Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas pa nadalje samo neka jurnjava, na sve strane, katastrofa. Bukvalno sam od jutros prvi trenutak uhvatio da vidim šta radite vi, moji divni drugari.

Ima i neki sajam fudbala, i tamo ću čak morati da odem već sutra iznova, na besplatnu Mivelu!

Link to comment
Share on other sites

jaoo kako sam se prehladio, prvo me 2 dana bolelo grlo, sad evo drugi dan kako mi nos curi ne prestaje :(

jebem ti vise ovo vreme sugavo

jedva cekam vikend da se bar naspavam kako treba, nocas sam spavao samo 2-3 sata, proslu noc mozda malo vise

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Failovao sam na kolokvijumu, jebeni netbeans :@ uradim 2 zadatka,i sjebe mi se neshto i ne save-ujem projekat,i pisha,kao da nishta nisam uradio :((( blah,ako nishta barem sam video sunce napolju... :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kashljem.

Ja sam zavrshio sa srednjom danas. Josh samo matura.

Igrom sluchaja smo krenuli da pijemo ispred skole, i na onoj toploti i na prazan stomak me opalila 2 piva nenormalno.

Sad sedim kuci i razmishljam kako cu da se usvinjim ovo leto. [8D]

Link to comment
Share on other sites

bile mi 2 drugarice i ortak do sad od 1 jbt... plakao sam od smeha, lep dan [:)]

treba jesti, uraditi domaci iz istorije starog i srednjeg veka, engleskog i tipografije, samo ne znam od cega da pocnem

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Sta je salon manouche?

e, jebi ga.

zapravo zajebavam ortaka iz srednje koji svaki dan kači "pera perić @ some_posh_place" sa svog iphone-a.

a manouche je neko malo mesto u majke jevrosime, možeš sedeti ispred kao toni soprano

Link to comment
Share on other sites

ne znam dal' ste izvalili ali povodom 30 godina igre pacman google stavio novi header gde mozhete da igrate pacman :) samo klik na insert coin [:D] a mozhe i u dvoje (strelice + wasd) ako 2x kliknete insert coin :)

koji carevi jebote.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...