Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

^ autobus br 15 sa zelenog venca

ne znam koliko poznajes zemun, pitaj gde da sidjes 'kod vatrogasnog doma' pa onda nastavis pravo od te stanice i pratis trotoar, on zavije blago ulevo i ta ulica pravo koju vidis ti je radoja dakica o/

edit: al ste brzi na odgovorima, kontam da mu treba slonche, blize mu je 15 da 'vata

da,da,Slonce...a i 15 mi je super, odgovara mi Zeleni venac...

Hvala ljudi!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala skrimke, a kolika je ta carina? ne znam da li se u tom slucaju isplati :D

Hmm pa carinu ce ti oni odrediti, sve zavisi kolko kosta taj laptop cini mi se da je tako nisam siguran, moze ortak da kaze nesto tipa da su oba njegova za posao ili tako nesto i da ih koristi vec duze vreme, znaci ne nosi ih u kutiji u kojoj ih kupi naravno :D tako je meni drugar preneo role iz nemacke, izvadio role iz kutije malo isprljao kao da su vozene i ispalo kao da su njegove i da ih ima od pre :)

Link to comment
Share on other sites

Da li neko ima iskustva sa narucivanje preko Amazon.com, tj da li uopste stize u nasu zemlju i je li pouzdano? Jel neko nesto kupovao vec pa kakva su iskustva? Razmisljam da pre orderujem sc2...

lognley, naruči sa shopto.net, jeftinije a i brže. Ja sam odatle uzimao igre za PS3, nikad neprijatnost :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sa dvd.co.uk može da se desi da te opelješe ovde za carinu, meni se npr to jednom dogodilo. Sa shopto nikad

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bio na maturi, sabio viski, a sabio i on mene. Bilo je poprilicno do jaja.

Jedini fejl je sada rejdz devojke na slike sa bivsom sa mature. Jeb'o vas facebook i kacenja svih slika sto imate...

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

lognley, naruči sa shopto.net, jeftinije a i brže. Ja sam odatle uzimao igre za PS3, nikad neprijatnost :)

E super, posto preporucujes, upravo sam se registrovao pa sad proucavam, malo se gubim posto nisam jos nista nikada narucivao preko neta ... Predpostavljam da treba kartica za internet kupovinu?? U ponedeljak dobijam VISA iz rajfajzen banke za net kupovinu pa cu orderovati...

Link to comment
Share on other sites

Naravno, treba kartica. Meni šljaka Visa Internet Intesina, a i ta iz Rajfa bi trebalo da radi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Naravno, treba kartica. Meni šljaka Visa Internet Intesina, a i ta iz Rajfa bi trebalo da radi

:) naravno da sam kapirao da treba kartica, nego nisam bio siguran da li treba iskljucivo zza internet kupovinu :) ako treba, onda je to ta sto uzimam u pon. uglavnom, hvala.

Link to comment
Share on other sites

Miljakovac :)

to je blizu tebe?

Nije toliko blizu vitji ali je zato meni na pljucometar! + ne ides kroz kosutnjak iz miljakovca nigde osim za banovo brdo, a i ka tamo ti je sa miljakovca blize preko vidikovca.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...