Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

Ej bre pa ne rade se takve stvari preko noci. Ljudi u Niksicu npr. su imali tu priliku da gledaju navodnu kartu koja je cilj albanaca. U nju ulaze kosovo, albanija, ove tri opstine dole, parce makedonije i parce CG. I npr sta se npr desava u cg trenutno? Kaze mi ortak da albanci kupuju SVE ali SVE sto je na prodaju i daju fantasticne cifre. Povod te price je bio taj sto je lik saznao da su kupili 40-ak stanova za nedelju dana u Budvi. (to je bilo pre 4 god). Ne mogu oni danas da dodju i da kazu "e mi se otcepljujemo od CG", moraju prvo da naprave vecinu od 90%, pa da isceniraju nedostatak prava, pa da potplate strane politicare pa tek onda otcepljenje. Sve ovo traje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e aj sad da se naoruzamo i odemo dole autobusima, prvo cemo pobiti medjunarodne trupe zbunjene novonastalim okolnostima,

onda cemo baciti napalm na sva naselja sa vecinskim albanskim zhivljem, dok sekundarne trupe to budu cistile mi cemo izjutra vec

biti sa nasim vojnim i paravojnim oklopnim i vazdusnim jedinicama na granici sa albanijom a onda pocinje reel deal - lansiramo

krstarece projektile zemlja-zemlja velikog dometa dobijene na zajam od plinske bratje, zabadamo blizhi deo albanije i ulecemo unutra

bagerima i guramo mrtve ka sredini njihove zemlje dok oni u uzasu bezhe ka pozadini tj ka plavom jadranu... onda ispaljujemo drugi

projektil i sabijamo i pozadinu koja se u medjvremenu organizovala i napravila balisticki stit od milion svezih pereca i hljebova.

Bageri i dalje guraju mrtve i na kraju svi upadaju u jadran a mi od leskovca do jadrana sadimo bostan, paprike, duhana i paradajz!

Istovremeno svetu strimujemo i fake direktnom prenosu gro plan polumrtvog bate zivojinovica prelivenog kechapom na brzinu obucenog

u seljack rite, shatro srbin koji je eto krenuo po mleko u radnju u mitrovici i ubili ga zlikovci (platicemo nasim navijacima da ga pred kamerama

ishutiraju za smrt, sve noseci na glavama bele shtrumpf kapice). Dok se svet cudi i staje na nasu stranu mi ne gubimo vreme vec pre

prvog projektila maznjavamo 800 tona koke i heroina i plasiramo ga charter letom u USA da nasi ljudi tamo razvaljaju to po DUPLO NIZHIM

cenama na ulici pa da se lepo njihova deca truju i umiru, istovremeno obezbedjujuci od te operacije milione za svoj napaceni budzet i za

manjinski srpski zivalj na kosovu koji sada ima problem sa pronalazenjem dovoljnih kolicinja sadnica i semenja da tolike ciste povrshine

zaseju namerenim kulturama......

WHO`S WITH ME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???

HE HE

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Nesto tako sitno kao nasilno otimanje dela drzavne teritorije moze za mesec dana da zaboravi samo nacija retardiranih ljudi koji pritom pate od Alchajmerove bolesti. Nemci i Francuzi su 120 godina ratovali oko Alzasa i Lorene, niko te oblasti nije zaboravio i preboleo za mesec dva.

Govorish o ljudima koje je Tito zajebao da se bratime sa ustashama i merkator pederima. Koje je Sloba nalozio da je do jaja lik i da smo dobili brdo ratova, ukljuchujuci i onaj '99-te, na Kosovu.

Realno, ljudi su to sve zaboravili, i kad je NATO doshao dole, i 17-ti mart, zaboravice i ovo. Zato shto, kao shto rekoh - vecinu ljudi u danashnjoj Srbiji, stvarno vishe zabole i za Kosovo i za svako sranje koje se dogadja dalje od njihovog kucnog praga, nekom drugom... zvao se taj neko Mile ili Majk. Vikacemo "zomg, a UN i medjunarodno pravo!?" kao shutnuto kuche secme dana, i to je to, ne vidim u Srbima danas, ni snagu ni volju za vishe od toga. Nazalost.

tl;dr - razumem shta prichash, svim srcem podrzavam, ali to realno ne zvoni u ushima dovoljnog broja ljudi danas.

