Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

Ne derem se ja ni na koga, samo kazem da svi mi mnogo lepo zivimo i samo kakimo po ceo dan. Svi danas studiraju do 27 god. i nista ne rade. Pa se ovde izivljavaju na forumima o nekom ratovanju. Kad je bio rat u HR 7 clanova moje sire i blize familije je bilo na ratistu. Cale slomio nogu, 1 teca dezertiro placuci (iako je najglasniji i najhrabriji srpski radikal i podseca me na polovinu ljudi ovde), drugi teca na bensedinima jer je morao da ubije coveka (srbina koji je bio toliko rasturen da je vristao da mu neko prekrati muke), dalji brat ima kozu sa dupeta na faci jer im je vozilo naletelo na nagaznu minu pa je bio oresen. (Hvala bogu niko nije poginuo). Niko ovde ne zna sta je rat a svi o njemu pricaju. I u pravu je decko koji je malo pre rekao da su ovde sve klinci od 20 god koji ne znaju sta lupetaju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da se razumemo. Ovo je neko iz Smedereva i prvi post na RUR-multiplayer forumu mu je u sekciji "klajzebable" na temi o nezavisnosti kosova ? Ja sam Marina Ratkovic, studiram masinsko pravo smer istorija navaho indijanaca, imam 2 glave, 7 sisa, jedem munje i prdim gromove. Ajde da se druzimo. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Eto bravo. Posle duge istrage zakljucili smo da sam iz sd ili iz male pristine kako ce nam biti novo ime. Sama ta cinjenica govori koliko dobro poznajem kosovare koji su u zadnjih 30 god prodali dedovinu siptarima po cenama kao da prodaju plac na terazijama Microsoftu-u.

I ovde je sledeca situacija: svi smederevski murijaci su pobegli u pozarevac i gde su vec stigli, jer su se ovde morali zaposliti svi policajci koji su dosli odozdo.

Inace npr. 20 feb. 1998 si metaloglodac, automehanicar, valjaonicar , a 21.feb. 1998 si uniformisani policajac. U svim javnim preduzecima odlaze starosedeoci jer razni rodjaci zaposljavaju svoje nepismene rodjake pa se na salterima EPS-a, po vrticima itd. skoro vise i ne govori srpski nego nesto SI, GU, GE. Nerazumljivi dijalekt... Kome zatreba diploma za posao preko veze on u petak ode na kosovo, a u ponedeljak se vrati sa diplomom vise skole. (inace njima nije gadna diploma prokletih siptara koju im bez pitanja prizna rodja).

Zato jebi ga sto nisam zagrizeni branioc kosovskog pitanja. Ja sam na zalost blize upoznao te ljude i njihovu (ne)kulturu.

Opet ponavljam da mi je nevidjeno zao ljudi koji nisu uspeli sad da prodaju svoju imovinu i mogu da biraju izmedju maltretiranja od strane albanaca i sale za fizicko u srbiji.

@seth fix primetio sam da je tema na klejbezabli i za ovaj forum znam godinama preko brata koji je clan. I iako je tema bila u sekciji za zajebanciju odgovori i razmisljanja su bila (vecim delom) ozbiljna ako nisi primetio/la.

Edited by vaznapravila
Link to comment
Share on other sites

@ ldp hejteri

khm khm...vash Toma je bio potpredsednik vlade kada smo kapitulirali pred natoM i dali Kosovo

koliko vam treba godina da ovo skapirate?

daki, josh si ovde? kojot te cheka...

ldp hejteri nije dovoljan uslov da se kaze "vash toma"... koji je pritom dao ostavku zbog neslaganja sa "kapitulacijom"...

stvarno je dno dna zatucanosti i degeneracije morala glasati za stranku koja smatra da je neophodno doneti zakon o prilazima skolama i fakultetima za ljude sa invaliditetom

i obraz zeli isti taj zakon... btw jedina osoba sa invaliditetom u parlamentu jeste bila na listi g17+, ali je poslanik bez poslanicke grupe...

nisam jos a i sumnjam da cu, rekose da nece biti rata... ali ako bude trebalo tu sam.

realno, ici u rat sa zolom nije eticki... posto imas divine :)

