Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

fixd

so true. =((

bio sinoc na nekoj svadbi, uf sto volim svadbarke, posle milf ekipe, svadbarke su mi omiljena meta

koju nikad necu pogoditi :(((((((((((((((((((((((((((

Au da. Merkao sam neku devojku na svadbi, tako mojih godina, a lepa i zgodna za nepoverovati. A josh bila i mala svadba pa i nije bio neki izbor. Smislio sam plan kako da joj pridjem, ali nedostatak muda me je naterao da nastavim da pijem i jedem kolache. Jebo me pas. :(

Inace sad slucajno saznam na fejsu da je ubijen decko drugarice iz razreda.

Nismo se licno poznavali, video sam ga par puta. Bio je u fazonu tucha i teretane. Radio kao izbacivach u jednoj diskoteci. Neki su govorili kako je najjachi lik u gradu njegovih godina a i starije, lol. Njegov brat je tezio njemu i on mu je bio uzor, koliko znam, on je ranjen u toj pucnjavi. Ja sam i mislio da ce ovako nesto da se desi pre ili kasnije, ali mi nije bilo svejedno, iz nekog razloga, kad sam saznao. Evo i link : http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/189562/Ubijen-mladic-u-Novom-Sadu-drugi-tesko-ranjen

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I kako se završila ta epizoda? :)

Za ubistvo, setih se odmah "Klinki iz"

Novi Sad - Radnik obezbeđenja kluba „Kili“ Stanko Popov (22) iz Novog Sada ubijen je u nedelju oko 3.30 u Železničkoj ulici u Novom Sadu, dok je njegov brat Goran Popov (18) teško ranjen, a policija je uhapsila Dejana S. (19) zbog sumnje da je učestvovao u ovom događaju, a za bar još dvojicom učesnika se traga.
Link to comment
Share on other sites

^cigra? :D

sinoc se razvalio na rodjendanu, tako da sam ceo dan meditirao, vreme je ionako bilo sranje, sutra idem na prvu sahranu ikada, nimalo se ne radujem

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ko god je pomislio da ce neko gledati Fajront republiku bez originalnog voditelja i podrske (a i sa njim je emisija postala dosadna i suvishe repetitivna ove sezone) je toliko glup i praznoglav da mu glava pojacava sabvufer na zurkama...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja inače ne pratim tu emisiju ali sam imao insajderski info, pa mi je bilo smešno da gledam druge koji su bili na fazon "jao jel si video u novinama da su mu oteli emisiju!".

btw, pre jedno dva meseca skapiram da na privesku za ključeve imam ključ koji ne znam od čega je, i ubih se razmišljajući, i naravno prvim toplim danom i mojom željom da vozim bajs došlo je otkrovenje. Čudan je taj mozak baš :)

Link to comment
Share on other sites

Au da. Merkao sam neku devojku na svadbi, tako mojih godina, a lepa i zgodna za nepoverovati. A josh bila i mala svadba pa i nije bio neki izbor. Smislio sam plan kako da joj pridjem, ali nedostatak muda me je naterao da nastavim da pijem i jedem kolache. Jebo me pas. :(

<333 to je ta pricha mladih ljudi u danashnje vreme :(

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

da bre!

eto, ja moram da pricam kako sam kul paint0r, al treba doci do toga...moram i ja da nagruvam bidzu, onda imam all covered!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Shto je tebi problem? Pridjesh, stegnesh ceps i chke popadaju. [8D]

Nisam nigde ni napisao da je meni to problem,ako ne padne na biceps,nabodem je u glavu,odvuchem do kuce odradim svoj posao, i gg. [8D] [8D] [8D]

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Mnogo dobar ortak i najbolja ortakinja se smuvali nešto retardirano za 1. maj i sad su "raskinuli".

Stvar je u tome što je njemu udaren "šamar" od njene strane i sad oboje su u kurcu. Njoj krivo što ga je zavlačila (ssimij) a on je kao u fazonu "ljubav mog života je izgubljena".

Ne umem da se postavim a oboje me gnjave za nešto...

Dobro jutro ostalima koji nemaju nikakvih problema!

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...