Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dule, rekao ti Lizr da si propali alkos :(

I kad ces vise da igramo taj SC!?

Nisam, nemoj da lazes. Hoces da mi razbije glavu, onako pijan, sa pivskom flasom zbog tebe?

Rekao sam de je Dule pro doktor, to je prava istina.

volim i ja vas!:*

a za sc, mozemo samo keca da igramo, posto mi je graficka u kurcu:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@absoulute ma kolko mrzeo motocikliste(i kao vozac i kao drug istih) opet ne mosh da se ne skenjas posle takve scene.ali u sustini imam isti stav imam kao ti.jebo ih i adrenalin i prolece ...i posle nas(automobiliste:)) poducavaju da obracamo vise paznje na njih.mozakjok.

Pa, ne, ne..ne mrzim motoriste, daleko bilo...prosto je statistika neumoljiva...Mada, cini mi se da je kod ove populacije, ipak, izrazeniji broj retarda u odnosu na prosek...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Uuuuu kakav sam sudar danas video kod Delta Sitija... Stavljam ga na visoko drugo mesto, odmah iza gospodje koja se uspesno samoubila zaletanjem u betonski stub nosac auto puta sa nekih 60 na sat, bese 93. Naravno slucajni prolaznici, ucesnici u saobracaju i gospoda taksisti su odreagovali maksimalno smireno i stalozeno, naime svi su se pravili da se nije dogodilo apsolutno nista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...