PS: I da ne zaboravim, ovi na forumu ovde koji ne mogu da prestanu da pominju Chedu i LDP,

zelim samo da kazem da su SMORILI DO JAJA I DA TIME MANIFESTUJU SVOJU NESPOSOBNOST

da locirate problem i analizirate isti, nego vrtite plochu o malom pinokiu Chedi koji je eto kao "najvezi zlikovac,

mafijash i prodaja istovremeno ovde u Srbiji"... Jos gore je sto o tom chedi neam nikakvo misljenje,

on je za mene bio samo klinac koji se lozhio na Djindjice i trchao za njim uokolo, niti ima politicke

zrelosti da vodi ovu zemlju, niti moze nesto konkretno da uradi dobro ili loshe u ovom trenutku,

tako da BUZZ OFF sa chedom i njegovom strankom jer S.M.A.R.A.T.E. !!!

realno kostunica hejteri su prvi poceli :p

19.jpg

:D

VRHUNSKI...

ahahahahhahaha...

ovo mi je trebalo...

hohoho you'll never know

znaci CIA... ;)

Gledam ovde i ne mogu da verujem koliko se glupaci kurce. Sve sisica do sisice i takmice se ko ce dalje da pisa i ko ce prvi da pogine za nase nam kosovo. Posto svi slabo pamte da vas podsetim da nam nije smetalo da nas 1999 75 dana bombarduju ko blesavi, ali cim su 3 dana gadjali struju bombama (ne samo onim tkaninama koje smo do tad cistili pa za 5h opet imali struju) odma smo kapitulirali i potpisali sta su nam dali (i pobedili naravno). A ovi ovde sto ginu po forumima, e od njih mi je iskreno muka.

Svi oni se iznerviraju ako im mamica i tatica ne daju 250 e za novu graficku karticu,ako im ne upgrejduju nokiu N70 na N73 ITD.

Najvece nerviranje je kad internet provajder iskljuci kablovski net na 25 min.

Tad se od silne muke vec dozivljava nervni slom. E stvarno mi je muka od vas, i da zivite 10% kako zive ljudi na kosovu ne bi morao niko da vas ubija sami bi ste to uradili.

Ljudi dole imaju struju 3h dnevno u sred zime a ovi iz audija i BMW7 ih loze da ostanu. Deca od 9 godina kad idu 5km peske u skolu kad cuju auto u daljini od straha skacu u blatnjavi sanac i iza nekog siprazja se skrivaju. (jebi ga bitno je da su Kostunicine macke na bezbednom,toplom i da jedu Rio Mare tunjevinu).

Ako ste svi takve kurcine nabavite lepo 5kg eksploziva pa se opasite lepo pa idite nekog da sjebete za visi cilj. Nego muda nemate. Kad arapi kazu da se bore protiv amera to nije smesno, ali vi ste svi PATETICNI. Zato se lepo pokrite i cutite SVI.

Nego lepo ajmo lepo na malo DOTE i CS-a da se izrelaksiramo. Za bolje i nismo...

PS. Ceda=Toma=Kostunica=Boris=Canak=Velja=Vucic= GOVNO SELJACKO

idemo redom i logicki... ako sa tri posta zelis da ucestvujes u raspravi (i da te neko uvazava u istoj) napisi seminarski na temu: grafit je tkanina... i tako dokazi da znas sta pises...

Link to comment
Share on other sites

batalio sam bilo kakvu raspravu, samo se iznerviram. mogu da diskutujem sa par ljudi ali sa njima mogu i uzivo (samo da se iscimam na rhh :P) a ostali nisu vredni mojih zivaca, na stranu tvrdoglavost, dijametralno suprotna misljenja i to, suvise su nevaspitani i bezobrazni. a necu da trosim svoje vreme da jurim redom likove sa foruma da bijem. ko ih je zasluzio dobice ih ako se ikada sretnemo naravno, ali sam shvatio da bi sa nastavkom diskusije ta brojka toliko porasla da bih svaki dan morao da jurim nekog :D

pa dodji na taj rhh vishe. odma' pivo posle!

ne bi valjalo da odlepish i jurcash me po gradu, mlad sam :D

u pravu si, nije samo semantika, vise je od semantika, ona je retardo-lepak.

