Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deste bre ljudi, vidite kako fin dan napolju! Nama prokišnjava prozor ovde, mnogo je interesantno! :)

Spavao sam ok, i sanjao da se pumpa sa jedne strane ulice prebacila na drugu... verovatno nešto podsvesno oko poskupljenja benzina :)

Link to comment
Share on other sites

ulazim malopre u lokalni Maksi i jedine dve vrste mleka uopste su bile Miskoviceva Premia ili hrvatski Dukat....uzeo sam Dukat.

Enivej, hvala bogu ili kome vec sto tek sutra moram da idem do Vojvode Stepe, mada nista nece biti bolje ni tada

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ribe se više primaju kad nisi zainteresovan. sve su iste kmij

Ja nisam zainteresovan i opet se ne primaju, ur argument is invalid [:D]

Inače smrz'o sam se, pametni ukućani ostavili širom otvorenu terasu ko da je 30 stepeni napolju, serem im se usta.

Link to comment
Share on other sites

poz, braćo

teško je, ali biće bolje!

Dobro jutro ostalima koji nemaju nikakvih problema!

nemaš ni ti nikakav problem (bar dok ne kreneš opet sa bold-om) :D

Link to comment
Share on other sites

Nosim zimsku jaknu u sred maja! ;c

me too, bummer :(

Ucio biologiju do sad, smor :C

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

posisao sam ogroman qrac an faksu i tako, dog afternoon, ili shto bi rekli dizelashi, napolju je tako vreme da ni kevu ne bi pustio na ulicu, ili oni vole svoje mame, shta god:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ostvarila mi se najveca nocna mora

probudim se iz nekog razloga oko 3 i 15 sav mokar i zaspim opet ponovo

opet se probudim oko pola 4 i svatim da mi se po krevetu seta bubasvaba od kojih imam traume

iskocim iz kreveta, probudim caleta da dodje da je ubije (posto ja ne smem) i posto je naravno nismo videli kad smo se vratili u sobu

pa smo morali da rasklopimo ceo krevet da je nadjemo posto nema sanse da nastavim da spavam dok znam da tako nesto postoji u krevetu

potraga je trajala jedno 15 minuta dok nismo sve otvorili i na kraju se govno sakrilo ispod kreveta medju daskama u cosak

usput smo nasli i pauka nekog zutog i masu prasine , pa smo uzeli i da cistimo sve to (tada je vec bilo oko 4)

vracanje celog kreveta u prvobitno stanje je potrajalo takodje

onda je cale uzeo da lepi "masku" koja mi stoji na prozoru, koji inace ne moze da se zatvori , jer obicno tuda ulaze razno razne zivotinje i dok je grizao selotejp zubima uspeo da polomi keca . sva sreca pa je isao do posla odma sutradan pa je namestio

inace sam zaspao posle toga nesto pre 5 i probudio vec posle 2 sata po hladnoci i kisi da krenem na posao.

Link to comment
Share on other sites

Kili, kad vidiš jednu "na površini" to znači da ih ima još 100 u zidu, tako da nemoj da se opterećuješ sa jurnjavom i traženjem.

Kad smo kod toga, i kod mene imamo ogroman problem sa bubašvabama, svaki dan po 2-3 vidimo i utepamo.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...