Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zbog možda jednog dobrog stava ti ćeš sve loše stvari staviti po stranu ? Ako tako razmišljaš u Srbiji ne postoji loša stranka, pa čak ni u svetu.

mogu jos puno takvih da ti nabrojim

a ti meni ne mozes da nabrojis ni jedan los sem nezavisnosti kosova

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

stvarno je dno dna zatucanosti i degeneracije morala glasati za stranku koja smatra da je neophodno doneti zakon o prilazima skolama i fakultetima za ljude sa invaliditetom

ja sam rekao zasto je dno glasati za njih, nisam rekao da nemaju niti ijedan pametan predlog, sto generalno u srbiji nije nimalo tesko niti je potrebno da budes prepametan ili evropski orijentisan (lol) , i uz svo postovanje prema invalidima ima milion precih stvari da se sredi u tim istim skolama kao sto je sve veca prisutnost narkomanije, kao sto je saradnja policije i lokalnih krimosa na sirenju te narkomanije, kao sto je zaplena i prodaja narkotika od strane policije, hoces jos?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i time se trenutne vlasti intezivno bave? bave se onim sto im kostunica kaze da treba da se bave, kao sto je nehapsenje obrazovaca

no vidim da winkujes na cedu kao narkomana, za cedu mene boli kurac ne volim ga ni ja, ali mi se svidjaju zakoni koje predlaze ldp

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mene niko ne gleda niti se tako osecam a i da me gleda boli me pedu jer znam ko sam sta sam, ali sve koje nisu uz tadica na javnim mitinzima i predizbornim kampanjama prozivali su da su gradjani treceg reda, sto je jako tuzno kada shvatis da su stigli do tog nivoa ... svaki put pred neke izbore me demokratski blok sve vise razocarava jer me sve vise podsecaju na slobine iz devedesetih... valjda je jasno da je ljudima u srbiji (ne beogradu) sve gore (generalno) kada su oni sebi dozvolili da pobede radikale za par procenata.... nervira me taj stav boli me dupe kako je njima ne znam dole juznije dok je meni super, pa valjda je jasno da ni tebi nece biti super zauvek sa tim stavom, treba valjda misliti na sve koji su u srbiji na celu zajednicu narod drzavljane stagod, treba imati razumevanja za tudje potrebe, treba pomoci i drugom :( ne samo sebi

e nedostatak toga je poremecen sistem vrednosti a ne kriminalci kao pop zvezde, to smo prevazisli, valjda

pa pazi, nije istina da je u Tadicevoj predizbornoj kampanji vredjan bilo koji regularni gradjanin Srbije. Nijedan ozbiljan politichar to ne radi, ako zeli da postane predsednik. Napadane su vodje radikala. (i obratno)

juznije(tuznije) ljudi zive gore zato shto su u proseku nesposobni da uspesno privredjuju. nisu im krivi gremlini.

evo ti primer: pre nekog vremena, Yumco iz Vranja je bio pred gasenjem...moj techa(znam kako ovo zvuchi [:D]) je imenovan za generalnog direktora. za kratko vreme je uradio milion pozitivnih stvari(npr napravio dil sa nemackom vojskom da im shiju donji vesh omg)... posle svega, u Vranju je bio popularniji od Broza u svoje vreme.

long story short - kvalitetan rad, cut the bullshit i eto boljeg zivota

nemogu ja da pomognem ljudima u nekoj vukojebini, koji nisu sposobni sebi da pomognu

@ vudu

khm oblivion/fallout? ;)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

a nigeru da si ti rodio na kosovu i ziveo tamo isto bi reko ajde jebiga idem ja negde nemam leba niko od vlasti mi nece pomoci

...pa posto nisam retardiran i posto bi odmah svatio na cemu sam, DA NARAVNO DA BIH JEBENO OTISHAO, ne bih sigurno

ostajao da izgubim jos 5-10 godina da shvatim da tamo nema leba za mene vec bih tih 10 godina proveo u hardwork modu

na nekom drugom mestu, svet je veliki pa kud koji hoce, ja bih se vec snashao...

ajde udomi nekoga sa kosova :D i onda cu reci :D ok ti si uradio sta si mogao : Djebiga ;D

U periodu 1992-1996 u kuci nase tetke (koja je sama i koju smo prebacili kod nas u veliku kucu) uselili smo tj primili na gajbu

zhenu i dve tjerke, izbeglice iz hrvatske koje su JEDVA izvukle zhivu glavu... Gledao sam tu decu kako rastu i skoluju se uporedo

samnom iz dana u dan... Obe su zavrsile gimnazije, obe upisale fax, jedna sada zavrsava, a jedna je zavrsila farmaciju i otisla

je u nemacku na specijalizaciju... Njihova volja da stvore sebi nov dobar zivot nadvladala je osnovne primitivne instikte babuna

koji urla i skache u gnevu dok mu crveno dupe sija ko semafor...

sta ces ti unucima pricati? jel ti mozes sebe da pogledas u ogledalo?

mogu, i`m good lookin mada faka...

znas, druge deke su htele da urade nesto za srbiju...