jebote to sam pre 5 godina pevo na zvezdinim tekmama, "... grobar ne postoji", to su klinci pevali po skolama "... 'random ime' ne postoji" i sl...

a to sto ti to zamisljas u svojoj glavici i pravis od toga hevilend to je tvoj problem. recimo kad ti neko kaze popusi mi kurac, jel ti zamisljas kako si mu karu obgrlio obema rukama i kako ga guras do grkljana i pocinjes da rigas???

ne znam ja u koje si ti shkole ishao, ali ja sam za sve vreme svog shkolovanja takva skandiranja samo chuo kada se pevalo hrvatima, shiptarima, bosancima, i eventualno pederima. prozivanja izmedju zaratjenih kopova sportsk scene je neshto sasvim drugachije, iako dovoljno retardirano samo za sebe.

ovo shto si rekao za pushenje kurca je +1 za moj stav da ti i jesi polu-glup, a ne polu-pametan kako se predstavljash :]

ldp-ov ( a i ds-ov) najveci problem, jeste sto su te stranke koje se toliko trude da budu sto vishe "evropljanske" tako sto hoce da budu sto manje "srpske", da izjednacavaju nacionalizam i shovinizam, do tog stepena da je maltene sramota reci u beogradu - ponosan sto sam srbin. Onda si odmah radikal, klerofashista, kanibal, ratni zlochinac. zbog takvih politichara koji nam prodaju evropske snove (a ne samo zato sto u njih veruju nego zato sto se iza njih kriju neki drugi interesi i pojedinci) na BALKANU,a koji istovremeno stacvljalju slovo srama na srpski nacionalni identitet, sve ce nam se ovo ponoviti za koju deceniju jer cemo biti i dalje glupave ovcice pred "evropskim" susedima, posebno onim sa juga.

ka drzava i nacija, sada bi trebali najvishe da se ugledamo na Izrael. Sta su njima Arapi to su nama Hrvati, Albanci,Bosanci....

u nekom idealnom svetu, to shto neka stranka hotje da bude vishe "evropska" nego nacionalistichka je samo plus. al dobro, ovo nije idealan svet, i ti im sobodno to zameraj. ono shto meni smeta u tvom postu je to shto lupash gluposti, prosto recheno :]

niko te u srbiji netje popreko pogledati ako kazhesh da si srbin. koja crna sramota ovde retji da si srbin? ono zrno istine na kome si izgradio ovu nebulozu je to da tje ti mozhda neko prebaciti ako u tom busanju u srBske grudi preterash. kao obrazovci na primer.

a da smo mi sposobni da se ponashamo kao izraelci, ne bi imali ove probleme in the first place... a pod tim ne mislim na ameriku iza ledja.

Link to comment
Share on other sites

si cuo nekad za nevladine organizacije?

I za biznismene-donatore. Džordž Soroš na primer?! Matori, opasulji se malo...

e, na stranu shto si potpuno pogreshno napao dechka, ove priche su na nivou neke babe koja nariche da su joj chetnici obesili tjaleta...

Rami, ja se zaista nadam da niko nikada neće biti u prilici da ovakve (kako si ih ti nazvao) babske priče vidi svojim očima, ili još gore da ih oseti na svojoj koži. Koliko će onda biti babske??? Ja zaista ne želim da to iko vidi ili još manje doživi. Kada kažem svi mislim na sve ljude. Od zemlje izlazećeg sunca do najzapadnijeg ćoška Aljaske. Te priče su svedočenja živih ljudi koji su prošli kroz pakao, a ova konkretno je mog rođenog brata. MUP Srbije je izdao knjigu koja se sada teško može naći jer je iz nekog razloga štampana samo u 300 primeraka. Cela je bazirana na svedočenjima Srba koji su bili u logorima po Bosni i Hrvatskoj. Od cele knjige pročitao sam možda 20ak strana i nisam mogao više. Tih dvadeset strana je govorilo o mučenjima Srba od strane bosanskih muslimana i Mudžahedina koji su tamo bili kao plaćenici.

