Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I onda sam ja ovde nezreo ??? Evo ona ne moze da PODNESE CINJENICU DA JE TO STO SAM TVRDIO UOPSTE MOGUCE,

da je moguce da bi srbi i hrvati ipak ziveli u miru i posle otcepljenja HR... U njoj je ta moja tvrdnja izazvala.... ne revolt... ne go ODVRATNOST!

Super ste, open your mind award goes to you today!

Pa i nece, ali RADIMO NA TOME da nas ostave na miru... jos ova dva planinska medveda da navatamo i isporuchimo i bice kul.

Jel to znaci da sam ja sad u vasoj ekipi, posto danas nisam hteo namerno da otkljucam iPhone jednom crnogorskom studentu ovde u BG-u? [:X]

Tatatatira! Ja bi najvishe volela (a verovatno i vecina) kad bi zaista mogli sa SVIMA da zivimo u miru i slozi. Ali izgleda shta god mi chinili to nije moguce, sem da se svi kolektivno obesimo i onda bi nas (samo mozda) dostojno sahranili sa osmehom na licima.

aj ti lepo ono ubij zakolji pa na ulicu sa ostalim 'patriotama'

Ok, ajde da reformulisem. Ocigledno vas prejako drma ono nase 'JA SAM SRBIN!!1'.

Kosovo su SRBI prodavali godinama, za jako velike pare. Jedno vreme je kvadrat na Kosovu kostao kao na Terazijama, u to vreme su Srbi zaradili ogromne pare. Nasi ih vrate dole, obezbede im stanove, oni ih prodaju i tako u krug. Samo da znate koliko novonastalih vila ima po Sumadiji. I to su sve izgradili ljudi koji su prodali svoja imanja dole. Ok bilo im je tesko, pretili su im, kada su im pretili, kada Srbin uzme pare za to imanje, a ne ode sa istog.

X puta u istoriji smo imali sansu da sredimo pitanje Kosova, ali je nikada nije bilo moguce uraditi jer su na vlasti bili retardirani moroni zeljni vlasti. Dok smo se mi neckali i prodavali deo po deo Kosova, Shipci su se mnozili kao Kunici. Na nas jedan bracni par sa detetom(3 osobe), oni imaju bracni par za 10 dece od kojih mozda najstarije dete vec ima svoju decu. Kada se to poveze sa ostalim faktorima lako se shvata koliko je sati.

Da je nasa vlada bila pametna, kao sto naravno nije, da smisli neko resenje koje bi imalo 1% sanse da uspe, pa bi bilo dobro. Ovako, sedeli su skrstenih ruku i gledali su kako nam godinama, malo po malo, Albanci kidaju deo po deo.

I sada ocekujete da se ja, ili bilo ko drugi, potresa zato sto Kosovo nije nase!? L O L, cenim da sam bio vise puta na Kosovu, od svih vas "PATRIOTA", i znam kako je lepo dole bilo, ali sta ja tu mogu da uradim? Nerviranjem necu uraditi apsolutno nista. Lazem, iznerviralo sto me udisem isti vazduh kao ona rulja sinoc sto je polupala Beograd. Zbog njih me je sramota.

Mi tu nemamo apsolutno sta da trazimo, proslo je, moze da nam bude krivo, moze da bude ovako, moze da bude onako. Dalja svadjanja na forumu se svode na ono sto sam vec rekao

"AJDE DA SE TAKMICIMO KO CE JACE DA PRDNE" i slicno.

Ja mislim da to vec svi na ovom forumu znaju da ja ne mrzim ni jednu drugu naciju, veru, boju, pol i ostalo. Takodje sam i protiv rushenja po ulicama. Ali ako ne volish sebe ne mozesh ni druge, takodje morash prvo da volish svoju zemlju pa tek onda sve ostale. Kao i skoro svaki chovek pre cu da pobijem 100 drugih ljudi nego brata rodjenog, kao shto, uostalom i svaka drzava sebe brani.

Stoji to da smo pravili do jaja glupe poteze al ne seri sa tim prichama kako su ljudi dobrovoljno otishli. Dobrovoljno moj qrac, vec su hteli da spasu zivu glavu svoju i svoje porodice.

I chisto da mi neko ne sere kako se svadjam za neshto gde nogom nisam krochila - Bila sam u Kosovskoj Mitrovici pola godine i iz prve ruke videla mnoge stvari i shta je i kako je.

Ajde neko da mi objasni kako Sadama nadju u jebenoj rupi posle nekoliko meseci a pored svih para koje nude, ljudi koji to podrzavaju, ljudi koji bi kevu prodali za takve pare i svega ostalog i posle nekoliko godna R&R-a traze u Srbiji bezuspesno ? Ako neko kaze sloga, jataci kurac palac nek pogleda ovaj topic od pocetka.

Jel se oglasio svako povodom nezavisnosti ? Znam za ostale samo sam propustio sta kaze LDP .... na kom kanalu je dao izjavu Ceda ?

I rizikujuci da ispadnem prase u drustvu, meni je u neku ruku i milo sve ovo sto se izdogadjalo. Zasto? Jer to mogu da koristim kao argument kad mi prdite ovde. Primer "Vi juzno ste stoka, zivalj na margini, nekulturni i SMRDITE" a ja "Jeste kod nas su razbijali izloge OLOLOL!!11".

To se i ja pitam

Tuzno je sto danas raspravljamo o Kosovu a

1) 20 godina (minimum) jedemo burek & baklavu i finansiramo 30% kosovskog kapitala

2) 20 godina su Albanski privrednici dobijali dozvole za rad, sanitarne dozvole, i sta ti ja znam vec da rade na teritoriji Srbije.

...