...tj da urade nesto za SVOJE VIRTUELNE IDEALE i nisu prezali ni od chega, zrtvujuci tako i buducnost sopstvenih potomaka...

ne batice, ja cu se potruditi da mi deca i unuci zive lepo i srecno, a da ja i dalje mogu mirno spavam posle toga),

zato i serem po svima vama koji mi odmazhete u tim nastojanjima i vucete ovu zemlju nazad u crnu rupu svemira...

ne najgori smo jer nas savremena demokratska vlast deli na gradjane prvog i treceg reda [b)]

...paaa to je samo fini nacin da kazu da ima normalnih ljudi a ima retarda u ovom narodu. ja ne vidim problem u toj istinitoj tvrdnji.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ti bas trazis da te mazemo sa lubrikantima a? Sad ispade da sam ja nesposoban zato sto za Zastavu u proteklix X godina nije doneseno nijedno pametno resenje ?! Jel mene to neko pitao dok sam spavao pa nisam odgovorio i tako ispao nesposoban !?

[maud]Retardu.[/maud]

I cekaj bre sad. Nerviras me dubinski. Jel sad ispada da si ti sposoban zato sto je tvoj teca pokrenuo proizvodnju ? Ako ides tom logikom idem sad odma da De1-u lijem bronzane biste i kacim po gradu .... :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

PS: I da ne zaboravim, ovi na forumu ovde koji ne mogu da prestanu da pominju Chedu i LDP,

zelim samo da kazem da su SMORILI DO JAJA I DA TIME MANIFESTUJU SVOJU NESPOSOBNOST

da locirate problem i analizirate isti, nego vrtite plochu o malom pinokiu Chedi koji je eto kao "najvezi zlikovac,

mafijash i prodaja istovremeno ovde u Srbiji"... Jos gore je sto o tom chedi neam nikakvo misljenje,

on je za mene bio samo klinac koji se lozhio na Djindjice i trchao za njim uokolo, niti ima politicke

zrelosti da vodi ovu zemlju, niti moze nesto konkretno da uradi dobro ili loshe u ovom trenutku,

tako da BUZZ OFF sa chedom i njegovom strankom jer S.M.A.R.A.T.E. !!!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, nije istina da je u Tadicevoj predizbornoj kampanji vredjan bilo koji regularni gradjanin Srbije. Nijedan ozbiljan politichar to ne radi, ako zeli da postane predsednik. Napadane su vodje radikala. (i obratno)

juznije(tuznije) ljudi zive gore zato shto su u proseku nesposobni da uspesno privredjuju. nisu im krivi gremlini.

evo ti primer: pre nekog vremena, Yumco iz Vranja je bio pred gasenjem...moj techa(znam kako ovo zvuchi [:D]) je imenovan za generalnog direktora. za kratko vreme je uradio milion pozitivnih stvari(npr napravio dil sa nemackom vojskom da im shiju donji vesh omg)... posle svega, u Vranju je bio popularniji od Broza u svoje vreme.

long story short - kvalitetan rad, cut the bullshit i eto boljeg zivota

nemogu ja da pomognem ljudima u nekoj vukojebini, koji nisu sposobni sebi da pomognu

@ vudu

khm oblivion/fallout? ;)

nemas ti pojma kako je voditi firmu u ovoj drzavi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, nije samo semantika, vise je od semantika, ona je retardo-lepak.

jebote to sam pre 5 godina pevo na zvezdinim tekmama, "... grobar ne postoji", to su klinci pevali po skolama "... 'random ime' ne postoji" i sl...

a to sto ti to zamisljas u svojoj glavici i pravis od toga hevilend to je tvoj problem. recimo kad ti neko kaze popusi mi kurac, jel ti zamisljas kako si mu karu obgrlio obema rukama i kako ga guras do grkljana i pocinjes da rigas???

ma daj..

sta ces ti unucima pricati? jel ti mozes sebe da pogledas u ogledalo?

znas, druge deke su htele da urade nesto za srbiju, ali ja ne, mene je bolela kara, cak nikad nisam hteo ni za koga ista da uradim sem za sebe. tako je, nisam pricao ni sa tvojim roditeljima 12 godina jer im nisam hteo nikad pomoci ni u cemu pa je to i kulminiralo jer sam bio odvratna matora sebicna kerina ali nema veze sad.

evo, da ti deka da kurcinu posto ti ne dam para jer sam sebican i umrecu ovako napacen.

