Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ldp/b92 urbana ekipo

Ovaj vas Cedica je do pre ~mesec dana(na predizbornim okupljanjima) srao kako cje on prvi priznati kosovo kao nezavisno,jer eto treba da nastavimo dalje,dza,bu.A danas se ko zadnja sisa(rece je ublazena posto vam necju dati povod za ban:D ),jedva cuo za govornicom,i pravdao se svo vreme,cak je i cestitao njemu omrazenom Kostunici na dobrom savetu da povuku ambasadore iz svih zemalja koje su priznale Kosovo kao nezavisno(posto mu je ocigledno postalo jasno da mnogo kaki i da ako nastavio ovim tempom ima ubrzo da se preseli na novo groblje)....Na recima ajkula,na delima girica...Do danas sam bio ubedjen da ne postoji vecja pizda od Vuka Draskovicja koji je znao 91-92 da nahuska narod na pa posle toga pobegne,ali prevario sam se,te se ovom prilikom izvinjavam Draskovicju uz reci da je danas izgubio titulu naj pizde,sad je vicesampion.

A sve vas koje zabole za kosovo imam jedan savet-momentalno se samoupucajte.

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Mnogo se slazhem sa fatboy-em. Nije da mi se jebe za Kosovo. Naravno da je tuzhno i sramotno izgubiti deo zemlje na kom je brdo nashih manastira, istorijskih spomenika i ostalih znamenitosti koje chine Srpski narod, ali realno zar mislite da bi rat sada sve to reshio? I da bi opushteno oterali 2-3 miliona (ne znam ni koliko ih ima) Albanaca sa Kosova?

Ne znam iz kojih bajki ste vi izashli. Znam samo, da je Toma pobedio, teleportovali bi smo se 2 decenije unazad odmah :) Chovek koji kazhe da mi moramo "svim sredstvima" i u "svim oblicima" da se borimo za Kosovo nije bash chist :( jer mi nemamo nikakva sredstva, a pod "oblike" ne zhelim da znam na shta je mislio...

Reshenje: Da pokushamo da sachuvamo ovaj sever Kosova i opshtine gde su Srbi vecinski narod. Da ljude tamo pomogne vlade raznim sredstvima. Da diplomatski uspore proglashenje Kosova i da pokushamo da ispunimo neke od uslova koje nam je EU zadala...

P.S. Kako ne kapirate da ljudi koji su sada na vlasti nemaju veze sa gubitkom Kosova...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

tebi muceni mohicane nema pomocji:(

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

pa da posle svake tekme gde se to skandira (a skandiranje tog tipa je iskjuchivo usmereno ka nacijama sa kojima se neshto kao trvimo, a ne ka gradskom rivalu) b92 objavi snimke, ti bi se nervirao shto to rade uvek.

shto da relativizujemo te uzhase? nema tu nekih sivih nijansi, stvar je vrlo prosta jer je fundamentalna. ako bi takvo skandiranje morali da okakterishemo kao dobro ili loshe, ono bi jednostavno bilo loshe. chak bih razumeo i nechiju zhelju da neki narod nestane, kao da ga niakd nije bilo... ali da vichesh "ubi, zakolji, da tamo neko ne postoji"... brrrr. meni je to hevilend. on, podrazumeva da ti, bukvalno, golim rukama uzmesh nechiji zhivot, da, bukvalno, imash njegovu krv na svojim rukama, licu, telu. vidish kako zhivot prestaje da mu treperi u pogedu. chujesh ga kako roptje dok se gushi u sopstvenoj krvi...

jel to tebi kul? svejedno? ne vidish razliku izmedju skandiranja "nestanite shiptari" recimo, i ove kretenske "ubi, zakolji..."?

nije to samo semantika :[

u pravu si, nije samo semantika, vise je od semantika, ona je retardo-lepak.

jebote to sam pre 5 godina pevo na zvezdinim tekmama, "... grobar ne postoji", to su klinci pevali po skolama "... 'random ime' ne postoji" i sl...

a to sto ti to zamisljas u svojoj glavici i pravis od toga hevilend to je tvoj problem. recimo kad ti neko kaze popusi mi kurac, jel ti zamisljas kako si mu karu obgrlio obema rukama i kako ga guras do grkljana i pocinjes da rigas???

ma daj..

to je "bolimekuraczausranokosovo" logika... jesam sad malo pojasnio?

da li ste vi svesni da je proslo 18 godina od kako su krenula sranja u

ovoj zemlji? 18 godina! ejjj, alooo!!!! srpsko ludilo je i zvanicno POSTALO PUNOLETNO !!!

