Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

Mene zanima ima li ko komentar na ovo?

Podgorica -- Lider DPS-a Milo Đukanović rekao je da će "u konačnici Crna Gora, kao i sve zemlje regiona, priznati nezavisno Kosovo"

Isti oni sto ovde studiraju dzabe, sto dobijaju domove ispred nasih studenata iako su ispod njih na listama jer su povezani ko creva, isti oni koji su "direktori" polovine JAVNIH firmi po SRBIJI, oni sto ispred svih srba postanu generalni direktori organizacije univerzijade itd? HAHAH koji smo mi slepci.... Ma sve smo zasluzili sve!!!!

Ko ne ceni sebe ni drugi ga ne cene...

Edited by blackstacey
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamo srece da smo sprovodili etnichko chishcenje! JESTE bash da nismo mi bili agresivni

sad bi sa svima ziveli ko bratja! ne seri. mislim da nece sve dok ne nestanemo

I onda sam ja ovde nezreo ??? Evo ona ne moze da PODNESE CINJENICU DA JE TO STO SAM TVRDIO UOPSTE MOGUCE,

da je moguce da bi srbi i hrvati ipak ziveli u miru i posle otcepljenja HR... U njoj je ta moja tvrdnja izazvala.... ne revolt... ne go ODVRATNOST!

Super ste, open your mind award goes to you today!

SAMO IDIOT MOZE MISLITI DA CE NAS POSLE OVOGA OSTAVITI NA MIRU.

Pa i nece, ali RADIMO NA TOME da nas ostave na miru... jos ova dva planinska medveda da navatamo i isporuchimo i bice kul.

Isti oni sto ovde studiraju dzabe, sto dobijaju domove ispred nasih studenata iako su ispod njih na listama jer su povezani ko creva, isti oni koji su "direktori" polovine JAVNIH firmi po SRBIJI, oni sto ispred svih srba postanu generalni direktori organizacije univerzijade itd? HAHAH koji smo mi slepci.... Ma sve smo zasluzili sve!!!!

Jel to znaci da sam ja sad u vasoj ekipi, posto danas nisam hteo namerno da otkljucam iPhone jednom crnogorskom studentu ovde u BG-u? [:X]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Stvar je jednostavna Fatboy. Tamo je BAZA, najveca u jevropi, tamo je mnogo resursa koji su gazdama BAZE potrebni da bi BAZA ostala tu gde je jos jako dugo. BAZA je potrebna da bi se RUSIMA pravio problem dugorocno. Mi cemo se dole vratiti ako se strateska i politicka konstelacija stvari malo pomeri na drugu stranu. A prirodno je da tako bude, jer ce u suprotnom BAZA vs. RUSIJA prerasti u otvoreni sukob i tu ce realno svi zivi najebati.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

blokiramo transport droge preko Srbije u Evropu. ko ih jebe neka ide na Crnu Goru. Saljemo nase ljude u Crnu Goru koji ce da se infiltriraju i sabotiraju transport albanske droge.

efekat: siromastvo na Kosovu se polako povecava

Zaustavljamo izvoz robe na Kosovo, i isporuku elektricne energije (koju inache uzimaju za dz btw)

efekat: uslovi za zivot se pogorsavaju

i na kraju - biolosko oruzje

ima i po 15 tjiftara u stanu od 40 kvadrata. polako ubacujemo bolesti u njihovu hranu, zarazimo im krave pantljicarama... Teca koji je inache bio na kosovu i ziveo tamo i koji je doktor inache mi je pricao o tome. za vreme bombardovanja je bio regrutovan kao doktor pri vojsci i bilo je ljudi sa kojima je pricao i da su neki nasi generali imali tu ideju koja nikada jos nije realizovana.

mozemo chudo da im napravimo. opusteno ljudi, jaka je Srbija. samo nemoj da lomimo i da divljamo jer ipak su ljudi najveci kapital jedne drzave. aj poz i jednog dana Badnje vece cemo opet slaviti u Patrijarsiji kao 1998... nezaboravno vece. jednog dana ce opet biti deo Srbije.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kamo srece da smo sprovodili etnichko chishcenje!

aj ti lepo ono ubij zakolji pa na ulicu sa ostalim 'patriotama'

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

evo sa vikipedije - 45% stanovnika S.Irske su Protestanti koji hoce da ostanu u sastavu UK, 40% su katolicke veroispoveisti koji bi u Irsku. Dakle Protestanata ima vishe i imaju ledja u formi UK.

