Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i sad posto su oni jaci mi treba da ne pokusavamo da se branimo ?

oruzjem svakako ne

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Američki predsednik Džordž Buš izjavio je danas da je narod Kosova nezavisan, ali nije saopštio da SAD priznaju jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova.

"Videćemo kako se događaji razvijaju danas", rekao je američki predsednik u živom intervjuu na američkoj TV stanici "NBC" iz Arube u Tanzaniji.

"Narod Kosova je sada nezavisan. To je nešto što podržavam, zajedno sa svojom vladom", rekao je Buš, preneo je Rojters.

Link to comment
Share on other sites

Kada bih znao da se ne borim uzalud, za prodanu teritoriju, ili kad bih branio parce zemlje gde mi zivi mama, tata, meni drago prvi bih bio u redu da uprtim pusku i pravac front lajn.

Pizdetine. Jebe mi se, moji djedovi su izginuli za mene, e pa i ja cu za svoje unuke!

Mozda i budem upamcen makar kroz "vojska Srbije", a ne kao "strani doseljenik" u svapskoj knjizi ili jos bolje, ne upamcen..

Pisam vam u oko

Link to comment
Share on other sites

pa da si bezobrazan .. chovek je rekao kako je, a ti sad bushish rupu u saksiji umesto da kazhesh "upravu si" rech koju ovde niko nije izgovorio/iskucao od kako postoji forum.

nego sve mora da se postavlja kao da si pred nekim sudom, komisijom, vodom za streljanje ..

U pravu je ... al to nije poenta Maude. Mogu i ja da ti napisem ovde referat kako je u Ceskoj sranje, sta sve nevalja, i kakva je globalno situacija. Da isto radim po ceo dan i da jedva par nedelja godisnje skupim za odmor, koji ne mogu lepo da iskoristim jer nemam kinte. Kako za takav posao koji ovde radim bi negde drugde uzeo duplo vise para ... sve je to isti whine, samo se ime zelje menja.

Al glavno je da je bolje nego u Srbiji. Mnogo bolje.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

@ nikita : jel ti poenta patriotizam ili da budes na jutjubu/fejsu/4chanu sta vec ili stagod. Budi dostojanstven, nije poenta da kacis klipice na AMERICKI izdajnicki sajt

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@dvinty, sa1nt i coll po povodu Rusije:

Rusija je zajebana zemlja iz mnogo razloga. Ekologija je maltene na nuli i ide u minus, o narodu se brine samo onoliko koliko je dovoljno da se ne napravi nova revolucija. Ima se mnogo problema sa alkoholom, tachno je da u unutrashnjosti mnogi zive kao goveda, ali opet tachno je da ima nekoliko gradova sada koji su prejebali Moskvu shto se tiche para na glavu stanovnika. Mene najvishe nervira onaj sovjetski stav da je pojedinac go kurac... Treba reci da ako gledamo zivot kvalitativno, Srbi zive bolje nego Rusi, iako mnogi Rusi zaradjuju mnogo bolje nego Srbi. U Rusiji imash mnogo vishe mogucnosti da zaradish nego u Srbiji - da zaradish pare, ali i da se ozrachish ili da te truju vodom sa teshkim metalima tako da je sve relativno [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kada bih znao da se ne borim uzalud, za prodanu teritoriju, ili kad bih branio parce zemlje gde mi zivi mama, tata, meni drago prvi bih bio u redu da uprtim pusku i pravac front lajn.

Pizdetine. Jebe mi se, moji djedovi su izginuli za mene, e pa i ja cu za svoje unuke!

Mozda i budem upamcen makar kroz "vojska Srbije", a ne kao "strani doseljenik" u svapskoj knjizi ili jos bolje, ne upamcen..

Pisam vam u oko

1. Daki nemas ni decu, a samim tim ni unuke, te je ovo lep patriotski zanos, ali realno je lupanje po praznom buretu, jer :

2. U ratu je prljavo, hladno, retko se menjaju gace i carape i nema izlazaka, a lepota te nece zastititi od metka.

a btw dodatak no3

3. Nemaj nedoumice da li se boris uzalud ili za prodatu zemlju. Ako ih imas nisi pravi patriota, pravi patriota ne postavlja uslove.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@ nikita : jel ti poenta patriotizam ili da budes na jutjubu/fejsu/4chanu sta vec ili stagod. Budi dostojanstven, nije poenta da kacis klipice na AMERICKI izdajnicki sajt

HACK TEH YOUTUBE! Ako vec protestujes, treba svi da vide/cuju I zasto, sad da li je to youtube ili deciji kanal, mene nije briga. U 4chan ne zalazim vishe :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

U pravu je ... al to nije poenta Maude. Mogu i ja da ti napisem ovde referat kako je u Ceskoj sranje, sta sve nevalja, i kakva je globalno situacija. Da isto radim po ceo dan i da jedva par nedelja godisnje skupim za odmor, koji ne mogu lepo da iskoristim jer nemam kinte. Kako za takav posao koji ovde radim bi negde drugde uzeo duplo vise para ... sve je to isti whine, samo se ime zelje menja.