@LaG:

U pravu je Ramirez, jesam te preoštro napao i izvini zbog toga. Ali u jednoj stvari definitivno nisi bio u pravu a to je da su Srbi bili agresori u ratu. Pusti šta priča Nataša Kandić i ekipa, moj bi predlog bio da malo manje gledaš vesti i na RTS-u, i na B92, i Studiju B, i na CNN, i na Euro News, i na Itar Tass-u, i na NBC-u, a najmanje na FOX News-u (a i na ostalim tv stanicama). To vreme iskoristi da gledaš neke dokumentarne filmove. Moj prvi predlog bi bio da skineš sa net-a Century of the self (sve 4 epizode, ali prve dve su jako bitne), a posle Yugoslavia - the avoidable war koji je pravljen u produkciji BBC 4 kanala. Pored toga, ako te bude zanimalo vidi šta je i Džon Pildžer radio.

Želeo bih da napomenem i još jednu stvar koja bi mogla da bude bitna: ja nisam radikal, niti liberal, niti demokrata, niti republikanac, ni anarhista, daleko sam od socijal-nacionaliste, takođe nisam ni komunista. A da još bude crnje i gore nisam ni pravoslavac. A nisam ni musliman, ni taoista, ni budista, a tek nisam katolik, nikad neću verovati u judaizam, a daleko sam i od hinduizma. Ja sam samo Srbin koji je svestan da iz sopstvene kože ne može da izađe, i da je u očima većine evropske i severnoameričke populacije kriv za svo sranje koje se oko njega desilo samo što ispred svog imena ima prefix "Srbin".

Ako ikoga interesuje: Srbima je pravoslavlje nametnuto, pre toga su Srbi bili mnogobošci. (na konto neke zezancije na mom faxu "koji si ti Srbin ako nisi kršten")

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

u nekom idealnom svetu, to shto neka stranka hotje da bude vishe "evropska" nego nacionalistichka je samo plus. al dobro, ovo nije idealan svet, i ti im sobodno to zameraj. ono shto meni smeta u tvom postu je to shto lupash gluposti, prosto recheno :]

niko te u srbiji netje popreko pogledati ako kazhesh da si srbin. koja crna sramota ovde retji da si srbin? ono zrno istine na kome si izgradio ovu nebulozu je to da tje ti mozhda neko prebaciti ako u tom busanju u srBske grudi preterash. kao obrazovci na primer.

Jel glupost to sto sam rekao da se tadic izvinuo hrvatima a djindja bosancima? gde je glupost kada kazhem da ldp i ds (sto je u sustini ista grupacija glasacha) u svom nastupu imaju izrazito anacionalne crte? I zasto je u nekom idealnom svetu loshe biti nacionalista i chuvati kulturne, istorijske vrednosti svoga naroda, njegovu tradiciju?

evo opet u jednom postu nekako si uspeo da napravish putic izmedju nacionalizma, patriotizma na jednoj strani i shovinizma, koji je tebi olichen u obrazu na drugom kraju. Samo da bi kontrirao a posle cesh opet da kazesh i meni a i militju "mozda, ali to mi nije odgovor", kao sto je bilo sinoc oko kandicke a pre toga sa vojskom i profesionalizacijom gde si sveo izdrzavanje vojske na opremanje bojskauta.

Definitivno si kupio kartu za neki idealni svet koji NIKADA necesh videti i koji je nista vishe realan nego neka "nebeska srbija". ma koliko ti ne zeleo da zivish u dzungli ti zivish u njoj i necesh doziveti da vidish njen kraj. Star trek je tek posle ww3.

i na kraju zar nisi prestao da mi odgovarash? ili jednostavno je potreba da nekom kontrirash tek tako suvishe jaka

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

idemo redom i logicki... ako sa tri posta zelis da ucestvujes u raspravi (i da te neko uvazava u istoj) napisi seminarski na temu: grafit je tkanina... i tako dokazi da znas sta pises...

Pa vidi, ja ovo napisem za par min, i ne gubim vreme na desetostruko citanje svog posta pre postavljanja istog. Kasnije primetim greske i zabole me. A poentu svega ne moze da ukapira samo retard.

E sad nisam znao da je potrebna odredjena kolicina postova da bi se ucestvovalo u raspravi? Mozda bi mogao da mi citiras to pravilo o minimumu od 17 postova na temi? Ja svoje obrazovanje ne moram da dokazujem nekome na forumu ko je sigurno manje obrazovan od mene. Ako imas magistraturu ili doktorat onda povlacim rec, a ako nemas bolje cuti.