mada donekle razumem o chemu pricash

ajde da pojasnim ne bi li to "donekle" nestalo:

vec smaram s njom ali imao sam jednu ribu koja je mnogo lagala i ja sam skontao (mnogo kasnije posle raskida) koliko je lagala i koliko je jadna. krenuo sam da je hejtujem a ona je nastavila da lazhe druge ljude (poshto je sociopata) i da glumi jadnicu koju ja eto zlostavljam i ljudi su skapirali da sam ja ustvari besan shto je ona mene ostavila pa je sad onako nezrelo hejtujem, a neki su chak ishli i do toga da predpostave da mi je skinula djanu pa plachem za prvom vaginom ikada :). onda sam ja, revoltiran tom nepravdom, tom neistinitom slikom o svemu, krenuo u kampanju objashnjavanja ljudima kako je to zaista, ali shto sam vishe objashnjavao ispadao sam gluplji, napaljeniji i nezreliji u njihovim ochima, ali ne zato shto ja sad hocu da kazhem shta je istina vec zato shto je ona genijalni sociopata i vec ih je nekim bednim jeftinim lazhima i trikovima pridobila za sebe i ne vredi dvesta istina i objashnjenja da oni sad mene poslushaju, a pogotovo jer ih realno boli kurac. ostatak priche je nebitan.

politika pojadnostavljena: svaka drzhava je jedna osoba i svaka ima svojih prednosti i mana. svaka je odredjeno jaka, bogata, lepa itd. zhivimo u dobu masovnih medija i propagande, tj u dobu gde je bitno shta se kazhe a ne shta jeste. sociopate vladaju i josh dugo ce. analogno mojoj prichi: srbija sam ja, amerika i albanija je moja bivsha devojka, kosovo je neshto o chemu ja pricham jedno a ona drugo, a evropa i ostatak sveta su ostali ljudi.

nema tu vishe "a on me je prvi udario". :)

mozhemo i mi nekoga, krajnje mudrom i podlom politikom, vec vrlo uskoro da zajebemo

bitno je samo kome dupe da polizhemo, sad kad smo jadni

2z8chlt.jpg

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ceo ldp treba da se posalje na preki sud da im se sudi za izdaju ove zemlje , svi oni koji su glasali za ldp ako nece da budu deportovani mogu da ostanu u 'reedukacionim logorima'.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mozhemo i mi nekoga, krajnje mudrom i podlom politikom, vec vrlo uskoro da zajebemo

bitno je samo kome dupe da polizhemo, sad kad smo jadni]

Heh ovoga bi trebalo da ima mnogo vise u nasoj politici ... vise lizanja dupeta to je sigurno... uostalom to i jeste jedna od osnovnih stvari u politici , niko nije birao te politicare da se kurce po svetu niti da se prave pametni niti da budu drski i ponositi nego svakim sredstvom da nas brane i pobosavaju sve uslove zivota u ovoj zemlji , pa ako i treba lizanjem dupeta.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

I onda sam ja ovde nezreo ??? Evo ona ne moze da PODNESE CINJENICU DA JE TO STO SAM TVRDIO UOPSTE MOGUCE,

da je moguce da bi srbi i hrvati ipak ziveli u miru i posle otcepljenja HR... U njoj je ta moja tvrdnja izazvala.... ne revolt... ne go ODVRATNOST!

Super ste, open your mind award goes to you today!

Pazi sad, u ovome zestoko gresis. Mozda zbog sopstvene neinformisanosti, pa evo: u toku WW2 ustase su pobile preko 700000 srba (retko koje metkom) i bukvalno ne postoji baba , deda ili bilo ko ko je tad bio dete a da ne kaze da su mu ustase pobile celu porodicu. I sad gledaj, dolazi HDZ na vlast na celu sa Franjom T. koji na svoje mitinge i obracanja dolazi okicen sa sve do jednim ustaskim simbolom iz ww2 koji je mogao da nadje. Vidim da ne znas, ali zamisli neopisiv, ali neopisiv strah i revolt koji tada osete srbi. Ovo znam jer su mi tad baba, deda i stric ziveli u HR a pre par godina su se i vratili tamo. Sad zamisli ovo: moji roditelji su bili na privremenom radu u HR konkretno u Rijeci i npr mene neki klinci pitaju za koga navijam, ja normalno kazem za CZ a onda me oni gadjaju kamenjem, zamisli ovo: mog komsiju HRVATA (ribara) uhvate drugi hrvati i pretuku zato sto ima bradu i nasilno ga obriju. I onda se srbi uspanice i pocnu da se naoruzavaju itd itd. Ovo su ti samo 3 primera a bilo ih je na desetine hiljada. zato nemoj da pricas o necemu u sta se ne razumes dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Jao, jel će sad opet da puštaju partizanske filmove i Boj na Kosovu?

