Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne mogu da se setim gde smo pričali o kineskoj hrani, dal' ovde ili je bio nov topic, ali pre neki dan sam skapirao da se umesto Duff-a koji je propao (jel Stator u komi, zaboravih da vas pitam?) u Delta City-ju otvorio - Asian neštonešto, kineska hrana u suštini.

I nije toliko loša. Prvo, nije ni skupa - mala porcija je 240 dindži, velika je 320 dindži, a mala je onako, solidne veličine, kao mala u Makau ili PinUp-u (dok su imali male porcije). Fora je što se u toj ceni dobijaju "besplatno" i pirinač sa povrćem ili nudle, što je takođe superkul. I imaju 20ak jela koja se stalno spremaju, pa možda jedino može da vam se ne svidi to što neka mogu da budu i hladnija. Ja sam probao piletinu sa bambusom, bila je kul, čini mi se da je ok i piletina sa tikvicama. Tofu imaju samo neki u ljutom sosu.

Jedini downside je bio lik koji radi, koji je do jaja spor i potpuno nemaran, ono, prstima vraća nudle u kutiju koje se onako "prebace" preko ivice kutije, i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije propao ceo duff, samo ispostava u delta sitiju. u tom azijskom koji je otvoren na istom mestu sam probao piletinu sa brokolijem, i odlična je bila, mada to po meni nema veze sa azijskom kuhinjom, al ajde.

inače, čujem da je duff pre par godina pretvoren u franšizu i da originalni vlasnik nema više ništa s tim.

Link to comment
Share on other sites

oko ovog forumskog sata, da ne otvaram topic

kada podesim zonu na +1 kasni mi sat vremena, kada je stavim na +2 kao da sam u juznoj africi:P, ide mi napred sat vremena, u chemu je fora?

jle ima neko drugo podeshavanje, shta vec?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

u južnoj africi je sad zima :D

isključi automatsko podešavanje DST-a pa mu "ručno" reci da je DST na snazi. za vremensku zonu ostavi beograd.

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije ciljao na mene tbh. ne verujem da zna kako izgledam a i nisam bas redovan na ovom topicu da bi spomenuo to :D

edit: treba da naucim da f5 pre nego sto postujem :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

jesu li ljudi zaboravili da je za brokoli postojalo drugo ime i pre 10 godina kada josh nismo poceli da uvozimo povrce iz Holandije i kuvare Mladinske knjige iz Slovenije

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a sta se desilo sa duff-om kada kazete da je propao, klopao sam tamo s vremena na vreme

Ja сам čuo da je ceo trs'o, mada sad ivke kaže da je samo u delti, nije nemoguće, ali pominjala se neka priča oko gredita nekih neplaćenih, kurac-palac, pojma nemam.

A ovo vreme nenormalno, malopre sam trčao do kola jer sam iz istih izašao kad je bilo nikad jače sunce, a u'vatila me kiša.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...