Ako nemam neki forumaski sleng to samo govori da mi je zivot poprilicno ispunjen i da za to nemam vremena.

Link to comment
Share on other sites

19.jpg

:D

AAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA!!!! Odlepio samm!!!!!! Extra!!! Još je semafor na žutom svetlu, gistro se nećka! Svaka čast!

btw, upravo mi je stigao chain mail neki:

Slovenija još nije zvanično odlučila hoće li priznati nezavisnost Kosova...

To ćemo najbolje uraditi ako pokažemo odlučnost i započnemo bojkot upozorenja slovenačke robe i slovenačkih trgovačkih lanaca ...

Zato se potrudite da u utorak i sredu, 19. i 20. februara ne kročite ni u jedan slovenački trgovinski lanac, niti da igde kupite slovenačku robu...

Ionako ne kupujem tamo tako da ću obrni-okreni podržati [:D]

vec sam ubio par shiptara, a do sada su ljudi kojima sam poslao pobili josh 2 gomile sigurno :)

Dobra fora da Telekom, Telenor i Vip zarade gomilu para. Ali, kako je neko već postovao: Sve je to biznis, zar ne?!

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Ako nemam neki forumaski sleng to samo govori da mi je zivot poprilicno ispunjen i da za to nemam vremena.>>>>

[nije ironija niti sarkazam] CLAP CLAP CLAP CLAP CLAP [/nije ironija niti sarkazam]

:)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ldp-ov ( a i ds-ov) najveci problem, jeste sto su te stranke koje se toliko trude da budu sto vishe "evropljanske" tako sto hoce da budu sto manje "srpske", da izjednacavaju nacionalizam i shovinizam, do tog stepena da je maltene sramota reci u beogradu - ponosan sto sam srbin. Onda si odmah radikal, klerofashista, kanibal, ratni zlochinac. zbog takvih politichara koji nam prodaju evropske snove (a ne samo zato sto u njih veruju nego zato sto se iza njih kriju neki drugi interesi i pojedinci) na BALKANU,a koji istovremeno stacvljalju slovo srama na srpski nacionalni identitet, sve ce nam se ovo ponoviti za koju deceniju jer cemo biti i dalje glupave ovcice pred "evropskim" susedima, posebno onim sa juga.

potpuno se slazem, ovo je otprilike vidjenje politike DS-a i LDP-a u potpunosti...

narod vodjen slepom politikom da OMGEU ce nam dati sve i da kad udjemo u OMGEU zivecemo happily ever after, iako npr. u sloveniji narod ne zivi mnogo bolje od nas.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

potpuno se slazem, ovo je otprilike vidjenje politike DS-a i LDP-a u potpunosti...

narod vodjen slepom politikom da OMGEU ce nam dati sve i da kad udjemo u OMGEU zivecemo happily ever after, iako npr. u sloveniji narod ne zivi mnogo bolje od nas.

ma ne

Ako nemam neki forumaski sleng to samo govori da mi je zivot poprilicno ispunjen i da za to nemam vremena.>>>>

[nije ironija niti sarkazam] CLAP CLAP CLAP CLAP CLAP [/nije ironija niti sarkazam]

:)

+1

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

btw, kapiram važnapravila jer u Smederevo idem često i znam o čemu dečko priča. Nije daleko od istine to o čemu on govori, ali nije baš ni potpuno u pravu. Činjenica je da su Kosovari (kosovski Srbi) se nastanili na Carini, a to je naselje na možda 2km od centra kada se krene ulicom Vojvode Stepe. Nije to loš kraj, a nije ni star. Koliko znam (a važnapravila će me ispraviti ako nisam u pravu) gore se nalaze relativno nove i dobre zgrade.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

@oddball uglavnom je sareno ima svega.

Svako ko je ovde na forumu iz beograda nikako da stavi prst na celo i da se zapita npr. zasto su nekretnine u Bg skocile na >2k evra po kvadratu? Jos nam samo malo fali i presisacemo njujork. A skocile su na >2k evra po kvadratu (realno je 1k) zato sto neki nisu gadljivi na pare od droge i prostitucije. Kako je rekao pokojni gradonacelnik Bogdanovic "zasto bi grad prodao gradjevinsko zemljiste u Bg za 200k evra kad 15 ljudi ponudi >800k".

