Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hmmm, aj kad smo poceli :) imam fobiju od visine, neki drugari znaju pa se namerno popnu na prozor ili tako nesto a ja se zalepim za beton i kukam da sidju :), primetio sam (mozda je i povezano) pre godinu/dve da imam i od dubine, nisam ni znao da tako nesto postoji, ali nimalo mi nije prijatno na primer kad plivam na nekoj velikoj dubini iako odlicno plivam, iako je isto da li je dubina 3m ili 30m, uvek sam sto blize plicaku, neam pojma :) fobiju od paukova i buba necu ni da objasnjavam

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lesko kupi konjsku mast/gel i mazi, verovatno su malo istegao ligamente... osim ako nije meniskus :P i brate minli nosi obavezno steznik za koleno!

p.s. znam da 99% neces procitati post vec ce biti, ihjao evo blejkam sa ledom na kolenu dok pevusim uz plavi orkestar , al nema veze :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hmmm, aj kad smo poceli :) imam fobiju od visine, neki drugari znaju pa se namerno popnu na prozor ili tako nesto a ja se zalepim za beton i kukam da sidju :), primetio sam (mozda je i povezano) pre godinu/dve da imam i od dubine, nisam ni znao da tako nesto postoji, ali nimalo mi nije prijatno na primer kad plivam na nekoj velikoj dubini iako odlicno plivam, iako je isto da li je dubina 3m ili 30m, uvek sam sto blize plicaku, neam pojma :) fobiju od paukova i buba necu ni da objasnjavam

koja si picka [:D]

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

lesko kupi konjsku mast/gel i mazi, verovatno su malo istegao ligamente... osim ako nije meniskus :P i brate minli nosi obavezno steznik za koleno!

p.s. znam da 99% neces procitati post vec ce biti, ihjao evo blejkam sa ledom na kolenu dok pevusim uz plavi orkestar , al nema veze :)

hahahahhaha :D

plavi orkestar? Ih, moze li crvena jabuka ili oliver? :))

koliko je ta mast? Mislim, samo da znam da li je neko ludilo od 1000din, ili nesto 200-300?

uf,opasno me ovo boli,mislim da cu morati sutra/prekosutra kod doce...Ijaoooo,ako mi opet stave longetu na 3 nedelje,ubicu se majke mi!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, tih low lvl strahica ima svako kolko os:)

-za visinu sam vec rekao, ali interesantno je da imam neki "adaptation time" sto se toga tice - recimo, odemo ti mi na krov, ograda onako srednja, do pupka recimo. ja koji sam u fazonu da imam neki krug delovanja koji ne ide blize ogradi od 2-3 metra. i to je tako trajalo petnes minuta, posle pola sata sam otprilike balansirao na ogradi na kukovima ko onaj lik sto jebe onu ribu helikopter stajl:)

ovo sto kaze vlada sa penjanjem drugara na prozor, to nije tvoja fobija od visine, to je jednostavno nelagodnost zbog ugrozenosti drugog lika. nema to veze sa visinom, tako ces se osecati i ako ti drugari budu iz zezanja gurali napunjenu utoku u usta, dobacivali se kasikarom, ulazili u kavez s medvedima, polivali se benzinom i igrali se sa sibicama i slicno.

-ovo za dubinu je interesantno, ja imam taj trip kad sam sam, nije jak, ali to sto kazes, neka nelagodnost je tu. i to samo na moru, valjda posto se tu providi. jednom sam plivao/ronio na nekoj plazi gde na jednom mestu prestaje normalno 'plazno' dno i ide odjednom strmo na dole tipa nekoliko metara u vertikalu. i posto je tu dole mutnija voda, nista se ne vidi (svejedno da li ide pet metara na dole ili tri kilometra, ti ne vidis, pa ne vidis). a tu pred taj ambis nagomilani neki bajsevi, neki metal, djubre (to je na dubini od 7-8 metara). i onda izgleda kao da sa tim cudnim djubretom prestaje dno i ide ambis u picku materinu i muti se voda. e, tu mi je bas bilo nelagodno, nije strah, ali ono, ne zelim tu da ronim/plivam. e sad, kad sam s nekim ovog nema, znaci mogo bi s nekim da ronim dole do bajsa i da se provlacim okolo sto godina.

