Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

šiptari danas proglašavaju nezavisnost. šta će reći koštunica? ko će ih prvi priznati? da li će, i kada, popustiti zemlje koje su najavile nepriznavanje? koliko će trebati hrvatima, a koliko milu? novi egzodus srba? OĆE BITI RATA OMG?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo da ne bude sranja ovde, i bice sve ok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno kako 2008sme godine u ovom veku neko moze da nam otme parche zemlje

i da ih ljudi podrzavaju u tome jos

a mi srbi kakvi smo moramo da kazemo ne zbog cega ce sigurno biti problema nekih

i da postoje zemlje koje se ponasaju kao da su vlasnici celog svega koji su u fazonu "ajde reci nesto i jebaci ti kevu"

ko bombardovanje 99te

dobili smo po nosu bez razloga

kapiram da cemo opet

i opet sve dok nas ne istrebe na kraju

Link to comment
Share on other sites

samo da ne bude sranja ovde, i bice sve ok

mislis u beogradu?

da to je najvaznije

zao mi je samo kratkovidosti svih ovih cedinih likova koji tako olako kazu kosovo nikad nije bilo srpsko i da nam i ne treba (lol)

zaista je tuzno koliko ljudi ne mogu da sagledaju malo svobuhvatniju sliku, jednostavno razocahras se u ljude i uplasi me njihova mogucnosti da totalno pogresno rezonuju neke stvari... pri tom ne mislim na forumase ovde za koje mi seva paja realno :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zalosno. UN je crko, samo josh nekako da ga saranimo.

Jedino sigurno je sad kad krene navala otcepljivacha shirom sveta bitje tarapane.

Da budem iskren pomalo sam i radoznao da vidim na shta tje ovo da se razvije na globalnom nivou.

Sta god da bude bicemo do jaja, ispasce da smo PRVI resili takav jedan problem koji nije jedinstven...

meni nije jasno kako 2008sme godine u ovom veku neko moze da nam otme parche zemlje i da ih ljudi podrzavaju u tome jos

Mislim da problem i jeste u tome sto je sve ovo jedna losa interpretacija... naime nije nama

niko OTEO kosovo vec smo ga mi sami IZGUBILI.... NIKADA Srbija nije kurcem mrdnula da

taj deo teritorije i njene stanovnike integrise u politicki/ekonomski/kuracpalac zivot kakav se

vodi u ovoj zemlji cije je kosovo deo toliko dugo... Nikada... samo su pojedini baroni izvlacili

iz onih rudnika dole sta je moglo i to je bilo to... ako je jul srbije na margini, sta onda treba da se

kaze za stanovnike tog kosova... pa oni su ponos ODAVNO izgubili jer sve ostalo NIKADA NISU NI IMALI...

I sada se zarad uvlacenja u neka politicka sranja i zarad vodjenja novih unapred izgubljenih bitaka

opet mrcvari to polumrtvo parcence teritorije i njime se mashe ispred ociju velikih svetskih sila

koje dobro znaju koliko smo sranja napravili 90tih i da NEMAMO PRAVO da se bunimo, N-E-M-A-M-O !!!

Da li je bilo sranja kada su slovenci pozeleli da se otcepe? I hrvati takodje? Da li je SFRJ PRIRODNA

tvorevina? Da li smo naucili nesto iz proteklih 50 godina? Polovina srbije ocigledno nije, jer su im

primarne bioloske funkcije JEDI/SPAVAJ/RADI/RAZMNOZAVAJ SE ujedno i J-E-D-I-N-E zivotne funkcije.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

mislis u beogradu?

da to je najvaznije

zao mi je samo kratkovidosti svih ovih cedinih likova koji tako olako kazu kosovo nikad nije bilo srpsko i da nam i ne treba (lol)

zaista je tuzno koliko ljudi ne mogu da sagledaju malo svobuhvatniju sliku, jednostavno razocahras se u ljude i uplasi me njihova mogucnosti da totalno pogresno rezonuju neke stvari... pri tom ne mislim na forumase ovde za koje mi seva paja realno :)

pa jeste, jok bolece me kurac za shabac, hell yeah

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sta god da bude bicemo do jaja, ispasce da smo PRVI resili takav jedan problem koji nije jedinstven...

problem je reshen tako sto smo dopustili odcepljenje dela teritorije???

i ti mislis da je to reshenje toliko INGENIOZNO da su SAMO srbi bili toliko pametni i toliko ispred svih da su ga PRVI primenili????

svi ostali su glupi ??? OMG !!!

pa da kako to nismo mogli da sagledamo!!!!!!!!!!

pa jeste, jok bolece me kurac za shabac, hell yeah

jbg, bolece te kad tad

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pre ce da boli vas, vi ste juznije [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

smara me dojaja shto mi je riknuo tv .. mada to je mozhda i dobro zato shto bih ceo danashnji dan proveo gledajutji tv i umirutji od smeha prema ljudskoj gluposti.

dobro doshli u svet terora svesti i intelegencije, gde je sve mogutje i gde nikakva pravila ne vazhe. serem se na evoluciju i emancipaciju.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ako sad krenemo da se naseljavamo dole i jebemo ko stuke i radjamo ko kenguri, vraticemo ga za 200 godina.

U medjuvremenu, pokusajmo da zaradimo na siptarima

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ocajna politika srbije u proteklih 20 godina zaokruzena je ovim cinom

samo mi se cini da cemo u novi krug :(

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dobro doshli u svet terora svesti i intelegencije, gde je sve mogutje i gde nikakva pravila ne vazhe. serem se na evoluciju i emancipaciju.

Jbg nista se nije promenilo od Rimske imperije do sada sem onoga u tehnickom smislu, doduse sada umesto Rima tu je Amerika i njena volja je zakon, trenutno u medjunarodnim odnosima vlada zakon dzungle ali nece ni njima goreti doveka. Ja se samo pitam sta zamisljaju Albanci kad nece moci da udju ni u jednu medjunarodnu instituciju, posebno sto sever KiMa nece biti pod institucijama Prishtine znaci nastavice se sve po starom, doduse njihovi politicari su morali ovo da urade jer je postalo jako napeto a njima je potrebno da zadrze vlast.

KiM je vise puta bio odvajan od Srbije ali smo ga svaki put povratili i ne sumnjam da ce tako opet biti.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Jbg,iako sam znao da je Kosovo vec odavno otislo,sada se osecam kao govno,sto rece Lesko.

Bice protesta,bice nereda,to je sigurno,ali realno,nemamo mi tu sta da se guzimo,izgubili smo bitku zbog naseg mentaliteta vec ko zna koji put.

Zao mi je manastira i prirodnog potencijala koje ima Kosovo,i sto je ono pre svega kolevka srpske drzave.

:'(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...