Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spotify ti je program koji streamuje muziku. E sad, veliki je problem sto samo odredjene zemlje imaju pristup tom servisu, da ih ne nabrajam sad... Fora je da nadjes nekog stranca da ti da invite i da ti napravi nalog, ali to nije sve. Ukoliko ti koristis Spotify sa nase IP adrese vise od 14 dana, sistem ti automatski blokira nalog zato sto si ga koristio toliko dugo van zemlje u kojoj je registrovan i sad mi je Frtja rekao da mozes da koristis mini exploit tako sto ces se svakih 10ak dana logovati na svoj user preko proxy servera (preko IE/Opere/Zile) i onda si miran :)

Nadam se da ce se to dugo tako zadrzati, zato sto program jebe mame.

Zvuchi ok, mozda budem probao, jer ionako u poslednje vreme failujem i slusham muziku jedino preko youtubea. ;c

Inache, dan je sranje, mislim da necu izaci iz kuce do vecheras. Serem se u kishu!

.

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan! Ispala za neki fudbal jutros, svi otkazali :(

Malopre zamalo da bude fajt ispred zgrade, burazer otvorio haubu i proverava ulje, dolazi neki matori (koji nije iz zgrade/kraja) sa nekom daciom, i kaze mali ajde se pomeri da ja stanem, a pored ima prazno mesto, moze kamion da stane. Burazer u fazonu, evo ti mesto pored pa stani, ja necu skoro da izlazim, matori se nadrkao nesto poceo da kenja, utom izlaze i neke 2 babe iz te dacie i pocnu i one da kenjaju, burazer kulira, a matori mu se nesto unosi u facu, samo sam cekao da mu matori opali samar, tako bi ga izgazili ne bi ga ni ove babe prepoznale. Ali ipak nije doslo do toga, buraz kaze ajde idemo, a matori ostao da kenja i da parkira...

Inace, pun mi je kurac tih ljudi koji su istripovali, da zato sto su stariji mogu da okrecu ove mladje kako hoce!

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan! Ispala za neki fudbal jutros, svi otkazali :(

Trebali danas turnir da igramo, zakazana utakmica u 11h.Ustao, doručkovao otišao tamo, čekao do 12h, ovi nisu ni došli dobili 3:0 i odosmo u polufinale! [:)]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ti vudu ne bi, jer ne bi ni smeo da ti kenja id d frst plejs

evo samo da javim da sam dobro

nisam spavao celu noc, bio na rejvu, po posle na poso

a kada sam kod rejva, da ste mogli da vidite kolekciju sabana hahahaha

bilo 2 soma ljudi, celo selo doslo! video sam i kristiana rumuna u samo rejv majici

poz za kristija(hahahahah 5:0)

Link to comment
Share on other sites

Spotify ti je program koji streamuje muziku. E sad, veliki je problem sto samo odredjene zemlje imaju pristup tom servisu, da ih ne nabrajam sad... Fora je da nadjes nekog stranca da ti da invite i da ti napravi nalog, ali to nije sve. Ukoliko ti koristis Spotify sa nase IP adrese vise od 14 dana, sistem ti automatski blokira nalog zato sto si ga koristio toliko dugo van zemlje u kojoj je registrovan i sad mi je Frtja rekao da mozes da koristis mini exploit tako sto ces se svakih 10ak dana logovati na svoj user preko proxy servera (preko IE/Opere/Zile) i onda si miran :)

Nadam se da ce se to dugo tako zadrzati, zato sto program jebe mame.

Jel si probao grooveshark?

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

poz, braćo

sinoć posle dužeg vremena dobar rejv. ostao sam do 5 ujutru kao u delinkventskim danima :D

dajte youtube te jelen pivo reklame

e, da, sledeći koji zakuka nešto oko vremena je pizda!

Bio na nastupu THCa u rumi, bilo cool skroz. Odo sad da umrem od spavanja!

kako sam se ja smorio kad sam otišao na škabov koncert a on doveo ove trenerka stil mamlaze

Deste bre ljudi! Fino sam se naspavao, ali me smorila rerna koja nije u stanju da ispeče neko dansko pecivo još od osam jutros :)

za pomoć u kuhinji se obrati tibici :D

legao u 2, ustao u 8, trcao, istusirao se, popio cedjenu pomorandzu, sada zabod u krevet i gledanje nekog filma.

leskauskas!!!!

i onda igor mene tovari da sam metro :(

Link to comment
Share on other sites

Nisi bre ti si troo

A plus to je stankov wannabe dan

U stvarnosti je ustao, pogledao vijesti na hrt-u, popio cedevitu, pojeo par žličica linolade, smorio se i zaspao

<3

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

šta se sve meni neće desiti...

okretao sam se celu noć i ustajao čak 6 puta da pijem vodu jer sam jeo neki kulen dok sam gledao utakmicu... taj kobni 6.put sam se sapleo o papuču i onako pospan gadjao glavom u burazerov krevet... arkada poz. srećom nisu me ušivali, samo imam flaster i gazu.

treba da uradim neki projekat za faks do petka, a ne da nemam ideju, nego...

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Nije, nažalost.Memorijalni Turnir na Novom Beogradu (nije kreatorov!)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...