Obichnim shiptarima, zergovima, se unapred smejem, jer ce se sutra probuditi i shvatiti da i dalje zive na jednom od najgovnjivijih mesta ne svetu, koje je takvo zahvaljuci upravo njima, i da se po tom pitanju za njih nishta nece promeniti dugo, dugooo, dugoooooo... ako ikad.

Ovim juro strancima, shto is svoje ultraliberalne zashticene fotelje, bacaju "gz kosova!" komente se unapred smejem, jer ne kapiraju da su na nagovor Amera pre par godina "roknuli" dementa koji je bio jedina prepreka izmedju njih i shiptarskih zveri. /popcorn

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

e aj sad da se naoruzamo i odemo dole autobusima, prvo cemo pobiti medjunarodne trupe zbunjene novonastalim okolnostima,

onda cemo baciti napalm na sva naselja sa vecinskim albanskim zhivljem, dok sekundarne trupe to budu cistile mi cemo izjutra vec

biti sa nasim vojnim i paravojnim oklopnim i vazdusnim jedinicama na granici sa albanijom a onda pocinje reel deal - lansiramo

krstarece projektile zemlja-zemlja velikog dometa dobijene na zajam od plinske bratje, zabadamo blizhi deo albanije i ulecemo unutra

bagerima i guramo mrtve ka sredini njihove zemlje dok oni u uzasu bezhe ka pozadini tj ka plavom jadranu... onda ispaljujemo drugi

projektil i sabijamo i pozadinu koja se u medjvremenu organizovala i napravila balisticki stit od milion svezih pereca i hljebova.

Bageri i dalje guraju mrtve i na kraju svi upadaju u jadran a mi od leskovca do jadrana sadimo bostan, paprike, duhana i paradajz!

Istovremeno svetu strimujemo i fake direktnom prenosu gro plan polumrtvog bate zivojinovica prelivenog kechapom na brzinu obucenog

u seljack rite, shatro srbin koji je eto krenuo po mleko u radnju u mitrovici i ubili ga zlikovci (platicemo nasim navijacima da ga pred kamerama

ishutiraju za smrt, sve noseci na glavama bele shtrumpf kapice). Dok se svet cudi i staje na nasu stranu mi ne gubimo vreme vec pre

prvog projektila tovarimo tamo zatecenih 800 tona koke i heroina i plasiramo ga charter letom u USA da nasi ljudi tamo razvaljaju to po DUPLO NIZHIM

cenama na ulici pa da se lepo njihova deca truju i umiru, istovremeno obezbedjujuci od te operacije milione za svoj napaceni budzet i za

manjinski srpski zivalj na kosovu koji sada ima problem sa pronalazenjem dovoljnih kolicinja sadnica i semenja da tolike ciste povrshine

zaseju namerenim kulturama......

WHO`S WITH ME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???

Genijalno. Ovo je jedna od najsmesnijih stvari koje procitah u zadnjih par meseci. SVAKA CAST!!!

Link to comment
Share on other sites

o kom ti lalalendu normalnog drustva pricash kada ce se sve ovo opet desiti za 20 do 40 godina sa vranjem, leskovcem, prokupljem ma koje mi evropske politike vodili?

koliko sam ja svestan cele situacije (mada ne sumnjam da sam manje svestan od tebe ali i dalje mi ovo bode oko i ne mogu da ne odgovorim) to na chijoj ce svet (tj mediji) strani biti zavisi od toga koja je drzhava u tom trenutku vishe rada da saradjuje sa onima koji drzhe te medije (ameri, evropa).

irci su masivno koliko se secam iskali neko odcepljenje od engleske. likovi koji zhive na svom ostrvu od vajkada, ima ih dovoljna vecina da mogu politichki da dobiju to shto hoce. shto se to onda nije desilo?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Strashno sam besna i tuzna. Iako znam da je Kosovo odavno otpisano 'nada umire poslednja'. Mogu misliti kako je tek ljudima sa Kosova.

Naravno nisam za ova razbijanja grada al mislim da ipak treba da imamo mirne proteste.

Jebiga na poslu sam ne znam shta se deshava na tv-u.

Jedino sigurno je sad kad krene navala otcepljivacha shirom sveta bitje tarapane. Da budem iskren pomalo sam i radoznao da vidim na shta tje ovo da se razvije na globalnom nivou.

