Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mozda da ipak odes kod doktora, da ne bude da si sjebao ukrstene ligamente kao siroma' wulfi...

ili kao ja, ja sam ih kidao ...

@Leško: konjski gel je ispod 300 dingera, i odlična je stvar, meni je pomogao poprilično sad kad sam sjebao ruku u martu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@Lesko moli boga da nisu prednji ukrsteni ligamenti... been there, done that

ontopic :

kafica pa da se spremim da se userem od igrica ceo dan [:D]

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Divno vreme već drugi dan za redom ... a danas šta još sve treba završiti, to je strašno. Pa je bolje da krenem što pre :)

@ DNR - A čekaj, kako izvališ da ti je pauk agresivan? Šta, krene da ti jede tu olovku kojom ga poke-uješ? :)) To mi nikako nije jasno. Ajd' kad beži ili kulira, kapiram ... btw, jel ne postoji neka opasnost da te ugrize ili nešto, šta ti kažu od kojih si kupio?

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro! Ustao sam u 6 (spavao 3 sata samo) i osećam se odlično!

Pijem kaficu i preslušavam nov album Faithless-a. Mogu reći da je sasvim solidan za sad (ima 2 pesme i sa Dido čak).

Večeras instaliram MGS 2 jer nisam igrao... Inače počeo sam sve klasične filmove da skidam u 720p ili 1080p. To vredi imati!

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Inače počeo sam sve klasične filmove da skidam u 720p ili 1080p. To vredi imati!

Moj čovek!!

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Roflmao za bube i sve. A za pauka, ako je tarantula, trebalo bi da je np kada te ugrize, kao sto macka moze da te ogrebe lol.

Stvarno ne znam zasto sam ustao ovako rano, sada ce vreme koje sam izgubio biti jos duze.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Divno vreme već drugi dan za redom ... a danas šta još sve treba završiti, to je strašno. Pa je bolje da krenem što pre :)

@ DNR - A čekaj, kako izvališ da ti je pauk agresivan? Šta, krene da ti jede tu olovku kojom ga poke-uješ? :)) To mi nikako nije jasno. Ajd' kad beži ili kulira, kapiram ... btw, jel ne postoji neka opasnost da te ugrize ili nešto, šta ti kažu od kojih si kupio?

ovo i ja ocu da znam, ne samo od sada, vec me je uvek tripovalo kad likovu uzmu da se zezaju sa paucima, zmijama i tako tim stvorenjima. mislim, nije to konj, pa da ga nesto ucis, kako vidis da li je agresivan ili ne, koliko on konta tebe kao pretnju, a koliko kao vlasnika? da li je uopste sposoban za memoriju i interakciju takve vrste?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...