Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poz brate

jesi video one majmune što su virili kroz šiber limuzine pet sekundi pre nego što smo se pozdravili

da, braćo rurovci, sreo sam nekoga sa foruma u gradu i javio sam mu se!

Ma ne, mislim da sam im bio vise ledjima okrenut, ali sam komentarisao sa drugaricom neke 3 zhenetine sto su prosle pre tebe, pa verovatno nisam paznju obratio !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

'deste bre ljudi, dobro jutro!

@ atomic - U pravu si, samo ni ja sad ne znam kako se to mesto zove, ali mislim da je neki Čile ili tako nešto. Kačili smo to nekoliko puta ovde.

Danas, neka jurnjava, "levo-desno", valjda ću sve stići da uradim :)

Link to comment
Share on other sites

ko ne skače, taj je vića

\o/

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja ću bajsem u petak na pos'o ... što znači da bih mogao danas da mu napumpam prednju gumu, samo ne mogu da se setim kakav ventil imam, tj. dal' može da se napumpa na pumpi ili moram adapter onaj da "mećem".

Link to comment
Share on other sites

Treba mi mala pomoć, neko je svojevremno okačio sliku jedne planine, izgleda kao kocka koja se izdiže iznad oblaka.

Need help da pronađem ime, mislim da je u Južnoj Americi, a možda se i varam ... Što je najgore, ne mogu da je pronađem preko gugla ..

Ja sam to kachio - Planina se zove Roraima a pripada drevnom krechnjackom masivu, gde se moze naci josh par takvih, na granici Venecuele i Brazila

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dobio sam neki poziv da se javim u vezi pitanja sa vojnom obavezom...Pominju odlaganje ako sam student,blabla... Zanima me,posto sam ja to sad video,a kao trebalo bi da idem tamo za sat vremena,sta se desava ako potpuno iskuliram?

Nece se desiti apsolutno nishta :)

@tema: Divno vreme, odoh na trchanje!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

E POZ

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dobio sam neki poziv da se javim u vezi pitanja sa vojnom obavezom...Pominju odlaganje ako sam student,blabla... Zanima me,posto sam ja to sad video,a kao trebalo bi da idem tamo za sat vremena,sta se desava ako potpuno iskuliram?

ma ionako su ukinuli vojsku :) ali idi meni bilo zanimljivo :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi da od decembra da se ukine i to samo ako se prijavi 1500 za profesionalnu sluzbu, tako da ono, idi odlozi kad te vec samo vremena koshta. naravno uvek mozesh u armiju;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi da od decembra da se ukine i to samo ako se prijavi 1500 za profesionalnu sluzbu, tako da ono, idi odlozi kad te vec samo vremena koshta. naravno uvek mozesh u armiju;)

kao pravi patriota:)

Srsly, shta studirash?

studira anatomiju vagine!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...