Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lolnub bavim se time, tako da nije stvar vere i mozga vec iskustva . btw koji to zakon predlazu radikali koji se tebi svidja?

da se pobiju svi pederi, ne srpski zivalj i ceda jovanovic obesi na terazijama :D

edit : a jbg sad sam tek skapirao da sam to sinoc sanjao :(

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

diviniti, stvarno, cime se ti bavis??

pisem za plej, digitalforce, dizajniram website-ove (tj programiram, ne dizajniram) i radim honorarno za jednu veliku americku firmu. do pre godinu dana sam bio u nvo-u pa sam batalio jer nema para. riba mi radi u nvo-u profesionalno pa sam preko nje upucen u aktuelna zbivanja u politici i na politickoj sceni, pored onog sto se da cuti na vestima

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

btw, upravo mi je stigao chain mail neki:

Slovenija još nije zvanično odlučila hoće li priznati nezavisnost Kosova. Slovenačka vlada jasno želi da to uradi, dok slovenački privrednici nisu presrećni zbog velikih investicija u Srbiji i moguće reakcije srpske javnosti. Pomozimo privrednicima da ubedi slovenačku vladu da nije vredno kvariti odnose sa Srbijom i rizikovati velike investicije zarad nepotrebnog priznanja nezavisnog Kosova.

To ćemo najbolje uraditi ako pokažemo odlučnost i započnemo bojkot upozorenja slovenačke robe i slovenačkih trgovačkih lanaca (ponajviše Merkatora i Merkura). Zamislite koliki bi utisak ostavio potpuno prazan Merkator na slovenačke vlasnike i privrednike u Sloveniji. To bi im sigurno dalo jaku argumentaciju da se suprotstave nesuvislim odlukama sopstvene vlade.

Zato se potrudite da u utorak i sredu, 19. i 20. februara ne kročite ni u jedan slovenački trgovinski lanac, niti da igde kupite slovenačku robu.

Naravno, cilj ovog bojkota nije pogoršavanje odnosa sa Slovenijom, već naprotiv - cilj je promena politike slovenačke vlade koja je potpuno nelogično i bespotrebno usmerena protiv Srbije. A slovenački privrednici su dovoljno moćni da tu politiku promene ako imaju motivaciju. Stoga, motivišimo ih :).

I, naravno, prosledite ovaj mail na što više adresa.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setio onog sms-a, ne secam se tacno kako ide, ali je do jaja fora:)

'otvaranjem ove poruke ubili ste siptara. sudeci po vasem osmehu to vam je prijalo. salji dalje poruku, vratimo srbiji osmeh'

bwahahah, umro sam od smeha, znaci roflujes se na 'otvaranjem ove poruke ubili ste siptara', onda krenes dalje i tek onda umres od smeha:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pisem za plej, digitalforce, dizajniram website-ove (tj programiram, ne dizajniram) i radim honorarno za jednu veliku americku firmu. do pre godinu dana sam bio u nvo-u pa sam batalio jer nema para. riba mi radi u nvo-u profesionalno pa sam preko nje upucen u aktuelna zbivanja u politici i na politickoj sceni, pored onog sto se da cuti na vestima

koju veliku americku firmu i sta tamo radis?

Link to comment
Share on other sites

koju veliku americku firmu i sta tamo radis?

hohoho you'll never know

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovde i ne mogu da verujem koliko se glupaci kurce. Sve sisica do sisice i takmice se ko ce dalje da pisa i ko ce prvi da pogine za nase nam kosovo. Posto svi slabo pamte da vas podsetim da nam nije smetalo da nas 1999 75 dana bombarduju ko blesavi, ali cim su 3 dana gadjali struju bombama (ne samo onim tkaninama koje smo do tad cistili pa za 5h opet imali struju) odma smo kapitulirali i potpisali sta su nam dali (i pobedili naravno). A ovi ovde sto ginu po forumima, e od njih mi je iskreno muka.

Svi oni se iznerviraju ako im mamica i tatica ne daju 250 e za novu graficku karticu,ako im ne upgrejduju nokiu N70 na N73 ITD.

Najvece nerviranje je kad internet provajder iskljuci kablovski net na 25 min.

Tad se od silne muke vec dozivljava nervni slom. E stvarno mi je muka od vas, i da zivite 10% kako zive ljudi na kosovu ne bi morao niko da vas ubija sami bi ste to uradili.

Ljudi dole imaju struju 3h dnevno u sred zime a ovi iz audija i BMW7 ih loze da ostanu. Deca od 9 godina kad idu 5km peske u skolu kad cuju auto u daljini od straha skacu u blatnjavi sanac i iza nekog siprazja se skrivaju. (jebi ga bitno je da su Kostunicine macke na bezbednom,toplom i da jedu Rio Mare tunjevinu).

Ako ste svi takve kurcine nabavite lepo 5kg eksploziva pa se opasite lepo pa idite nekog da sjebete za visi cilj. Nego muda nemate. Kad arapi kazu da se bore protiv amera to nije smesno, ali vi ste svi PATETICNI. Zato se lepo pokrite i cutite SVI.

Nego lepo ajmo lepo na malo DOTE i CS-a da se izrelaksiramo. Za bolje i nismo...

PS. Ceda=Toma=Kostunica=Boris=Canak=Velja=Vucic= GOVNO SELJACKO

Link to comment
Share on other sites

samo zelim da kazem ljudima koji pisu kilometarske postove i misle da ce bilo sta uraditi svojim drkanjem kurca ovde

da mozete slobodno da stavite prst na celo i zapitate se da li stvarno mislite da nekoga zabole za vase mishljenje

kapiram da je ovo forum i sve to ali ste presli na jedan nivo mrznje, gluposti i letenja u nebesa

70% ljudi ovde ima oko 20 godina i svi se bavite politickim temama kao da imate 60 pa nemate sta u zivotu da radite drugo

i da pametnije je igrati wow nego gubiti zivce na davno izbubljenu drzavu

Link to comment
Share on other sites

Ok chiji je ovo alt ?

Takodje zelim da znam ovo. Ajde neko ko moze to da vidi preko IP-a da ne bude lenj i da nam kaze. Posto doticni nema muda da stavi svoj original ovde i da nam isto kaze onda gubi pravo na zastitu privatnosti :D. Mada se to najverovatnije voodoo_-ov mladji brat kurci posto je otkrio net :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

za ovo sam puko... [:D] [:D] [:D]

ignorujem tarda, pa nisam ni video. jbg , udare takve stvari nekad po egu , razumem

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...