O otcepljenjima drugih drzava nema ni govora nazalost. Iste one zemlje koje su dopustile otcepljenje Kosova bi pre sravnile sve ljude na nekoj teritoriji sa zemljom pre nego shto bi dozvolile da se otcepe od njih.

Da, Kosovo nam JAKO treba. Ne znam kako cu da udahnem vazduh sutra jao jao :(

evo Storm Scion je odgovorio umesto mene:

Svakog ko bilo koji deo ove zemlje zeli da se odvoji i shvata kao teret treba sada proterati iz zemlje kada je toliko nevole i kada toliko zele da odu ... marsh bre u picku materinu idi jedi govna po menhetnu i cisti americke klozete.

1. Naši idioti koji na b92 sajtu čestitaju albancima novu državu

2. Albanci koji spamuju b92 sajt izjavama tipa ma ne treba vam Kosovo, kakve je veze Srbija ikad imala s Kosovom, lepo vama lepo nama i slično

Dal je moguce?!?!

...jer su paravojne formacije krenule u ETNICKO CISCENJE DOLE 90tih pod plashtom NATO agresije nad SRJ?

brrrrrrrrrrrrrr !!!

koje je slobin rezim na NAJGORI MOGUCI NACIN iskoristio AKA zrtvovao u ratu koji je poveo tamo

kako bi red svetom ispao tlachena strana a da zlo bude vece ni to nije uspeo jer su retardi...

Ti ljudi bi dan danas ziveli tamo spokojno i mirno da su se hrvosi otcepili odmah bez buke i oruzja...

...ili ipak mislis da bi da se to sve mirno odigralo ipak ustali jedan dan protiv vlasti koja je tamo uspostavljena

jer ih ista MRZI... SVE je to posledica propagande... plitki umovi... daj im reklamu da jedni mrze druge i eto ti rata zacas... tuzno.

Kamo srece da smo sprovodili etnichko chishcenje! JESTE bash da nismo mi bili agresivni sad bi sa svima ziveli ko bratja! ne seri.

....samo da se nadamo da ce nas konacno ostaviti na miru.

mislim da nece sve dok ne nestanemo

Kako god bilo ja ne vidim nikakav pozitivan izlaz iz ove situacije vec mislim da ce sve biti gore i gore :(

oO

 

Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam, irska je dobila nezavisnost 1921ve. A ako mislish na Alster odnosno severnu irsku tu situacija nije prosta jer postoji praktichno podjednak broj ako ne i veci broj lojalista (protestanata koji su naseljavani u Alsteru josh od vremena Henrija VIIImog) nego katolika, tj Iraca koji su za politiku Jedno ostrvo-jedna irska. Gde je tu istorijska paralela?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Krfska deklaracija, tu smo se zajebali.

Na RTS film o prvom svetskom ratu... Odmah da kažem, "Gde Cveta Limun Žut" je korektan i tužan i istorijski tačan, ali tajming nije baš čist.
ako, malo da se podigne nacionalna svest naroda, da je vecina ljudi odavde pogledala taj film veceras bi ih verovatno bila sramota zbog onoga shto pishu ovde.

Stojte, galije carske! Sputajte krme

moćne!

Gazite tihim hodom!

Opelo gordo držim u doba jeze

noćne

Nad ovom svetom vodom.

Tu na dnu, gde školjke san umoran

hvata

I na mrtve alge tresetnica pada,

Leži groblje hrabrih, leži brat do

brata,

Prometeji nade, apostoli jada.

Zar ne osećate kako more mili,

Da ne ruši večni pokoj palih četa?

Iz dubokog jaza mirni dremež čili,

A umornim letom zrak meseca šeta.

To je hram tajanstva i grobnica tužna

Za ogromnog mrca, k'o naš um beskrajna.

Tiha kao ponoć vrh ostrvlja južna,

Mračna kao savest, hladna i očajna.

Zar ne osećate iz modrih dubina

Da pobožnost raste vrh voda prosuta

I vazduhom igra čudna pitomina?

To velika duša pokojnika luta

Stojte, galije carske! Na grobu braće

moje

Zavite crnim trube.

Stražari u svečanom opelo nek otpoje

Tu, gde se vali ljube!

Jer proći će mnoga stoleća, k'o pena

Što prolazi morem i umre bez znaka,

I doći će nova i velika smena,

Da dom sjaja stvara na gomili raka.

