike izgubiti

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :@

danas na fudbalu, fazon minut pred kraj, neki lik me onako bas dobro faulirao,i nista osetio nisam... Nesto me boluckalo koleno kad sam dosao kuci, i sad kad sam odspavao i skroz se ohladilo,boli u picku materinu! To je isto ono koleno koje mi je ispadalo, ali nije mi jasno sta se sad desilo i zasto boli... Idem da stavim led i da molim boga da je samo udarac koji ce proci za dan-dva...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :@

danas na fudbalu, fazon minut pred kraj, neki lik me onako bas dobro faulirao,i nista osetio nisam... Nesto me boluckalo koleno kad sam dosao kuci, i sad kad sam odspavao i skroz se ohladilo,boli u picku materinu! To je isto ono koleno koje mi je ispadalo, ali nije mi jasno sta se sad desilo i zasto boli... Idem da stavim led i da molim boga da je samo udarac koji ce proci za dan-dva...

Ja sam igrao neki turnir, ovaj i prosli vikend.Svaki put posle meca zaboravim da se istegnem :/

Sad me bole prepone i listovi :c

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

meni isto leti masovno ulaze buba shvabe kroz otvorena vrata od terase. dolazili su nam oni likovi shto rade deratizaciju, poprskali gajbu i pomoglo je. sad uglavnom umiru ili chekaju oshamucene da ih ja utepam u radijusu od 2 metra oko vrata od terase. ono shto mene fascinira jeste da su ove godine buba shvabe bash ogromne, ~4cm recimo i josh krvare ljubichasto!

Link to comment
Share on other sites

jel moguce da ti pitas ovako nesto? :)

fobija brate

znam sta je fobija, al ono, jedan lik pomene i jos tipa pet likova se javi sa 'taj rad' postovima:)

mislio sam da je milijardu puta redje. ili barem manje intenzivno. tipa, fobija od visine je cesta, ali nije intenzivna, to imam i ja, recimo meni nije svejedno da se naginjem preko ograde na krovu zgrade od 15 spratova, ali necu pasti u nesvest ako me neko popne na kuhinjski sto...

ne prozivam nikog nego sam se stvarno iznenadio. i to bas prilicno. razumem da je nekom buba odbojna, tipa nece da je uzme da se igra sa njom, ali paralisuci strah, tipa ne smem da je ubijem nego mora neko drugi, to mi je bas sci fi (u smislu da znam da postoji, ali ne znam ni ortaka ni za ortaka od ortaka od ortaka da je u tom fazonu)...

meni isto leti masovno ulaze buba shvabe kroz otvorena vrata od terase. dolazili su nam oni likovi shto rade deratizaciju, poprskali gajbu i pomoglo je. sad uglavnom umiru ili chekaju oshamucene da ih ja utepam u radijusu od 2 metra oko vrata od terase. ono shto mene fascinira jeste da su ove godine buba shvabe bash ogromne, ~4cm recimo i josh krvare ljubichasto!

ja bubasvabe nemam, ali imam one male brze sto su popularne izgleda poslednjih godina kod nas:) i ne zna covek sta da radi s njima, uvek prezive nekako, ko alieni:)

bubasvabe sam poslednji put skontao u onom parku iznad zelenjaka (sa spomenikom vojvodi vuku valjda), sedis i samo skontas da je nesto cudno...brate, svuda su po onom spomeniku, vi sto se plasite znaci ne sedajte na spomenik nikako jer cete verovatno umreti. desetine careva koji pice po spomeniku i po ljudima...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja nemam te fobije od bubasvaba, i kad ulete uhvatim je i bacim nazad. Ali ono sto me iritira jesu slepi mishevi...Neki put ulete sami preko terase a neki put ih moj macak uhvati tamo pa ih unese da se sav ponosan pohvali...

na srecu, u parkicu ispred zgrade, vec dve godine imamo par sova pa slepih misheva ima nesto manje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja znam par ljudi sa fobijom od buba. Cudna stvar je sto sam ja kao klinac lovio paukove po ceo dan, drzao one sarene bube po rukama bez ikakvih problema. Ne znam kad se pojavio taj strah, al nema shanse da zgazim bubu kad je vidim. Jebiga, znam da mi ne moze nista, al eto.

Link to comment
Share on other sites

jedno leto kad god legnem da spavam, a u stanu i okolini je maksimalno tiho, chujem neko grebuckanje al ne mogu ni da vam opishem koliko tiho. i sad jedno veche se skoncentrishem pa chujem, drugo veche padnem mrtav umoran pa ni ne obratim pazhnju, trece ne chujem od muzike iz diskoteke, chetvrto opet chujem itd. i jednu noc, opet to grebuckanje, popizdim ti ja, ustanem iz kreveta i reko da jebe rak raka ima da nadjem shta se to chuje. krenem ti ja tako svojim istanchanim sluhom da oslushkujem i dodjem do mesta gde kauch i radijator formiraju neki coshkic kome je jako teshko inache prici, chak i kad se detaljno chisti. kad ono jedan slani kreker a na njemu OOOGROMNA bubashvaba, koja je ladno tu bar jedno dve nedelje grebala i grebala i grebala...

cockroach-eating-cracker_~923295.jpg

evo i ilustracije za one shto se plashe :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam na prvoj godini faksa, imao nesrecu, zbog istog prvog slova prezimena, da budem u nekoj istrazivackoj grupi sa jednom devojkom koja je imala ekstremni strah od golubova. nije htela da prodje ulicom dok ih ja ne rasteram

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja imam fobiju od bolesti koze i tako tih sranja. Kad vidim nesto tako ne mogu da dodjem k sebi 7 dana. Da mi se pojavi na nekom delu tela mislim da bi amputirao bez problema.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...