Da vec su pustili [:D]

Eeee dok je nama serija Selo gori a baba.... i grand parade petkom nema da brinemo. Jos samo da ponovo pocnemo da zavidimo momcima sa "vruceg asfalta" i ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Eeee dok je nama serija Selo gori a baba.... i grand parade petkom nema da brinemo. Jos samo da ponovo pocnemo da zavidimo momcima sa "vruceg asfalta" i ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine...

KAKVE TO IMA VEZE SA OTIMANJEM KOSOVA, MOZGU NAD MOZGOVIMA? AMAN JEBOTE. ISTI KURAC JE I BRITNI RASPALA, sAMO PRICA INGLESKI, CEO SVET TO GLEDA I NE KRIVI JE ZA RAT U IRAKU ILI TAKO NESTO. ZAMENA TEZA JE OPASNA I ZAJEBANA BOLEST.

Iznervirao sam se. Jebiga.

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

KAKVE TO IMA VEZE SA OTIMANJEM KOSOVA, MOZGU NAD MOZGOVIMA? AMAN JEBOTE. ISTI KURAC JE I BRITNI RASPALA, sAMO PRICA INGLESKI, CEO SVET TO GLEDA I NE KRIVI JE ZA RAT U IRAKU ILI TAKO NESTO. ZAMENA TEZA JE OPASNA I ZAJEBANA BOLEST.

Iznervirao sam se. Jebiga.

Nista nista, ne mari... Ali pazi mi lepo gledamo serije i grand i polako zaboravljamo stvarnost u kojoj zivimo, a ameri gledaju masovno raspalu britni i ne razmisljaju da zive usrano na ivici kredita, da im se bush i chejni preko rekordnih cena nafte bogate i da trenutno ratuju sa pola sveta. Dok britni i ostale dozivljavaju nerve brakedown, dok se pojavljuju private snimci poznatih ameri ne moraju da misle o svojoj muci i potlacenosti... Sredstvo je isto cilj drugaciji... Sto bi rekao Homer Simpson kad mu je nestala struja na tv-u: "ukljucite ga brzo pocinjem da razmisljam" [8D]

Link to comment
Share on other sites

I onda sam ja ovde nezreo ??? Evo ona ne moze da PODNESE CINJENICU DA JE TO STO SAM TVRDIO UOPSTE MOGUCE,

da je moguce da bi srbi i hrvati ipak ziveli u miru i posle otcepljenja HR... U njoj je ta moja tvrdnja izazvala.... ne revolt... ne go ODVRATNOST!

Super ste, open your mind award goes to you today!

Pa i nece, ali RADIMO NA TOME da nas ostave na miru... jos ova dva planinska medveda da navatamo i isporuchimo i bice kul.

Jel to znaci da sam ja sad u vasoj ekipi, posto danas nisam hteo namerno da otkljucam iPhone jednom crnogorskom studentu ovde u BG-u? [:X]

JOS OVA DVA... to "jos samo ovo" slusam od kad znam za sebe... a lista nikada nije bila konacna... natrtili smo se toliko da ni sami nisu to mogli da ocekuju, pa su u soku od nase spremnosti i mazohizma za brutalnim silovanjem trazili da im isporucimo ljude sa kojima imaju deal i koji verovatno igraju sah na 5 km od bele kuce...

ili ti stvarno verujes da je neki tamo osama bin laden mogao da srusi bliznakinje??? (na CK su bacali jebene projektile koji imaju za cilj da UNISTE metu, pa se nije urusila ko ona iscenirana zgrada)... 50 godina snimaju SF filmove o teroristima koji im se kucaju avionima u nebodere, a stvarnost ih iznenadi... ma vazi...

uostalom i ratko i radovan su mrtvi... i sta cemo sad... a da tela... tela su im pokopana odmah pored hitlera i osame...

aj ti lepo ono ubij zakolji pa na ulicu sa ostalim 'patriotama'

cenim da je to bio sarkazam... ali malo mi je glupo da poverujem da smo isli u etnicko ciscenje i da ga nismo odradili ni dva promila... ne sumnjam da bi ubili i siptarske kokoske da je stiglo takvo naredjenje...