Ali ovo groblje, gde je pogrebena

ogromna i strašna tajna epopeje,

Kolevka će biti bajke za vremena,

Gde će duh da traži svoje korifeje.

Sahranjeni tu su nekadašnji venci

I prolazna radost celog jednog roda,

Zato grob taj leži u talasa senci

Izmeđ nedra zemlje i nebesnog svoda.

Stojte, galije carske! Buktinje nek

utrnu,

Veslanje umre hujno,

A kad opelo svršim, klizite u noć

crnu

pobožno i nečujno.

Jer hoću da vlada beskrajna tišina

I da mrtvi čuju huk borbene lave,

Kako vrućim ključem krv penuša njina

U deci što klikću pod okriljem slave.

Jer, tamo daleko, poprište se zari

Ovom istom krvlju što ovde počiva:

Ovde iznad oca pokoj gospodari,

Tamo iznad sina povesnica biva.

Zato hoću mira, da opelo služim

bez reči, bez suza i uzdaha mekih,

Da miris tamjana i dah praha združim

Uz tutnjavu muklu doboša dalekih.

Stojte, galije carske! U ime svesne

pošte

Klizite tihim hodom.

Opelo držim, kakvo ne vide nebo jošte

Nad ovom svetom vodom!

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam, irska je dobila nezavisnost 1921ve. A ako mislish na Alster odnosno severnu irsku tu situacija nije prosta jer postoji praktichno podjednak broj ako ne i veci broj lojalista (protestanata koji su naseljavani u Alsteru josh od vremena Henrija VIIImog) nego katolika, tj Iraca koji su za politiku Jedno ostrvo-jedna irska. Gde je tu istorijska paralela?

paralela je da i ta polovina ima dovoljno powaha da uchini stvari

paralela je da su koliko se secam i oni imali neke "cao evo bombe u metrou pustite nas da se odcepimo" akcije

samo shto ovde kada albanci rejduju srbe to ispadne "jao oni se jadni oslobadjaju"

a ove proglase za teroriste

paralela je da kad se pojavi neshto poput "zeitgeist-a" toga nema po tvu i medijima

paralela je da kad u madjarskoj procuri snimak politichara koji priznaje da je lagao narod, taj politichar ne bude smenjen uprkos protestima naroda

a kod nas da se to desi, pa opet bi odradili neku agresiju (naravno ako imaju koristi od toga)

mislim da je to sve samo jedan veliki "u scratch my back and ill scratch yours" biznis u koji je ulozhena nasha buducnost a nama se prodaje pricha da im je stalo do uloga

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Gore neko nesto rece da ce se isti ti albanci sutra probuditi i pomirisati u kakvoj usranoj drzavi zive, i to je potpuno tacno. Uz rizik da budem dosadan evo jedne price (proverljive):

Celo kosovo je toliko izresetano sa osiromasenim uranijumom da ga bukvalno ima na svakom koraku. Koristili su ga za probijanje oklopa od tenkova itd. (Vise da ga se sami rese nego da uniste nase tenkove). I sad su iste te siptare njihovi frendovi ameri ozracili i ima da ih zrace narednih 100 godina. E sad ono sto ide u prilog ovome su desetine Kforovaca koji su oboleli od leukemije (najvise) ali i od drugih cancera direktno izazvanih zracenjem. Svi znamo da su japanci izuzetno predusretljivi da dobro procenjuju situaciju itd. i svi se secamo kad su nam u bg-u poklonili buseve jer su videli da nam to najvise treba. E sad zasto ovo kazem... Krstareci netom vidim da je Japan dao ogromnu donaciju kosovu u obliku balvana na kojima se gaje Siitake pecurke, koje su jak preventivni lek za rak i leukemiju. Navodno dosta pomazu. Pa sad vi vidite kakva je situacija kad pri stopi nezaposlenosti od 70% i opstoj bedi japanci pokljanjaju siptarima pecurke. Ja ne bi ziveo dole i da mi daju milion evra da se odselim tamo.

Link to comment
Share on other sites

Pa UPRAVO TO i jeste JEBENA POENTA SVEGA!

Da nas svi jebeno OSTAVE KONACNO NA MIRU i da pocnemo da se bavimo normalnim stvarima u normalnim okolnostima i gradimo normalno drushtvo...

