Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

blokiramo transport droge preko Srbije u Evropu. ko ih jebe neka ide na Crnu Goru. Saljemo nase ljude u Crnu Goru koji ce da se infiltriraju i sabotiraju transport albanske droge.

efekat: siromastvo na Kosovu se polako povecava

Zaustavljamo izvoz robe na Kosovo, i isporuku elektricne energije (koju inache uzimaju za dz btw)

efekat: uslovi za zivot se pogorsavaju

i na kraju - biolosko oruzje

ima i po 15 tjiftara u stanu od 40 kvadrata. polako ubacujemo bolesti u njihovu hranu, zarazimo im krave pantljicarama... Teca koji je inache bio na kosovu i ziveo tamo i koji je doktor inache mi je pricao o tome. za vreme bombardovanja je bio regrutovan kao doktor pri vojsci i bilo je ljudi sa kojima je pricao i da su neki nasi generali imali tu ideju koja nikada jos nije realizovana.

mozemo chudo da im napravimo. opusteno ljudi, jaka je Srbija. samo nemoj da lomimo i da divljamo jer ipak su ljudi najveci kapital jedne drzave. aj poz i jednog dana Badnje vece cemo opet slaviti u Patrijarsiji kao 1998... nezaboravno vece. jednog dana ce opet biti deo Srbije.

Ne znam momce, ali ovo mi je pokazalo da se uvek mogu opet i nanovo zgaditi na nesto, iako sam mislio da me tesko sta moze zgaditi.

Svaka cast hriscanine srbine i pravoslavcu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam gledao snimke razbijanja grada, i kao sto sam ocekivao, u pitanju su klinci u treshama i duksevima sa kapuljacama. lowlife klosh koji nema pojma sta se dogadja, i kojima je tok misli sinoc bio "tebra uzeli nam kosovo, kolevku srbije sine, idemo sad da lomimo mek, to je, ono brate, simbol kapitalizma, kapirash! ne zaboravi baklje bratori!". vise me nije briga kakvi ispadamo pred svetom jer smo toliko satanizovani da ljudi to i ocekuju, ali mi je zao nas samih, i omladine koja toliko plitko rezonuje da ne shvata da moze i mirno da se protestuje, i stavi do znanja na ozbiljniji nacin da gradjani srbije nisu bas odusevljeni ovim dogadjajem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

385885203 (09:28:05 18/02/2008)

You were added

Ivan (09:28:22 18/02/2008)

Yes ?

Liam (09:29:04 18/02/2008)

Pozdrav, brat!

Ivan (09:29:11 18/02/2008)

Pozdrav, brate : )

Liam (09:30:03 18/02/2008)

Kosovo - eto serbia!

Ivan (09:30:38 18/02/2008)

I bice !

Liam (09:30:45 18/02/2008)

Rusi s vami!

Ivan (09:30:56 18/02/2008)

Hvala braco i mi sa vama !

Edit: kako mene vole.

Edit: mene Srbina, a vas pojedince definitivno ne :).

Edited by Ramb0zor
Link to comment
Share on other sites

Čitao sam do pola, a onda je rasprava krenula u kvotovanje...

Ako ikoga zanima moje mišljenje, tj. ako ikoga zanima bilo čije mišljenje na ovom forumu, moje je sledeće...

Srbi su okarakterisani kao divljaci i ubice, i to je nešto što bismo svi trebali da shvatimo i da se osvestimo. i na našu veliku žalost - i da to prihvatimo kao realnost. Jer većina zapadne populacije koji živi pod principom slobodnog tržišta tako misli. Većina iz Zapadne i Centralne Evrope je ubeđena da su Srbi takvi. To sam u potpunosti shvatio 16. februara ove godine, ali ne kada je bila najava da će Šiptari (albanski naziv za albanski narod) proglasiti nezavisnost, već trenutak kada se moja devojka vratila sa posla. Ona radi kao novinar-reporter za jednu stranu informativnu kuću koja se zove Reuters. Ekspozitura Reutersa u Beogradu je regionalna, a šef beogradske ekspoziture je Douglas Hamilton. Ne znam koliko ste upoznati šta se desilo pre nekoliko godina 17. februara... Autobus sa srpskim civilima je dignut u vazduh sa bombom koja je aktivirana daljinskom komandom. Moja devojka je rekla svom nadređenom da bi trebalo i to da se spomene našta je Douglas odgovorio da je to nebitno i da to neće biti objavljeno. Prekinuo je njeno insistiranje rečima: "Ti radiš za nas, i trebalo bi da misliš kao mi i da veruješ u to." Takođe, to mi je reklo koje su zaista naše šanse da se na bilo koji način vežemo za Evropsku Uniju.