Al glavno je da je bolje nego u Srbiji. Mnogo bolje.

fora je u tome shto je sve subjektivno, a mi ne prichamo o subjektivnom ovde, a ponajmanje seint kad je rekao ono shto je rekao. bilo ko ako se snadje negde njemu mozhe da bude dobro. evo da pitamo mishkovitja kako je zhiveti u srbiji on bi rekao da je dojaja. ali to nije poenta. poenta kad prichamo o tome kako je zhiveti ovde i preko je da kad se podvuche crta i tamo i vamo ti si na 0 iz objektivnog ugla (jel je cela ova planeta sranje). poshto niko sebe ne mozhe da sagleda iz objektivnog ugla nego svi imaju neke preference koje im znache vishe nego neke druge ta osoba tje retji bolje je ovde ili tamo zbog toga shto tamo/ovde toga ima ili nema. sad sam svashta napisao al ko je svatio svatio je mrzi me da uoblichujem.

uvek mi je bilo muka tih pricha tamo je bolje ovde je sranje i naravno obrnuto ovde je dojaja tamo je sranje. svuda je sranje, samo je bitno za tebe kako ti plivash u tom sranju i to je to. ali ne sad tje da se neko javi sa nekim postulama "normalno", "evropski", "moderno" i sl.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Zbog ta 2 pavijana su ubili ona 2 mladica u kasarni Topcider i kao "ubili su jedan drugog"

Mogu komotno obojica da mi se napuse kurca patriotskog.Da su ikakve patriote vec bi se kad ikad predali a ne jeli govna i pustali ove paore da nas ucenjuju vec godinama.

"Srbija će napredovati samo onda kada ceo svet prestane da nam pomaže..."

misliš "pomaže" ?

I pomaže i "pomaže". Corey, nijedna država na svetu ne daje bespovratnu donaciju. Nijedna! Uvek postoji varijanta: "Mi smo vama onda poklonili -nešto- a sada je vreme da i vi pokažete malo blagonaklonosti prema nama..." Možda najbolji primer za koji ja znam je Asuanska brana.

Ali ovo izivljavanje na meku I merkatoru meni nije jasno. AJMO SVI DA SE IZIVLJAVAMO NA NIKE SHOPU TO JE AMERICKO!!111

Ako barem oce nesto pametno da urade, neka prestanu svi da piju koka-kolu :)

... i biće zdraviji, realno [:D] dokazano da koka-kola više uništava jetru nego pivo [xx(]

Kod mene u merkatoru ima lepih stvari :(, kilo pilecih pecenih krilaca za 250 din, raj!

matori, proveravaj datume... meni je malo falilo da se zayebem za jedno pakovanje ali sam izvalio da sutradan ističe rok.

...kamo srece da je malo vise ljudi glasalo za ldp nego za dss, mozda bi danas jos uvek imali kosovo....

izgleda da nisi baš u toku sa stavovima pojedinih političkih partija i njihovih lidera...

a ti ne bi uzeo pare ? reci mi neo ti si sa zarkova i sada ja dodjem tamo sa ekipom i maltretiram te svaki dan i onda dodjem i ponudim ti ja ili neko drugi nebitno 200 000 e za tvoj stan od 50kvadrata sta bi ti uradio reko bi necu ??!!?!

Zavisi gde se seliš. Ako pališ u Tokijo malo je to para. I da promeniš šešir! [:D]

....srbi su bili agresori u tom ratu...

Znaš šta lag, nemoj preterano da sereš! Moj rođeni brat je bio u ipč i proveo je preko 6 meseci braneći Srbe od "jadnih" Hrvata i "jadnih" bosanskih muslimana. Nijednu jedinu stvar nije ukrao, nijednog zarobljenog čoveka nikad nije udario, nikada mrtve nije skrnavio. Njegova jedinica je utrčala u jedno selo i kada su ušli u podrum jedne od kuća videli su mrtvu Srpkinju golu obešenu za ruke, odsečenih dojki, prerezanog vrata i sa nekoliko ubodnih rana. Ne znam koliko godina imaš i čega se sećaš, ali pitaj nekoga starijeg kako je sve počelo, ko je koga prvi napao, i na kraju ko je više ljudi pobio u etničkim čišćenjima i kako su ona zapravo počela. I gde je sadašnji premijer Hašim Tači bio u celoj toj priči, i ko je Naser Orić. A ako se i dalje upravljaš po pričama tv B92 onda sam siguran da bi tebi bilo lepše da kao Bajaga lepo uzmeš domovnicu i odeš u Hrvatsku da živiš. I postuj kako su te tvoji novi drugari primili. I nemoj slučajno da ti je palo na pamet da kao CNN, NBC ili FOX News ceo narod proglašavaš za genocidan kada su za to krivi pojedinci. A možda bi hteo to mom bratu da kažeš u lice?! Može i Kojot da te upozna sa njim.

