Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nisam ja ostavljao fon njima, ma ne pada mi na pamet da mu poklonim 1000 dinara. kakve to gluposti prica lik. a slazem se da moze na bezobrazluk da proba da naplati sta oce.

edit: hm, uzecu i to u obzir kad budem isao po fon. digao mi pritisak baja jako al rekoh necu preko fona da se ubedjujem.

Shta god radio samo nemoj da se nervirash,loshe je po zdravlje.

@tema: Sunceeeee,a ja moram da uchim,jebem te zhivote!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odneo pre nekoliko dana fon na popravku, nesto mi se zvucnik radio tiho pa nisam cuo sagovornike. i sad me zove lik i kaze da treba da platim 2500 za popravku zvucnika + 1000 za neke podatke sto mi je sacuvao wtf?

pre nego sto odem da se svadjam sa likom rekoh bolje da pitam ovde jel to normalno? pa ili je kvaran zvucnik pa cu da mu dam 2500 za popravku ili je software i dati mu 1000... pa nek se odluci.

isti problem imam, zvucnik radi tiho kada pricam!

Link to comment
Share on other sites

sto volim ove likove sto znaju da pikaju xy igru, pa onda kad se zavrsi onlajn partija, a oni budu drugi (ili prvi ali mi ostali protivnjaci nismo za primer:) ) napisu nesto tipa "katastrofa" i diskonektuju se...ja bi uveo neku etikeciju sa kaznom zatvora za prekrsaj...ili neko pravilo tipa "kome je e-kurac veci od toliko i toliko, ne moze da igra multi".

btw, vudu tebi vicem:

imam trip sa zvukom, ocigledno je hardverski, istripovala se ploca sto posto. ima trip zvuk da skace ponekad, pa da se clashuje sa raznim stvarima (tipa skrolovanje browsera ume da isecka winamp ziku) ili mi secne .avi na svaki minut po tri sekunde itd. e sad, dolazili su svi najveci umovi mlecnog puta i nisu uspeli da sjebu trip, tako da i ne pitam to, nego pitam za quakelive, posto se to tamo manifestuje tako sto mi secne ili pogubi svaki drugi zvuk (tipa kvad demidz se cuje kao "..midz" ili pokupim nesto, a ne cuje se, ili pucam ratatata, a cujem rat....tat....t itd). jel mogu nesto softverski da drndam da bi to bar u nekoj meri anulirao/prevario, tipa bafer kurac palac?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Probaj nove drajvere, pa start -> run -> dxdiag -> sounds, spuštaj akceleraciju korak po korak dok ne dođeš do nivoa gde ne baguje. Ako baguje i na najmanjem nivou, probaj neku drugu zvučnu.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Gadim se sam sebi !

rln

poz brate

jesi video one majmune što su virili kroz šiber limuzine pet sekundi pre nego što smo se pozdravili

da, braćo rurovci, sreo sam nekoga sa foruma u gradu i javio sam mu se!

Link to comment
Share on other sites

Koliko volim kad me ovako uhvati serija kada sam skroz inspirisan da ucim, pa mi cak ni sedenje kuci po ceo dan ne pretstavlja problem.

Cak se budim ujutru i gledam gde mi je knjiga da u'vatim da citam gde sam sinoc stao lal

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Treba mi mala pomoć, neko je svojevremno okačio sliku jedne planine, izgleda kao kocka koja se izdiže iznad oblaka.

Need help da pronađem ime, mislim da je u Južnoj Americi, a možda se i varam ... Što je najgore, ne mogu da je pronađem preko gugla ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...