KAKO cemo TO da IZVEDEMO?

word

@ ldp hejteri

khm khm...vash Toma je bio potpredsednik vlade kada smo kapitulirali pred natoM i dali Kosovo

koliko vam treba godina da ovo skapirate?

daki, josh si ovde? kojot te cheka...

fantazija od logike,daleko cjete dogurati

jel to pravilo da ako ne podosish raspalog komana koji je primao od celog zemunskog klana da si pripadnik radikala?

pomirite se sa cinjenicom da vam logika ne radi, da nemate veze sa realnoscu, da ramisljate na nivou srednjoskolaca, da je ldp dobio 4% glasova i da je na jebenoj margini i to je sramota za ovu drzavu jer ne bi smeo da postoji uopste.... od tih 4% pola je srednjoshkolki koje nose roze kaish i citaju cosmo, a druga polovina je shljam koji bi da dodju preko politika do posla kao i ovi sljamovi iz gej17.... to je dno dna zatucanost i degeneracija morala i ljudskosti

odma iza njih je bio sandor,dali treba dalji komentar?

i time se trenutne vlasti intezivno bave? bave se onim sto im kostunica kaze da treba da se bave, kao sto je nehapsenje obrazovaca

no vidim da winkujes na cedu kao narkomana, za cedu mene boli kurac ne volim ga ni ja, ali mi se svidjaju zakoni koje predlaze ldp

pa svidjaju se i meni neke stvari sto predlazu radikali pa to ne znaci da cju da glasam za njih,a to sto se ti lozis na lepe pricice i verujes u sve sto ti kazu to je vecj stvar mozga.

@fatboy

i ja sam(tj moji) sam drzao za vreme rata u lepoj njihovoj jednu porodicu koja je izbegla odatle,pa ne pravim od sebe heroja

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ti bas trazis da te mazemo sa lubrikantima a? Sad ispade da sam ja nesposoban zato sto za Zastavu u proteklix X godina nije doneseno nijedno pametno resenje ?! Jel mene to neko pitao dok sam spavao pa nisam odgovorio i tako ispao nesposoban !?

[maud]Retardu.[/maud]

I cekaj bre sad. Nerviras me dubinski. Jel sad ispada da si ti sposoban zato sto je tvoj teca pokrenuo proizvodnju ? Ako ides tom logikom idem sad odma da De1-u lijem bronzane biste i kacim po gradu .... :)

da nije smeshno bilo bi tuzno

rekao sam da su ljudi prosecno nesposobni...ne da su svi nesposobni

jebo te maud

A primer sa yumcom sam naveo da bi dokazao da se kvalitetnim radom(a ne kuknjavom kako to rade radnici Zastave) moze mnogo vishe.

@ kruko

naravno da nemam pojma...radim svoj posao dobro i to je bitno

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

pa dobro nigeru ako je tako sto onda ne odes odavde ?:D posto je svet veliki a ti si hardworker :D mozes da se snadjes gde god oces a ovde je sranje :D kao sto kazes sto onda ne odes ?:D i jos si informaticar :D pih ne bi bilo problema za tebe sva vrata su ti o tvorena :D

a i sam kazes ti posto nisi retardiran :D bise snasao sta da radi obican seljak sa kosova ? on zna samo njivu da obradjuje i stoku da drzi...gde on da ide ?

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pa bio je pa se vratio, on je od onih sto ide i kenja kako je sve sranje a pritom ne razmisli da je mozda u njemu problem, tj. da je on neki strucnjak "informaticar", sada bi bio u nekoj jacoj firmi u svetu ili ovde, cela ta prica trbuhom za kruhom je na istom nivou na kom je prica o babunima.

Inace plata jednog od glavnih programera u onoj SAGI je 2000 evra plus bonus, sa tim parama se ovde zivi ohoho, samo je problem sto je nigger nesposoban pa za to krivi drzavu, narod, crkvu a ponajvise Kostunicu...