I još ovaj mali detalj. Moja majka je rođena '47. i kako je u vreme njenog školovanja bilo normalno da đaci svih uzrasta putuju u susedne republike (kako je bar bila ideja da se širi takozvano "bratstvo i jedinstvo") ona je bila u Zagrebu na ekskurziji. U tramvaju jedna starija žena je prezrivo promrmljala "Vlaška govna" grupi đaka u kojoj je bila i moja majka. Kada se vratila u Srbiju to je ispričala svojoj baki našta je ona prokomentarisala "Gde ste bili dobro je da se Savom niste vratili". Za one koji ne ynaju, Hrvati su Srbe proglašenjem NDH u Drugom svetskom ratu masovno ubijali i bacali u reku Savu da doplutaju do Srbije. Recimo da je to bilo sredinom šezdesetih. Toliko o jadnim Hrvatima i koliko su nevini u celoj priči vezanoj za ratove na ovim prostorima.

...Lepo se setili za Mc i Mercator [:D]

Aaaaaa, spu me pretekao [:D]

Afganistan priznao nezavisnost. Hahahha koji je ovo cirkus, da vidimo sta ce Bush sad da kaze posto je vec rekao da su ovi malo pozurili sa nezavistnoscu. Ko koga ovde jebe :)))_

Matori, ovo je više varijanta "luduje zbun jebenog"! Jebeni Avganistan koji nije još ni ušao u sistem prvobitnih ljudskih zajednica.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1. Nemam ja, ali cu jednom imati i tad bih bez razmisljanja isao u svaku odbranu zemlje. Iako sad nemam potomaka, imam sestru, mamu, tatu, gomilu rodbine..

2. Ovo sto si napisao je retardirano. Pisaj sebi u levu nozdrvu.

3. Iako sam patriota razmisljacu racionalno.

Ma jel bi isao ti SAD (ovog momenta)?

Mali dodatak, zasto ja pizdim, onako jako.

Gradom opet divlja gomila malih klosara sa 2litrama koja prosto smrdi i gomila navijackog sljama. I panduri nista ne rade, eventualno ih puknu jednom s pola snage.

Dok su svojevremno po nama mlatili krvavo i krvavo i tri puta krvavije, jer smo se usudili da taknemo u njihovog bobisku i smrdljivce.

Sto u meni budi iskreno verovanje da neko (ajde otvoreno Kostunica) opravdava male gamadi. Precutno ih pusta i podrzava. Mozda cak i Tadic.

Pa onda na kraju krajeva, ok. Svi koji smo verovali da mozemo biti normalna zemlja (sa kosovom bez kosova u EU u aziji u kurcu) bili smo u zabludi. jebaga

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma jel bi isao ti SAD (ovog momenta)?

Da krenu da nadiru u Vojvodinu otrcao bi po pusku! (bez zezanja)

A da krenu da nadiru u Beograd bilo bi mi drago jer ste napaceni svi tamo :D

Ma jel bi isao ti SAD (ovog momenta)?

Mali dodatak, zasto ja pizdim, onako jako.

Gradom opet divlja gomila malih klosara sa 2litrama koja prosto smrdi i gomila navijackog sljama. I panduri nista ne rade, eventualno ih puknu jednom s pola snage.

Dok su svojevremno po nama mlatili krvavo i krvavo i tri puta krvavije, jer smo se usudili da taknemo u njihovog bobisku i smrdljivce.

Sto u meni budi iskreno verovanje da neko (ajde otvoreno Kostunica) opravdava male gamadi. Precutno ih pusta i podrzava. Mozda cak i Tadic.

Pa onda na kraju krajeva, ok. Svi koji smo verovali da mozemo biti normalna zemlja (sa kosovom bez kosova u EU u aziji u kurcu) bili smo u zabludi. jebaga

Prvo vam je smetalo kad je milicija bezdusno mlavila, a sad smeta kad ne mlavi?!?!

KOJI VAM JE KURAC

Link to comment
Share on other sites

Pa smetalo je kad je mlavila po meni i mojim istomisljenicima

Sad mi ne odgovara jer ne mlavi po malim skotovima.

Licemerno, ali jebiga, ja bar priznam.

BTW znaci ne bi isao SAD za Kosovo koje je nasa svetinja? Samo za svoju vojvodinu?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

policija je dobila naredjenje da ne primenjuje silu, samo je podigla stitove i kontrolisala masu. zato je i povredjeno 20 (i slovima, dvadeset, oklopljenih) policajaca.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...