A kakvi su Albanci?!? Proveo sam osam ipo meseci u njihovom okruženju i verujte mi da poslednje što žele je da se sprijatelje sa Srbima. Oni žele da se sprijatelje sa Srbima koliko i Jevreji sa Palestincima. Neko je čak postovao da oni drže do dvoje reči. Nemojte se zaluđivati tom pričom, ona jednostavno nije istinita.

Hašim Tači je bio komandant jedne od jedinica koje su bile uključene u operaciju Oluja u Hrvatskoj. Odgovoran je za mnoga ubistva. A sada je premijer. I da li zaista iko veruje da će bilo kome ko nije Albanac biti dobro na Kosmetu? Ako se prizna nezavisnost, šta se dešava sa južnim delom Centralne Srbije? Sa Sandžakom? Vojvodinom? I pitanje koje se vrlo lako može postaviti u budućnosti: Istočna Srbija. Problem nije tako jednostavan kao što nekima izgleda.

I još jedanput bih dodao rečenicu koju sam postovao ranije na nekom drugom topicu: Srbija će napredovati samo onda kada ceo svet prestane da nam pomaže...

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Tuzno je sto danas raspravljamo o Kosovu a

1) 20 godina (minimum) jedemo burek & baklavu i finansiramo 30% kosovskog kapitala

2) 20 godina su Albanski privrednici dobijali dozvole za rad, sanitarne dozvole, i sta ti ja znam vec da rade na teritoriji Srbije.

3) Srbi su prodavali svoju zemlju na Kosovu za velike pare, i dolazili u Srbiju i niko nije bio tu da to zaustavi.

4) Odnos Srba i albanaca je bio '82 2:1 | '89 1:1 | '91 1:2 a '99 1:9 sto zbog iseljavanja ali mnogo i zbog populacione politike , pa nek svaki veliki Srbin koji ima "sina jedinca" razmisli malo i o tome... sve nas je manje i nasom zaslugom

Tuzno je jos i sto:

5) U ovoj zemlji navijaci iskazuju javno mnjenje

6) Sto ako drugacije mislis svi zele da te linchuju

7) Sto su pare uvek ispred nacionalnih interesa

8) Sto je samo rat i nasilje jedina ideja za resenje problema

9) Sto i ako Kosovo postane nezavisno sutra ce opet ti huligani i svi veliki Srbi da i dalje jedu u shiptarskim pekarama, ili u Macu...

i jos mnogo, mnogo stvari... Problem Srbije je nepostojanje dugorocne nacionalne politike... sto ce i ovo da se smiri, sto pogresni ljudi demonstriraju a nemaju dobre nacine da se izbore za nacionalne interese...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

1) 20 godina (minimum) jedemo burek & baklavu i finansiramo 30% kosovskog kapitala

kad sam ja zadnji put proveravao ovo je bilo tursko, to shto ti jedesh u nekoj shiptarkoj pekari je tvoj prob;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ajde da reformulisem. Ocigledno vas prejako drma ono nase 'JA SAM SRBIN!!1'.

Kosovo su SRBI prodavali godinama, za jako velike pare. Jedno vreme je kvadrat na Kosovu kostao kao na Terazijama, u to vreme su Srbi zaradili ogromne pare. Nasi ih vrate dole, obezbede im stanove, oni ih prodaju i tako u krug. Samo da znate koliko novonastalih vila ima po Sumadiji. I to su sve izgradili ljudi koji su prodali svoja imanja dole. Ok bilo im je tesko, pretili su im, kada su im pretili, kada Srbin uzme pare za to imanje, a ne ode sa istog.

Odakle tebi pravo da pljujes SRBE sa Kosmeta? Kad kazem Srbe mislim na celu populaciju koja zivi ili je zivela dole?