Tuzno je jos i sto:

5) U ovoj zemlji navijaci iskazuju javno mnjenje

9) Sto i ako Kosovo postane nezavisno sutra ce opet ti huligani i svi veliki Srbi da i dalje jedu u shiptarskim pekarama, ili u Macu...

i jos mnogo, mnogo stvari... Problem Srbije je nepostojanje dugorocne nacionalne politike... sto ce i ovo da se smiri, sto pogresni ljudi demonstriraju a nemaju dobre nacine da se izbore za nacionalne interese...

sve sve al to mi je prvo smesho kakve sad to veze ima shta jedem to su totalne nebuloze. ajde i ako uopshte ima neke poente mozemo da bojkotujemo strani proizvod i on zbog male potraznje izgubi jedno trzishte, ali da rasturamo mek, merkator i ostalo (pametno bi jedino bilo da u pochetku nismo dozvolili da se izgradi ako bash insistirate) jer tamo su zaposleni nashi ljudi i od tog posla im zavisi egzistencija. Popravku cemo takodje MI da platimo a ne tamo neki Ameri ili ko zna ko. I josh kad bi sad gledali u poreklo svih proizvoda koje smo tokom zivota koristili svashta bi saznali tako da je cela ta pricaha nonsens.

Ovi shto razbijaju su mahom isti oni navijachi i slichni koji jedva chekaju neshto da se desi da bi imali povod.

Odgovori mi Ramize sta je i gde je humanitarno pravo kada srbin ubije hrvata ili muslimana u bosni, i sta je i gde je humanitarno pravo kada neko od milih suseda ubije srbina. Svih ovih godina posle petog oktobra niti jednom nisu digli glas da se setimo i nashih zrtava nego su bili deo ostrascenog chopora koji nas je sve zajedno posipao pepelom i pravio josh vecim satanistima u ochima sveta, jer su npr hrvati uvek mogli da pokazu na njih i kazu "evo vidite i oni sami priznaju". Gostovali su na hrtu i na obnu kada je bilo 10 godina srebrenice a zavukli se po svojim beogradskim salonima kada je trebalo da se podsetimo Oluje, Dobrovoljacke ulice i ostalih nashih stratista. Sve te tri rospije su bile deo nesvesne ekipe koja je posle petog oktobra igrala na kartu albanaca i ostalih koji nas ne vole posebno, praveci od nas jedine vinovnike zlochina u svim ovim ratovima. I ako ti to nije dovoljno, onda ne znam sta nije.

Ako se busaju epitetom Humanitarno pravo, neka nauche sta ono znachi, a ne da im jednakost jedino poznata kada trebaju da prime stranu valutu, a ne i kada prebrojavaju i identifikuju zrtve.

DA ne pominjem to sto su se i pokojni premijer i sadasnji predsednik izvinili bosancima i hrvatima. Sramota, jer se niko nikada nece izvinuti skoro milion ljudi koji je izbegao u srbiju pred oruzjem tih istih nashih jadnih i neduznih komsija

word, a strashno je to shto ovde xy ljudi i dalje ne kapira vec misle da je to pravilno

Jedna stvar me josh zanima, bez spama i pljuvanja, znam da je sad kasno ali volela bi da znam> Tipa josh pre 20 godina kad smo mogli da uvidimo da nam preti opasnost od shiptarskog okota, da li smo mogli nekako 'legalno' ili da smislimo neki zakon da ih na miran nachin deportujemo nazad u albaniju, ili pod pokricem ekcesa svakog pojedinca dal je mogla da stupi na snagu deportacija ili gubljenje srpskog drzavljanstva? I dal je moglo da se to na finjaka nekako odradi da nemaju shta svetske sile da priseru jer bi se sve to obavilo bez primene sile? Ne znam koliko sam razumljivo napisala al razumece onaj ko hoce shta sam rekla i shta hocu da pitam enivej.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Govoreci kao pravnik osecam se ponizeno jer sve ono sto smo ucili danas se gazi, jos je Njegos govorio: "kome zakon lezi u topuzi, tragovi mu smrde necovjestvom", sto svakako objasnjava da ovo nije prvi put da se ovako nesto dogadja, istorija se bogme ponavlja a mi prolazimo svaki put kroz isti pakao kroz koji smo prolazili i ranije, Kosovo nam je otimano vise puta ali smo ga svaki put vratili kao sto cemo jos jednom. Jevreji su 2000 godina cekali da se vrate u Jerusalim i na kraju su se vratili i to posle 2000 godina, za nasu istoriju 100 godina nije nista, nasa istorija je mnogo starije od bilo kakvih Amerika i nekih sitnih satelitskih drzava u okviru EU, zato mi je zao onih koji govore da je Kosovo izgubljeno 99. takvi ljudi neka se stide...

U ovim trenutcima svi moramo biti solidarni i istog stava, jer svako ko ima osnovno obrazovanje zna da ako precutno podrzimo ovu otimacinu izgubicemo ne samo Kosovo nego i nase dostojanstvo.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

pa dobro recite onda direktno glasam za ldp jer necu da idem u rat picka sam (povedite i nigera :D )

evo editovao sam post, necu da ostavim gnusne psovke kao reakciju na ovo gore...

...samo cu da kazem da ako neko misli da sam picka nek dodje da ga poduva

da utvrdi tachno jesam li ili nisam pitchka... (method approved by Fineas Freak)

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

evo editovao sam post, necu da ostavim gnusne psovke kao reakciju na ovo gore...

...samo cu da kazem da ako neko misli da sam picka nek dodje da ga poduva

da utvrdi tachno jesam li ili nisam pitchka... (method approved by Fineas Freak)

kako covek da te uzme za ozbiljno i poveruje da si ti ovo napisao ako nigde u postu ne okachish neki novi koraksov biser. prosto delujesh neiskreno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...