Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heeeeeeeeeej jaaaaaaaa... jutros cuh outkast-ovu stvar i celo jutro pevusim

odoh da jedem,poz

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

sanjao sam sinoc najgluplji moguci san - izmedju ostalog, sedim ispred tv-a i nalecem na reklamu "Google nexus 1 od 16.maja u ponudi VIP-a". Ok, jesam juche gledao da kupim HTC desire i pomalo se razocarao izgledom u odnosu na N1, ali da sam hteo gluplji san nisam mogao da dobijem,pogotovo sto je 16.maj nedelja

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Juce danas i sutra opsta frka na poslu + radim duplo radno vreme, ali zato ce vikend da bude srazmeran tome ali u pozitivnom smislu, petak koncert VIP, subota standard izlazak ali ne onaj socijalan nego sa sveze primljenom platom. jessss

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

seti se kome dugujes silan skrep!naravno ako ima neku dobru sestru/drugar'cu!

e da, inace skenjo sam se skroz sad sam prosao pored nepomicnog tela nekog motocikliste na uglu ustanicke i ljermontove...cim sam video pali motor i gde je udaren auto odma mi se odvila scena u glavi...tt

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

seti se kome dugujes silan skrep!naravno ako ima neku dobru sestru/drugar'cu!

e da, inace skenjo sam se skroz sad sam prosao pored nepomicnog tela nekog motocikliste na uglu ustanicke i ljermontove...cim sam video pali motor i gde je udaren auto odma mi se odvila scena u glavi...tt

Dobrovoljni davaoci organa, sto bi reko Kole...

Jos jedan statisticki podatak...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

iPhone čini muškarce seksepilnijim?

Istraživanje jedne britanske firme koja se bavi prodajom mobilne telefonije, pokazalo je da su muškarci koji poseduju iPhone u očima žena mnogo seksepilniji od onih koji koriste klasične mobilne telefone.

Od 1.500 žena koje su učestvovale u anketi, njih 54 odsto je izjavilo da bi pre prihvatilo poziv na prvi sastanak sa muškarcem koji poseduje iPhone.

Žene, naime, smatraju da neko ko je vlasnik iPhone uređaja ima bolje plaćeni posao i da samim tim finansijski dobro stoji.

One takođe procenjuju da vlasnici iPhonea više vode računa o sebi i svom izgledu, imaju veliki smisao za humor i veoma lako komuniciraju, što ih sve zajedno čini seksepilnijim.

Sve su iste! :D

Link to comment
Share on other sites

ghahaha bj sooner [roflmao]

hvala ti margi:)

@absoulute ma kolko mrzeo motocikliste(i kao vozac i kao drug istih) opet ne mosh da se ne skenjas posle takve scene.ali u sustini imam isti stav imam kao ti.jebo ih i adrenalin i prolece ...i posle nas(automobiliste:)) poducavaju da obracamo vise paznje na njih.mozakjok.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...