Vidite ove stvari doticu mene i moju devojku iz Bg-a, jer nikome nije cilj da zivi sa matorima u svojim najboljim godinama. Ja znam da svakog kad ima 20 god. zabole sto zivi sa kevom i caletom, a u 25-30 ce pricati drugu pricu kad im za stan od 30 kvadrata budu trazili 60k evra jer je potraznja 10x veca od ponude. Ovo hvala bogu ne pricam napamet nego sa DEBELIM iskustvom i sa velikim infom o neposrednim primerima.

BTW i ja sam znao za podatak koji je neko ranije rekao da je od prodaje imovine na kosovu u bg uletelo 3 milijarde evra. (vise od 50% u nekretnine)

E sad i meni srce kaze da je kosovo nase (najvise zbog SPC koja ce tamo nestati u narednoj deceniji) , i glava mi prokljuca kad ih gledam kako nas JEBU, ali mi istovremeno mozak prica malo drugaciju pricu o iskonskoj pokvarenosti vecine (naravno NE SVIH) ljudi odozdo.

Znaci on je tvoj brat :), hihiihiihihiihhh

:D PS. Eto sad mi fali jos samo 12 postova do sticanja postovanja ljudi na forumu :)

Edited by vaznapravila
Link to comment
Share on other sites

Pazi ima tu istine ali BG nekretnine su skocile prevashodno jer su Crnogorci prodali uglavnom sve sto su imali dole pa pokupovali stanove po BGu.

100% si u pravu, ali i oni uglavnom prodaju albancima (po recima dvojice kolega iz cg dole se prodaje isto kao i na kosovu) i svi se sele u Beograd. Ali u najboljem slucaju je odnos 50-50. Nikako nije "prevashodno" od cg.

Edited by vaznapravila
Link to comment
Share on other sites

Pa nije za džabe najveća crnogorska kletva: "Da Bog da da ti djete neviđelo Beograda"

edit: ko je čiji brat???

btw, neko je lepo rekao: Crna na lijepa Gora podržava Albance, a oni i dalje se školuju u Srbiji za džabe.

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

i obraz zeli isti taj zakon... btw jedina osoba sa invaliditetom u parlamentu jeste bila na listi g17+, ali je poslanik bez poslanicke grupe...

da i takodje hoce da istu moc kao i kostunica ima i amfilohije

ono sto se meni svidja kod ldp-a je sto se mnogo mnogo vise bave ljudskim pravima od ostalih, i jbg liberalni su a ja sam liberal. na drugoj strani imam bestidnog rasima ljajica

znaci CIA... ;)

now you must die

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

btw, neko je lepo rekao: Crna na lijepa Gora podržava Albance, a oni i dalje se školuju u Srbiji za džabe.

Naravno. To ti je "nedemokratska Srbija".. I ovo se nikad nece promeniti.

Tito=Hrvat

Milosevic= Crnogorac

Djindjic= Bosanac

Tadic= Crnogorac

Ministri= mesoviti (srbi u manjini)

Cekamo od 1941 srbina da vodi Srbiju. Mozda bude za mog zivota, mada ne verujem, ali jos sam mlad pa se nadam...

Jos jedan primer nepostojanja demokratije u Srbiji: Glavni direktor Univerzijade 2009 u BEOGRADU je neka crnogorcina bez vrata nabijena u neko odelo i btw ne prica srpski no crnogorsko-dukljanski lol.

Jos jedan primer: Kad je dosla nova vlast pola evrope (najvise nemacka) poslala cige u srbiju, niko drugi ih nije hteo. Mislim da su dobili 4-5k evra po glavi za tadasnji budzet... I sad se nesto suska o drugom talasu swichovanja ciga sa zapada u Srbiju. Lol

Da ne pricamo o hrvatskim krestavicama koje ovde zgrcu vece pare nego u domovini dok bi nase tamo spalili na trgu [?]

Da ne pricamo da su ovde kola sa HR tablama potpuno bezbedna, a u Zagrebu si srecan ako ih ne polupaju u prvih sat vremena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...