Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

затворена улица кнеза милоша..

протест испред америчке амбасаде..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali kada jedan narod koji zivi u pecinama i nosi kapu u obliku jajeta na glavi

nas ownuje onda znamo gde su vrata

dobro, bitno da ti znas kako je sve na kosovu

moja keva radi sa kosovskim albancima - i veruj mi kada ti takav covek da RECH mozes da mu pozajmis milion evra - znaces da ce ti vratiti do dogovorenog roka do poslednje pare jer u suprotnom je to za njega nikad veci SRAM i PREVARA coveka, dok sa druge strane beogradske elektrane joj (mojoj kevi) duguju boga oca (jedini nacin je da ih tuzi, sto opet povlaci gomilu vremena a i novca) s'druge strane zeleznice joj duguju i jos par privatnika koji su svi SRBI, no o ovome nije rech u ovom topicu, vec jednostavno da napomenem kolko treba da ignorises sve politicke debate dok ne budes koliko-toliko politicki sposoban da pricas o necemu sto nije WoW related.

Ovo gore nema veze niti pokusavam da opravdavam ovo sto se desilo i o cemu je rec u topicu, mislim da je ovo nikad gore nametanje americke politike i siguran sam da bez njihove podrske ne bi albanci imali muda da proglase nezavisnost. A onim Slovencima treba jebati mater, bojkot svih slovenackih proizvoda i firmi, pa neka oni vide sta ce sa svojom vladom da rade, male gnjide.

Samo se nadam da ne izbije neko sranje na kosovu, da se ne desi nesto srbima, mada kapiram da je to neizbezno.

A ti Highl1 si neverovatan, sta drugo ocekivati od coveka koji radi za americku firmu.

/edit

where are u from?

-serbia

oh siberia,nice!

Igram puno sa stranim igracima, i jedan amerikanac je upravo to uradio, ja napisem na teamchatu "serbia" lik na ventrilu (ali bukvalno isto kao sto si napisao) Oh siberia, wow nice! ja ... momenat tishine i na ventu " No dude, SERBIA as in serbia and montenegro" i lik se zacutao...

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

barem nisam mali glodar koji zivi na grbachi mame i tate

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jbg,iako sam znao da je Kosovo vec odavno otislo,sada se osecam kao govno,sto rece Lesko.

Bice protesta,bice nereda,to je sigurno,ali realno...

NEREDA moze biti SAMO ako iste izazove ova domestikus gamad, obraz, srs i sl extremisti i nitkovi.

Ili ako isti organizuju dole svoje dezurne gnjide da izazovu neko sranje... isprovociraju shipce koji

slave uokolo itd itd... Pustite ih jebeno neka idu SVOJIM PUTEM, kapiram da ce srbima dole biti ipak bolje

da zive na nezavisnomkosovu nego u usranoj srbiji koja doklegod se bude bavila kosovom nece mrdnuti

iz jaruge u kojoj sad smrdi...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

barem nisam mali glodar koji zivi na grbachi mame i tate

ahahah ovo je vrlo zrelo vidi se da si pravi odrastao COVEK

bitno da ti znas sta ja radim :)

budalo jedna, svaki put idem kad treba kevi da pomognem i uradim joj knjige u firmi jer je bolesna

majmuncino debela, studiram na filoloskom fakultetu NA BUDZETU i jedine pare koje ja uzimam su povremeno za dzeparac

necu ti vise na tvoj post odgovoriti muka mi je od tebe zakrzljali polu-mozgasu

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ahahah ovo je vrlo zrelo vidi se da si pravi odrastao COVEK

bitno da ti znas sta ja radim :)

budalo jedna, svaki put idem kad treba kevi da pomognem i uradim joj knjige u firmi jer je bolesna

majmuncino debela, studiram na filoloskom fakultetu NA BUDZETU i jedine pare koje ja uzimam su povremeno za dzeparac

necu ti vise na tvoj post odgovoriti muka mi je od tebe zakrzljali polu-mozgasu

ovo cemo da raspravimo u 4 oka, da vidimo dal ces tad toliko da budes zajeban

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije, on je iz DS-a, ne pratish forum :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E da fatboy je iz LDPa provereno :)

[roflmao]

tesko, ne jebem stranke pojedinacno 2%, ali cujem da drale hefta neku gospojicu iz njihovoh redova pa pitaj njega ako ti trebaju insiderske informacije [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

svadjamo se cak i na ovom topic-u... i dok god je tako NIKADA nista necemo postici... jako mi je tesko... pricamo ovde o novcu (eu) i ponosu (KiM)... ali qrva ce za mene uvek biti qrva... bez obzira da li je u pitanju jenna jameson ili random ciganka kraj puta... znam ko sam... znam sta sam... ne stidim se...

srbija danas jeste saka jada koju moze da pozoba svaka vrana... ali nada umire poslednja...

puno srece teksasu, abhaziji, republici srpskoj, irskoj, baskiji i svima ostalima... gospodo, trazili ste - gledajte...

Link to comment
Share on other sites

I hope Krajna, Respublika Srpska, Southern Ossetia, Abkhazia, Trans-Dniestr, Bask Country, Flandria will become independent soon. And Albanian Mafia, former KLA, will take over Paris, Berlin and London black markets even sooner. Enjoy independent Kosovo!

Sorse, Dublin

sa BBC.co.uk, lik je objasnio.

Link to comment
Share on other sites

zaboravio je i korziku

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@fatboy

Totalno si u pravu za izazivanje nereda i rata. Naravno da samo mi to radimo. I radili smo. Secas se Gavrila Principa ? Isto mi. Bolje grob nego rob ? Isto mi. Martovski neredi ? Isto mi. Onaj lik sto lomi krst na crkvi? SRS simpatizer. Fatboy-ev mozak ? MAI. Trajno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...