Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ishejtovala me prodavacica u maksiju (rekla mi da se vuchem kao mrtav konj i josh stosta) jer mi je trebalo minut i da otvorim one usrane slepljene kese sa vlaznim prstima....u normalnoj zemlji bih imao konkurenciju i nikada vishe kupovao kod njih...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

To se i meni jednom desilo, vraćao sam se sa testa za ATC koji je počinjao u 8 ujutru i trajao tri čuke. Onako usporen, još se one kese slepile, a ona pizdi, kaže mi"Treba češće vas muškarce slati u kupovinu, da naučite nešto". Naravno, odmah je tu bila još neka matorka koja joj je držala stranu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma znaš koliko me boli kurac da se raspravljam sa nekom kasirkom i da teram inat, ko joj jebe mater

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja svaki put kad kupujem nesto ovde u starom merkatoru u fornetiju radi jedna neljubazna gospodja

koja je u fazonu ako joj ne kazem iste secunde sta ocu, a ja inace gledam malo duze sta da uzmem tacno i koliko,

odma baca onu kesu kao radi nesto drugo skoro do te mere da pita sledecu musteriju ako postoji iza mene

i par puta sam je cak bio i pitao dal moze da mi stavi u odvojene kese ovo ili ono ili da platim jedno sa jednim parama drugo sa drugim i svaki put je u fazonu "e jbg sad"

Link to comment
Share on other sites

bila je serija tekstova u SK o ovom e-inku, ili kako ga već zovu, na kome su bazirani Amazon Kindle, Barnes and Noble Nook i drugi čitači, kao i razvoj te tehnologije, i način plaćanja i sl (svakog prvog ti se pushuje na uređaj časopis na koji si se pretplatio i sl), pa pogledaj to, možda ti pomogne

e hvala,ali vec sam odneo rad,tako da kasno sad. Ali,nije to to sto mi je trebalo,ipak hvala u svakom slucaju! :)))

enivej,bio do faksa,odneo to sranje,vratio se. Verovatno cu oko 3 opet morati da idem,tako da cu sad malo da izblejkam gajbi...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

hijao al se sluzi dobro vino na sajmu u novom sadu :) muskat o tonel vrsacki omnomnom, a bogami i neke dunje sam dobre nasao, ap posle rucak, a onda vecerinka, zju jedva sam vozio nazad dok je matori knjavao pozadi ... kad ce mene moj mali tako :( :D :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ishejtovala me prodavacica u maksiju (rekla mi da se vuchem kao mrtav konj i josh stosta) jer mi je trebalo minut i da otvorim one usrane slepljene kese sa vlaznim prstima....u normalnoj zemlji bih imao konkurenciju i nikada vishe kupovao kod njih...

ulazim juche u maksi a ono pichi muzika iz twin peaksa, tako da ono, nije ni chudo shto su nadrkani:P;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja svaki put kad kupujem nesto ovde u starom merkatoru u fornetiju radi jedna neljubazna gospodja

koja je u fazonu ako joj ne kazem iste secunde sta ocu, a ja inace gledam malo duze sta da uzmem tacno i koliko,

odma baca onu kesu kao radi nesto drugo skoro do te mere da pita sledecu musteriju ako postoji iza mene

i par puta sam je cak bio i pitao dal moze da mi stavi u odvojene kese ovo ili ono ili da platim jedno sa jednim parama drugo sa drugim i svaki put je u fazonu "e jbg sad"

meni uvek same otvaraju kesu i smese se sa sjajem u oku

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lepi kruko :D

ja sam uvek ljubazan sa tako tim osobljem, i generalno nemam problema, al juče mi je žena u maksiju uvalila ne jednu nego dve krajke kad sam kupovao suhomesnato. moraš joj se diviti prosto, toliko je požrtvovano pakovala svaki komadić, čak je hvataljkom poskidala i one što su se zalepili za onaj sekač. posle sam tražio još 200g, kao predomislio se, a ovaj prvi paket bacio u frižider s mlekom. palo mi je na pamet da ga zaštekam negde na toplo da se lepo usmrdi, al nisam bio u tolikom hejtu.

o čemu mi pričamo jbt

Link to comment
Share on other sites

meni su tako prosle nedelje (otvarali vrata, pitali me koji cu hleb da uzmem...) kada su im dosli ljudi iz Spara (valjda). Inache su kao da im uzimam 'ranu na veresiju...Vrh je bio proslog proleca kada su me skoro isterali iz te iste prodavnice jer sam tiho zvizdao medju rafovima, dok sam ubacivao praziluk i paradajz u korpu...kao krshim pravila ponasanja i nepostujem druge kupce..

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam problema sa prodavcima, šta više svaki put kad dođem pitaju kako sam, šta radim, kako fudbal [:)]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

posle sam tražio još 200g, kao predomislio se, a ovaj prvi paket bacio u frižider s mlekom. palo mi je na pamet da ga zaštekam negde na toplo da se lepo usmrdi, al nisam bio u tolikom hejtu.

U dobra fora, ovo mi nikad ne bi palo napamet.

Vrh je bio proslog proleca kada su me skoro isterali iz te iste prodavnice jer sam tiho zvizdao medju rafovima, dok sam ubacivao praziluk i paradajz u korpu...kao krshim pravila ponasanja i nepostujem druge kupce..

Ahahaha, kakva je to hitler radnja :))

Mislim, iako ja isto ne volim Maxi, moram reći da ja nemam ovakve probleme, maksimalno su ljubazni u sva 2-3 maksija koja obilazim, zbog lokacija na kojima sam stalno. Ono, smeše se, pa jao komšija ovo ono, evo izvolite (a nisam lep!). Jedino moram priznati da ovi što rade na suhomesnatom su a) usporeni b) rade preko one stvari, i to u svakom Maxiju.

Link to comment
Share on other sites

nalazim se u nekom paklu usko strucnih izraza za koje neam pojma kako da prevedem. uglavnom se radi o nekim novim sistemima dok su sve nashe knjige o tome pisane 50tih, vec vidim profesrora koji mi govori da sam jeretik i kako me zajebava, bla:P

kada cemo mi da se oduzmemo DRASHKO?:))) CEEEPAJJJ

vec mi se 3ci put deshava da me zovu iz servisa raznih za klima uredjaje i kao nude odrzavanje uredjaja, dopunu, shta vec, al fazon je shto se svi predstavljaju kao da su mi oni ugradili klimu i da kod njih treba da odradim servis, lol, fu bre.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...