Proci ce vam usrani zivot u naricanju za delom zemlje koji nikad ni nije bio srbija,

ali ne, to je mnogo bitnije od toga da se potrudite da postanete obrazovani

situirani emancipovani pojedinci a ne jebeni botovi koji kao se poredjaju na traku

cim im puste prvu reklamu... pa sta cete vi unucima pricati sutra? "i tako je deka

drko kurac na kosovske livade i pokazivao golu guzicu amerikancima..." i mnogo

mi je zao sto nemam da ti dam pare za uzhinu ljubi te deda...

sta ces ti unucima pricati? jel ti mozes sebe da pogledas u ogledalo?

znas, druge deke su htele da urade nesto za srbiju, ali ja ne, mene je bolela kara, cak nikad nisam hteo ni za koga ista da uradim sem za sebe. tako je, nisam pricao ni sa tvojim roditeljima 12 godina jer im nisam hteo nikad pomoci ni u cemu pa je to i kulminiralo jer sam bio odvratna matora sebicna kerina ali nema veze sad.

evo, da ti deka da kurcinu posto ti ne dam para jer sam sebican i umrecu ovako napacen.

WAKE UP, REALITY IS HERE & NOW. SLAZEM SE DA NISMO TREBALI DA OSTANEMO BEZ FAKIN KOSOVA,

ZAJEBALI SU NAS, HAJDE SADA DA SE PREISPITAMO, KAZNIMO ONE KOJI SU RAZJEBALI ZEMLJU

ZBOG CEGA JE KOSOVO I OTISLO I POTRUDIMO SE DA NIKADA VISE NIKO NE MOZE TAKO DA NAS ZAJEBAVA !!!

KAKO cemo TO da IZVEDEMO?

Link to comment
Share on other sites

Mesanje alkohola i politickih tema ne ide ama bas nikako. Ali Avganistan rolf!!! Ladno ih zamisljam kao internet ratnika "First!!!" koji sada ide uzdignute glave jer je postovao prvi u legendarnom topicu. Cak i oni koji su najavljivali priznavanje vec prvog dana sada usporavaju loptu. Ameri recimo. A one koje su popali, recimo Francuze *mada njih i razumem, nije svejdno kad imas 2/3 stanovnistva koji su muslimanske vere*, pricutno savetuju da odugovlace. Mozda su se nadali da ce Srbi da krenu odma prvog dana da se kolju dole pa da oni ulete. Mozda ih iznenadna politika "mirnog protesta politickim putem" iznenadila ? I da meni zao Tadica sad. Ne izgleda zdravo koliko je neispavan. A i nije svejedno kad ti pokazu prst u SB-u posle govora.

I pravno gledano, oni koji podrzavaju krsenje ustava i suvereniteta jedne drzave a sami su deo vlasti te drzave i treba da budu optuzeni za izdaju jer je to to. Gubila se glava za to u vreme kraljeva i careva, sad makar kao Cecu sto su obradili tako i Cedu pa da bude pravda zadovoljena. Cujem da ga huligani trazili na gajbu a njega nema :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Mesanje alkohola i politickih tema ne ide ama bas nikako. Ali Avganistan rolf!!! Ladno ih zamisljam kao internet ratnika "First!!!" koji sada ide uzdignute glave jer je postovao prvi u legendarnom topicu. Cak i oni koji su najavljivali priznavanje vec prvog dana sada usporavaju loptu.