-imam onaj 'kratkotrajno zadobijeni strah' uzrokovan trenutnim horor filmom:) tipa gledam ring i pisa mi se i sad treba po mraku otici u hodnik do vecea:) ne mora to da bude horor film, mozemo da pricamo strasne dogadjaje u gostima, pa da picim peske gajbi recimo.

a sto se tice buba, zmija i tako tih tripova, totalno sam anti-fobican, pa mi mozda zato cudno kad se neko plasi buba. mislim, ja s bubama mogu da se zajebavam, mogo bi i da ih pohasam ako bi teo, umem razne vrste buba da uhvatim na efikasne i bezbedne nacine po njih i po mene:) zmije isto...stavise, ako mi bude bilo dosadno jednom, kontam da cu da pazarim neke paukove ili neke zmije i da ih drndam po ceo dan...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam na prvoj godini faksa, imao nesrecu, zbog istog prvog slova prezimena, da budem u nekoj istrazivackoj grupi sa jednom devojkom koja je imala ekstremni strah od golubova. nije htela da prodje ulicom dok ih ja ne rasteram

Ahahah mogu da zamislim Igija kako trchi ispred faxa i rasteruje golubove za damu [roflmao]

@Dule

je li Dulence, kako beshe ti kao doktor proveravash na licu mesta da li je recimo meniskus ili ukrshtene sjebo ? Mislim znam da ako je ligamente sjebo da mu natekne noga (meni je tako bilo) , al' ako je recimo samo nesto manje ozbiljno ?

Link to comment
Share on other sites

kod rupture ukrstenih ligamenata je pozitivan test fioke, tj potkolenica moze da se pomera napred nazad kada je koleno flektirano pod 90 stepeni i fiksirano...ima tu jos nekih testova, al to najbolje znaju ovi majstori kostolomci, tj. ortopedi:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa ocu!!111

kolko je gotivan i pufnast jebo ga ja:)

to bese cak nesto malo para tipa iljadu-dve?

i da, koja je prica sa paukovima, jel su smor za odrzavanje, uslovi, has, blablabla? i na sta se svodi blejanje sa njima? vidim ti ga nesto muljas po rukama, sto te ne ponabada, tripuje se da si neka povrsina za blejanje, sta?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Auu taj trip sa dubinom i ja imam, iako sam plivach od malih nogu.

Najveci deo tripa je kad pogledas dole i vidis ono zbunje i travu, ali je voda mutnija pa ti se cini kao da neka ribetina izranja da te proguta,

isto kao u Pinokiu scena kad ga guta kit, 'bem ti sve Dizni! =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

daj nek neko iskljuci ovaj novembar jbt... smrz'o sam se ko picka dok sam dosao kuci. pod 3 cebeta i kunt!

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa ocu!!111

kolko je gotivan i pufnast jebo ga ja:)

to bese cak nesto malo para tipa iljadu-dve?

i da, koja je prica sa paukovima, jel su smor za odrzavanje, uslovi, has, blablabla? i na sta se svodi blejanje sa njima? vidim ti ga nesto muljas po rukama, sto te ne ponabada, tripuje se da si neka povrsina za blejanje, sta?

Nije gotivan, nego gotivna, big difference... ^^

Po pet shopovima je dosta skupo, kod uzgajivacha zavisi od uzrasta, al' oko 50e...

Uopshte nisu zahtevni za odrzavanje, vodu ne piju (mada traze vlaznost), a jedu skoro bilo shta shto mrda i to jednom u 10 dana. Zavisi od raspolozenja da tako kazem, nekad je agresivna, pa mi ne pada napamet da je drzim, a inache mili po meni... <3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...