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

batalio sam bilo kakvu raspravu, samo se iznerviram. mogu da diskutujem sa par ljudi ali sa njima mogu i uzivo (samo da se iscimam na rhh :P) a ostali nisu vredni mojih zivaca, na stranu tvrdoglavost, dijametralno suprotna misljenja i to, suvise su nevaspitani i bezobrazni. a necu da trosim svoje vreme da jurim redom likove sa foruma da bijem. ko ih je zasluzio dobice ih ako se ikada sretnemo naravno, ali sam shvatio da bi sa nastavkom diskusije ta brojka toliko porasla da bih svaki dan morao da jurim nekog :D

haha isti fazon odprilike, samo shto meni obichno treba mnogo vishe da dodjem do tog stadijuma "a sad batine" i vremenom se ohladim pa dodjem i ponovo prochitam shta ljudi pishu i kako razmishljaju i zajebem se, upustim se u raspravu sa retardom i onda jovo nanovo. will i ever learn ? jbg :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@ldp hejteri

khm khm...vash Toma je bio potpredsednik vlade kada smo kapitulirali pred natoM i dali Kosovo

koliko vam treba godina da ovo skapirate?

1. ko hejtuje ldp ne znaci da podrzava tomu

2. kad je slobodan milosevic bio predsednik, koji je upravljao celom zemljom i vojskom smo zaratili zarad sacuvanja kosova a kosovo je tad davno bilo izgubljeno. bilo je pitanje dati ga ratom ili bez rata..

...pa posto nisam retardiran i posto bi odmah svatio na cemu sam, DA NARAVNO DA BIH JEBENO OTISHAO, ne bih sigurno

ostajao da izgubim jos 5-10 godina da shvatim da tamo nema leba za mene vec bih tih 10 godina proveo u hardwork modu

na nekom drugom mestu, svet je veliki pa kud koji hoce, ja bih se vec snashao...

jao jao pa da, kako se nisam ranije setio, to je tako lako

samo da spicim ovaj semestar idem malo da zivim u bg, odradim godinu dana pa cu loma u NY godine-dve a zatim kontam londonica...

gde ti ljudi da odu!? sta da rade!? kako da napuste svoja ognjista!? sta kao dodju u zajecar i kao kul e tu imam stan i idem sutra na posao od 700 eura koji su mi pripremili..

umri molim te ne spamuj topic

Link to comment
Share on other sites

ldp-ov ( a i ds-ov) najveci problem, jeste sto su te stranke koje se toliko trude da budu sto vishe "evropljanske" tako sto hoce da budu sto manje "srpske", da izjednacavaju nacionalizam i shovinizam, do tog stepena da je maltene sramota reci u beogradu - ponosan sto sam srbin. Onda si odmah radikal, klerofashista, kanibal, ratni zlochinac. zbog takvih politichara koji nam prodaju evropske snove (a ne samo zato sto u njih veruju nego zato sto se iza njih kriju neki drugi interesi i pojedinci) na BALKANU,a koji istovremeno stacvljalju slovo srama na srpski nacionalni identitet, sve ce nam se ovo ponoviti za koju deceniju jer cemo biti i dalje glupave ovcice pred "evropskim" susedima, posebno onim sa juga.

ka drzava i nacija, sada bi trebali najvishe da se ugledamo na Izrael. Sta su njima Arapi to su nama Hrvati, Albanci,Bosanci....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ldp-ov ( a i ds-ov) najveci problem, jeste sto su te stranke koje se toliko trude da budu sto vishe "evropljanske" tako sto hoce da budu sto manje "srpske", da izjednacavaju nacionalizam i shovinizam, do tog stepena da je maltene sramota reci u beogradu - ponosan sto sam srbin. Onda si odmah radikal, klerofashista, kanibal, ratni zlochinac. zbog takvih politichara koji nam prodaju evropske snove (a ne samo zato sto u njih veruju nego zato sto se iza njih kriju neki drugi interesi i pojedinci) na BALKANU,a koji istovremeno stacvljalju slovo srama na srpski nacionalni identitet, sve ce nam se ovo ponoviti za koju deceniju jer cemo biti i dalje glupave ovcice pred "evropskim" susedima, posebno onim sa juga.

ka drzava i nacija, sada bi trebali najvishe da se ugledamo na Izrael. Sta su njima Arapi to su nama Hrvati, Albanci,Bosanci....

Zanimljivo. Zashto ti mislish da si veci patriota od mene? Samo zato shto ti tako kazesh?

Link to comment
Share on other sites

pa svidjaju se i meni neke stvari sto predlazu radikali pa to ne znaci da cju da glasam za njih,a to sto se ti lozis na lepe pricice i verujes u sve sto ti kazu to je vecj stvar mozga.

lolnub bavim se time, tako da nije stvar vere i mozga vec iskustva . btw koji to zakon predlazu radikali koji se tebi svidja?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...