Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stavio sam [|)] smajli jbt, sta vise treba? [:D]

Izvini se noiseru!

Bio prošetao malo, ih al mi je prijalo

:D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Lesko poeco si da me nerviras. Ok, menjamo uloge.

Zivot je lep, vracam se za Cacak, ridicU posO i narednih godinu dana ce mi biti najboljih u zivotu do sad \o/

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Danas na treningu me cimno lik malo jace preko svoje noge i iskoci mi koleno za trenutak u stranu (vratilo se odma), sve sam zvezde vido no dobro, posle 5min sam mogo da hodam i nastavio sam da radim al cim sam se oslonio jace na nogu opet mi iskoci jebeno koleno pa sam pao... Elem, mogu sad da hodam normalno i mislim da nista nije ozbiljnije povredjeno ni pokidano, eventualno samo istegnuto. Elem, aj ako ima neko iskustvo sa ovim posto mi se prvi put desilo, jel se ucvrsti ovo nekad, il cu uvek ovako defektan da budem? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bash superishkica dan. Prvo bio do grada sa mamom, kupio neke cipele za maturu sutra. :D

Posle lepio slicice, nisam dobio mnogo duplikata. Od 25 samo 19 duplikata. Posle sam ceo dan ucio istoriju za prijemni za faks. Pa sam otisao malo do jazasa, u sutbotu radimo neku akcijicu u centru, bice kishe al opushteno. :))

Sad nesto da jedem pa da se vratim na blejku sa knjigom. Zhivot je car! :D

Lesko poeco si da me nerviras. Ok, menjamo uloge.

Zivot je lep, vracam se za Cacak, ridicU posO i narednih godinu dana ce mi biti najboljih u zivotu do sad \o/

Ne seeeri. Propao faks a ? A jebiga brate, opushteno sada. Lepo imaces vremena za cugu, blejku i za devojcice.

A kapiram da je superishkica u Chachku. :))

Eto Leshko, zivot je supeeeer.

Link to comment
Share on other sites

A jebem mu mater, prvi put posle ne znam koliko imam dva sata vremena uveče da pogledam nešto, i ubacim kupovni DVD u standalone plejer, i posle minut slika krene da igra, ne znam dal je do plejera, kabla, TV-a, uglavnom ništa od ležanja i gledanja :|

Proto, recite deci da ako prcaju ići će u pakao.

Link to comment
Share on other sites

Scena od danas, zvoni neko na vrata, otvaram, kad ono moj bivsi lekar (plasticni hirurg, inace jedini u Boru) sto mi je radio operaciju nekog mladeza pre jednog godinu dana. Reko wtf sta li sad hoce, tek ce on "da vas podsetimo, uskoro idu izbori, glasajte za demokratsku" oO I ladno lik ide od vrata do vrata...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...