Link to comment
Share on other sites

zao mi je samo kratkovidosti svih ovih cedinih likova koji tako olako kazu kosovo nikad nije bilo srpsko i da nam i ne treba (lol)

zaista je tuzno koliko ljudi ne mogu da sagledaju malo svobuhvatniju sliku, jednostavno razocahras se u ljude i uplasi me njihova mogucnosti da totalno pogresno rezonuju neke stvari... pri tom ne mislim na forumase ovde za koje mi seva paja realno :)

Bravo legendo, Dži za predsednika :)

jos ova dva planinska medveda da navatamo i isporuchimo i bice kul.

Pazi koga vređaš majmune, nisi dostojan da im služiš kao otirač za obuću. Šta se to dešava sa Beogradom, pa ovakvi izrodi ne samo da slobodno šetaju ulicom, nego imaju i svoju stranku.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

i treba!!! kad vec predsednika boli patka!!! e ne mogu da verujem da su to primili tako mirno!! jebem ti drzavu!!! al polako, sad ce i baskija i sve da se otcepi

vidi nju, gladnu krvi :]]

Ceo ldp treba da se posalje na preki sud da im se sudi za izdaju ove zemlje , svi oni koji su glasali za ldp ako nece da budu deportovani mogu da ostanu u 'reedukacionim logorima'.

ti si retard

i ovaj myst je retard... i ima vas josh, politichko orpedeljenje je tu nebitno. :]

@nezavisnost

interesting times ahead. svet lagano, ali odluchno postaje mesto u kojem ja sve manje i manje zhelim da postojim. bilo bi dobro za mene da shto pre skapiram dal uopshte vishe zhelim da se borim da ga menjam, iako mi je jasno da za svog zhivota netju videti plodove te borbe, ili da kapituliram, iskljucim se, i samo reshim da se zezam shto vishe mogu u ovom zhivotu.

tough choice :[

Link to comment
Share on other sites

Da li treba da se raspravljam sa personom kojoj je jedini argument ti si retard? Ono sto sam ja izneo jeste da stav te politicke stranke i koja pozdravlja ovakav akt je nista manje nego samo destriktivno , izdajnicki i povrh svega toga nemoralno. Samim tim svi oni koji prate i podrzavaju takvu stranku svrstavaju se u taj tabor.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pazi koga vređaš majmune, nisi dostojan da im služiš kao otirač za obuću. Šta se to dešava sa Beogradom, pa ovakvi izrodi ne samo da slobodno šetaju ulicom, nego imaju i svoju stranku.

Zbog ta 2 pavijana su ubili ona 2 mladica u kasarni Topcider i kao "ubili su jedan drugog"

Mogu komotno obojica da mi se napuse kurca patriotskog.Da su ikakve patriote vec bi se kad ikad predali a ne jeli govna i pustali ove paore da nas ucenjuju vec godinama.

Edited by ChemerBoy

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Ajde neko da mi objasni kako Sadama nadju u jebenoj rupi posle nekoliko meseci a pored svih para koje nude, ljudi koji to podrzavaju, ljudi koji bi kevu prodali za takve pare i svega ostalog i posle nekoliko godna R&R-a traze u Srbiji bezuspesno ? Ako neko kaze sloga, jataci kurac palac nek pogleda ovaj topic od pocetka.

Jel se oglasio svako povodom nezavisnosti ? Znam za ostale samo sam propustio sta kaze LDP .... na kom kanalu je dao izjavu Ceda ?

I rizikujuci da ispadnem prase u drustvu, meni je u neku ruku i milo sve ovo sto se izdogadjalo. Zasto? Jer to mogu da koristim kao argument kad mi prdite ovde. Primer "Vi juzno ste stoka, zivalj na margini, nekulturni i SMRDITE" a ja "Jeste kod nas su razbijali izloge OLOLOL!!11".

@rami

Nemoj da si emo bre. Imas razloga da zivis. Imas ljude koji se brinu za tebe. Nemoj da ih ostavis u ovom svetu bez tvog lika ako oduzmes sebi zivot. DON'T DO IT MAN! TURN AWAY FROM THE LIGHT! :)

*Call to Satan and his Anti-emo crew : We have one!!! Sic em boy!!*

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...