Sta, navijachi i obrazovci primaju kesh od onih protiv cijih ciljeva i namera se konstantno zalazhu??? CT CT CT !!!

a mladic i karadzic??? zar nismo mislili da ce nas posle dejtona ostaviti na miru???

Link to comment
Share on other sites

paralela je da i ta polovina ima dovoljno powaha da uchini stvari

paralela je da su koliko se secam i oni imali neke "cao evo bombe u metrou pustite nas da se odcepimo" akcije

samo shto ovde kada albanci rejduju srbe to ispadne "jao oni se jadni oslobadjaju"

a ove proglase za teroriste

paralela je da kad se pojavi neshto poput "zeitgeist-a" toga nema po tvu i medijima

paralela je da kad u madjarskoj procuri snimak politichara koji priznaje da je lagao narod, taj politichar ne bude smenjen uprkos protestima naroda

a kod nas da se to desi, pa opet bi odradili neku agresiju (naravno ako imaju koristi od toga)

mislim da je to sve samo jedan veliki "u scratch my back and ill scratch yours" biznis u koji je ulozhena nasha buducnost a nama se prodaje pricha da im je stalo do uloga

evo sa vikipedije - 45% stanovnika S.Irske su Protestanti koji hoce da ostanu u sastavu UK, 40% su katolicke veroispoveisti koji bi u Irsku. Dakle Protestanata ima vishe i imaju ledja u formi UK.

mada donekle razumem o chemu pricash

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a 15% su shiptari? :))

...vec su pocheli da otvaraju poslastićarnice u Dablinu majku im jebem :)))

aj nestani...

"The population of Northern Ireland was estimated as being 1,710,300 on 30 June 2004. In the 2001 census, 45.6% of the population identified as belonging to Protestant denominations (of which 20.7% Presbyterian, 15.3% Church of Ireland), 40.3% identified as Catholic, 0.3% identified with non-Christian religions and 13.9% identified with no religion."

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Mitar Tarabic Prophecy! Just remember that name. He said that we will be stupied and that we will lose the south, but we will come back for it one day. Enjoy your stay for now, but it wont be a long one!

If Kosovo could split with Serbia, so can Rep Srpska with Bosnia!!

Greg, Melbourne

Sa BBC.CO.UK

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

edit

+1

+1000 ali to nije tema topika

na konto toge da ce nas ostaviti na miru ako damo kosovo ovako kako smo ga dali je upravo ona kratkovidost koju sam spominjao na pocetku topika

rekli su (a mnogi se na to i lozili) da ce nas ostaviti na miru kada im damo slobu, yeah right.... zatucanost nekih ljudi se zaista granichi sa totalnom gluposcu... generalno cela politika od 5. oktobra je totalno losa i nesupesna, problem je sto to srbin ne sme da prizna...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

aj nestani...

"The population of Northern Ireland was estimated as being 1,710,300 on 30 June 2004. In the 2001 census, 45.6% of the population identified as belonging to Protestant denominations (of which 20.7% Presbyterian, 15.3% Church of Ireland), 40.3% identified as Catholic, 0.3% identified with non-Christian religions and 13.9% identified with no religion."

vidis da je covek u pravu, poslasticari su ateisti... bitan je profit, a da li je baklava grcka ili turska... nah... :))))

Link to comment
Share on other sites

ne G!!!, kako ne kapirash oni ne greshe,oni 9DS, DSS, LDP) prosto NE mogu da pogreshe, jer su za "evropu", srbiju u toj evropi, ma koliko bili korumpirani i nesposobni za razliku od smrdljivih radikala.KAKO TO NE KAPIRASH?!? TI MORA DA SI NEKI SHABAN BABUN IZ SHAPCA ?!?!? [;)] krug dvojke Rulz, Cheda za premijera....

Kao da ih je tesla pravio pre nego sto je navodno sebi spalio muda da ne bi mislio na zene a ne na nauku

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nego, ocemo zajedno na protest u cetvrtak???

jos nesto... na dedinju pre oko 10 dana vidim ispred neke engleske rezidencije (jebem li ga sta je) postavljaju bodljikavu zicu... ja u fazonu: koji im je qrac... nek sprovedu i struju, gadjacemo ih kamenjem, ako nam se popnu na karu...

trebalo je da budem sarkastican, a bio sam u pravu... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...