Hah, to je interesantno skroz. Kapiram da su ovi dole cekali da neko prizna od ovih "razvijenijih" zemalja pa da njihovu zastavu negde okace i kao "First!" fora, kao sto su Crnogorci zaboli Islandsku ili koju vec zastavu nakon referenduma, a sad da su dole u fazonu "Je*em ti Afganistan i sve, sad treba u knjigama iz istorije da pishe da su nas oni prvi priznali a ne USA, Nemacka ili slicno" :)

Link to comment
Share on other sites

@ ldp hejteri

khm khm...vash Toma je bio potpredsednik vlade kada smo kapitulirali pred natoM i dali Kosovo

koliko vam treba godina da ovo skapirate?

daki, josh si ovde? kojot te cheka...

jel to pravilo da ako ne podosish raspalog komana koji je primao od celog zemunskog klana da si pripadnik radikala?

pomirite se sa cinjenicom da vam logika ne radi, da nemate veze sa realnoscu, da ramisljate na nivou srednjoskolaca, da je ldp dobio 4% glasova i da je na jebenoj margini i to je sramota za ovu drzavu jer ne bi smeo da postoji uopste.... od tih 4% pola je srednjoshkolki koje nose roze kaish i citaju cosmo, a druga polovina je shljam koji bi da dodju preko politika do posla kao i ovi sljamovi iz gej17.... to je dno dna zatucanost i degeneracija morala i ljudskosti

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jel to pravilo da ako ne podosish raspalog komana koji je primao od celog zemunskog klana da si pripadnik radikala?

pomirite se sa cinjenicom da vam logika ne radi, da nemate veze sa realnoscu, da ramisljate na nivou srednjoskolaca, da je ldp dobio 4% glasova i da je na jebenoj margini i to je sramota za ovu drzavu jer ne bi smeo da postoji uopste.... od tih 4% pola je srednjoshkolki koje nose roze kaish i citaju cosmo, a druga polovina je shljam koji bi da dodju preko politika do posla kao i ovi sljamovi iz gej17.... to je dno dna zatucanost i degeneracija morala i ljudskosti

dakle, ja sam totalni retard? :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

mene niko ne gleda niti se tako osecam a i da me gleda boli me pedu jer znam ko sam sta sam, ali sve koje nisu uz tadica na javnim mitinzima i predizbornim kampanjama prozivali su da su gradjani treceg reda, sto je jako tuzno kada shvatis da su stigli do tog nivoa ... svaki put pred neke izbore me demokratski blok sve vise razocarava jer me sve vise podsecaju na slobine iz devedesetih... valjda je jasno da je ljudima u srbiji (ne beogradu) sve gore (generalno) kada su oni sebi dozvolili da pobede radikale za par procenata.... nervira me taj stav boli me dupe kako je njima ne znam dole juznije dok je meni super, pa valjda je jasno da ni tebi nece biti super zauvek sa tim stavom, treba valjda misliti na sve koji su u srbiji na celu zajednicu narod drzavljane stagod, treba imati razumevanja za tudje potrebe, treba pomoci i drugom :( ne samo sebi

e nedostatak toga je poremecen sistem vrednosti a ne kriminalci kao pop zvezde, to smo prevazisli, valjda

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jel to pravilo da ako ne podosish raspalog komana koji je primao od celog zemunskog klana da si pripadnik radikala?

pomirite se sa cinjenicom da vam logika ne radi, da nemate veze sa realnoscu, da ramisljate na nivou srednjoskolaca, da je ldp dobio 4% glasova i da je na jebenoj margini i to je sramota za ovu drzavu jer ne bi smeo da postoji uopste.... od tih 4% pola je srednjoshkolki koje nose roze kaish i citaju cosmo, a druga polovina je shljam koji bi da dodju preko politika do posla kao i ovi sljamovi iz gej17.... to je dno dna zatucanost i degeneracija morala i ljudskosti

stvarno je dno dna zatucanosti i degeneracije morala glasati za stranku koja smatra da je neophodno doneti zakon o prilazima skolama i fakultetima za ljude sa invaliditetom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

stvarno je dno dna zatucanosti i degeneracije morala glasati za stranku koja smatra da je neophodno doneti zakon o prilazima skolama i fakultetima za ljude sa invaliditetom

Zbog možda jednog dobrog stava ti ćeš sve loše stvari staviti po stranu ? Ako tako razmišljaš u Srbiji ne postoji loša stranka, pa čak ni u svetu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...