Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde pizde shta cutite, ajmo na ulice !!!

13 Members: m@rko, bambale, grdja, Lunat1x, spu, Dushan_, Elvis J. Kurtovic, Highl1, Ibiza.Mi.AmoR, G!!!, Green, blackstacey, mohican

Druze to nije problem,ovde u RS srbi su spremni sutra da uzmu puske u ruke i trce na kosovo to nam nije prolem nikakav,bez obzira sto ce sutra random beogradjanin da kaze "bosanac"....

Link to comment
Share on other sites

Druze to nije problem,ovde u RS srbi su spremni sutra da uzmu puske u ruke i trce na kosovo to nam nije prolem nikakav,bez obzira sto ce sutra random beogradjanin da kaze "bosanac"....

Druze, ja sam malo podgrevam nashe drugare sa foruma, poshto su neki podlezni ovakvim provokacijama.

A ja sad stvarno moram da odem napolje po devojku.

Da, to da ste spremni niste samo vi, ima dosta juznjaka koji bi isto to uradili(jedva chekaju).

Edited by Ramb0zor
Link to comment
Share on other sites

Druze, ja sam malo podgrevam nashe drugare sa foruma, poshto su neki podlezni ovakvim provokacijama.

A ja sad stvarno moram da odem napolje po devojku.

Da, to da ste spremni niste samo vi, ima dosta juznjaka koji bi isto to uradili(jedva chekaju).

Ako si jos sa Andjelijom ona je za novu godinu cimala i slala poruke jednom mom drugu koji je mnogo davno bio ispalio [:D]

Ribe se ne menjaju to nikako da naucimo!

..a i ta njihova sujeta, covece..

Link to comment
Share on other sites

zao mi je samo kratkovidosti svih ovih cedinih likova koji tako olako kazu kosovo nikad nije bilo srpsko i da nam i ne treba (lol)

zaista je tuzno koliko ljudi ne mogu da sagledaju malo svobuhvatniju sliku, jednostavno razocahras se u ljude i uplasi me njihova mogucnosti da totalno pogresno rezonuju neke stvari...

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ajd sto ih boli kara za Srpski živalj tamo, al za ovo ne može da ih boli jer samo o tome pričaju:

Mesečno, Srbija izdvaja 500.000.000 dolara iz budžeta za Kosovo a u proteklih 20ak godina je uloženo nekoliko desetina milijardi dolara u to isto Kosovo koje sada potpada pod vlasništvo ćiftara.

Vaš novac od poreza ide šiptarima i to porez koji su vaši roditelji godinama plaćali, a i vi donekle..

Hohoho al to nije bitno, ako Čeki kaže da je u redu, onda je sigurno u redu!!

Link to comment
Share on other sites

dobro, bitno da ti znas kako je sve na kosovu

moja keva radi sa kosovskim albancima - i veruj mi kada ti takav covek da RECH mozes da mu pozajmis milion evra - znaces da ce ti vratiti do dogovorenog roka do poslednje pare jer u suprotnom je to za njega nikad veci SRAM i PREVARA coveka

edit: batali ove likove. obrisao sam shto sam napisao. jebe mi se. ponosan sam shto sam srbin i vredniji smo od njih infinity puta.

oni su narod ko narod, ima i srba koji cu takvi.

razlika je ocigledna i necu ni da pisem, ispadam glup.

kad budemo svi radili u interesu jedne ideje kao oni lako cemo da izadjemo na kraj sa njima.

a to sam milion evra ovono... cool, blago njima.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Mesečno, Srbija izdvaja 500.000.000 dolara iz budžeta za Kosovo

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Uf sto su dobre ove zastave kosovara, mora da se sjebao display pa su nesto crvene, a jos ova US zastava, znaci, gg. Ne znam sta da mislim, iskreno.

Kosovo_Independence_3.PNG

Edit: Takodje da im cestitam jel Kosovo sad najsiromashnija "zemlja" u evropi.

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ti kraljevi su uvek najjaci, daj povod da nesto razbijam i onda ode i razbija jebeni beograd mislim lol mozak wtf...oni su revoltirani boze moj, naravno, da smo pobedili u nekom sportu, slavio bi isto ko sto sad pizdi, napio bi se i razbijao neke nebitne stvari...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sve po ocekivanju..tuzno ali istinito..

sad je samo pitanje koliko cemo mi snage para i energije nastaviti da trosimo..u nesto sto je izvan nasih mogucnosti i sto je odlucio i presekao neko mnogo jaci od nas(ma koliko to bilo nepravedno)..licno voleo bih daim se obije o glavu..da sad i oni turci na kipru naprave sranje i da eta stegne situaciju..cisto da vide u sta su se upustili..mislim nije da ce to nama nesto doneti/vratiti kosovo ali ono..

samo cekam kako ce braca iz rusije da pomognu..

p.s. sto niko ne kaze sad kostunici - jeli bre smradino a sto si lagao onako masno narod kad si pricao da cemo preambuilom ustava da odbarnimo kosovo? sto si lozio glupe srbe da ce im ustav nesto pomoci u odbrani kosova?..pizda odvratna..jos ce neko kaze kako je on veliki srbin i nacionalista i da brani kosmet svim srcem..demagog raspali kome nazalost srbi i dalje veruju..

jes da nije kriv al za njegove vladavine ode i cg i kosovo..a mnogo je trtljao..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...