Bilo je izroda, koju su prodali, ukrali pare, ali to nije cela populacija. i samo da znas posle ~97, nijedan siptar nije hteo vise da kupi kucu.Zasto? Sto da platis kad samo udjes u praznu srpsku kucu. A ako zelis da se vratis, izacice oni...ali pre nego sto je budu zapalili. A i kako ne bi pobegao odande? Ja imam neke rodjake i dalje dole i oni tvrdoglavo ostaju dole. Mozda je bolje da pobegnu i da se kao 250.000 drugih ljudi nastani u nekom centru za privremeno raseljene i da cekaju da ih neko kao ti okarakterise kao izdajnike Srpstva.

Link to comment
Share on other sites

Ma sto se tice merkatora, tu se bre umesao Miskovic, da mu ljudi pljunu jos kesa u Delta sitiju! :)

Inace, ogorcen sam. Realno, ne zivim u Srbiji ali me ovakve stvari pogadjaju, jer uprkos svemu volim svoju zemlju, iako sam otisao zbog standardnih ralzoga. I zaista se pitam kad ce svemu tome kraj ... al isto tako znam, da iako je narod dole napacen zbog svih tih sranja, ne treba odustajati, i reci - ko jebe kosovo. Treba se boriti, a vidim da to ova vlada (ma kakva da je) radi, prema tome nije sve izgubljeno.

I jos jedna stvar - ako mislite da ulaskom u eu ce srbiji procvetati ruse, gl. Mozda prvih godinu dve, zbog ulaska kapitala - al posle toga ce se videti prava uloga srbije u celoj toj prici (kao i bugarske, rumunije, hrvatske itd). a to je novo trziste, i mlacenje para stranih firmi na ukor ljudi dole.

Sve u svemu, zanim ma kako ce se stvari odvijati, ne samo na kosovu nego i na evropskom nivou, jer uproks svemu, kosovo NIJE jedinstven slucaj i sigurno ce se naci jos zemalja/regija koje ce ovo samo ohrabriti da krenu o "ofanzivu".

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Kod meme u Merkatoru ima nekih fensera 20-30 godina, ceo dan ispijaju kratke kafe i idu mi na kurac.

hihihihihi, sad kad god sednem negde da pijem kratki espreSSo sa mlekom ima da mislim na troodooa. Posebno kad sednem u kostu ili tako nesto.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i treba!!! kad vec predsednika boli patka!!! e ne mogu da verujem da su to primili tako mirno!! jebem ti drzavu!!! al polako, sad ce i baskija i sve da se otcepi

boli tebe kurac neces ti ici dole ako se zapuca

a hajde i ti dalje chistog obraza prodaj prichu o "evropskim vrednostima i evropskim politicharima".

nisam to nikad radio, evropske vrednosti su u ekonomiji, unutrasnjem uredjenju i zemlji bez granica, ne u politicarima, i dalje mislim da nam je itekako u interesu da budemo u eu, inace cemo ziveti ko rusi

Ceo ldp treba da se posalje na preki sud da im se sudi za izdaju ove zemlje , svi oni koji su glasali za ldp ako nece da budu deportovani mogu da ostanu u 'reedukacionim logorima'.

kamo srece da je malo vise ljudi glasalo za ldp nego za dss, mozda bi danas jos uvek imali kosovo. svima tebi slicnima ovo je dokaz dokle nas je dovela politika

VIDITE KOLIKA NAM JE KURCINA, SAGNITE SE SVI DA VAS SRBIN NABIJE

jebo vas ratko mladic u bulju sve redom

i kostunjavi sa svojim bus je kriv

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ti živiš u bajci, druže :(

...a ti...... ti ziiiviiis u oblacima, maaalaaaaaa.... prm-ba prm-ba prm-ba.... [:D]

Mislim, to ste mi govorili i kad sam govorio da je kosovo vec otislo, i OPET cu se ja

poslednji smejati a vi cete u neverici gledati kako podnadulog neobrijanog ugojenog

djenerala budu vodili u pidzami u dzip pa pravac na aerodrom [;)]

Pazi koga vređaš majmune, nisi dostojan da im služiš kao otirač za obuću.

manki ti tjale! [b)]

irbaboon.gif

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...