Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

@oddball uglavnom je sareno ima svega.

Svako ko je ovde na forumu iz beograda nikako da stavi prst na celo i da se zapita npr. zasto su nekretnine u Bg skocile na >2k evra po kvadratu? Jos nam samo malo fali i presisacemo njujork. A skocile su na >2k evra po kvadratu (realno je 1k) zato sto neki nisu gadljivi na pare od droge i prostitucije. Kako je rekao pokojni gradonacelnik Bogdanovic "zasto bi grad prodao gradjevinsko zemljiste u Bg za 200k evra kad 15 ljudi ponudi >800k".

Vidite ove stvari doticu mene i moju devojku iz Bg-a, jer nikome nije cilj da zivi sa matorima u svojim najboljim godinama. Ja znam da svakog kad ima 20 god. zabole sto zivi sa kevom i caletom, a u 25-30 ce pricati drugu pricu kad im za stan od 30 kvadrata budu trazili 60k evra jer je potraznja 10x veca od ponude. Ovo hvala bogu ne pricam napamet nego sa DEBELIM iskustvom i sa velikim infom o neposrednim primerima.

BTW i ja sam znao za podatak koji je neko ranije rekao da je od prodaje imovine na kosovu u bg uletelo 3 milijarde evra. (vise od 50% u nekretnine)

E sad i meni srce kaze da je kosovo nase (najvise zbog SPC koja ce tamo nestati u narednoj deceniji) , i glava mi prokljuca kad ih gledam kako nas JEBU, ali mi istovremeno mozak prica malo drugaciju pricu o iskonskoj pokvarenosti vecine (naravno NE SVIH) ljudi odozdo.

Znaci on je tvoj brat :), hihiihiihihiihhh

:D PS. Eto sad mi fali jos samo 12 postova do sticanja postovanja ljudi na forumu :)

Aha josh malo nam fali ... jos samo 3-4 hiljade evra po kvadratu na nasih 2 hiljade ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno. To ti je "nedemokratska Srbija".. I ovo se nikad nece promeniti.

Tito=Hrvat

Milosevic= Crnogorac

Djindjic= Bosanac

Tadic= Crnogorac

Ministri= mesoviti (srbi u manjini)

Cekamo od 1941 srbina da vodi Srbiju. Mozda bude za mog zivota, mada ne verujem, ali jos sam mlad pa se nadam...

Jos jedan primer nepostojanja demokratije u Srbiji: Glavni direktor Univerzijade 2009 u BEOGRADU je neka crnogorcina bez vrata nabijena u neko odelo i btw ne prica srpski no crnogorsko-dukljanski lol.

Jos jedan primer: Kad je dosla nova vlast pola evrope (najvise nemacka) poslala cige u srbiju, niko drugi ih nije hteo. Mislim da su dobili 4-5k evra po glavi za tadasnji budzet... I sad se nesto suska o drugom talasu swichovanja ciga sa zapada u Srbiju. Lol

Da ne pricamo o hrvatskim krestavicama koje ovde zgrcu vece pare nego u domovini dok bi nase tamo spalili na trgu [?]

Da ne pricamo da su ovde kola sa HR tablama potpuno bezbedna, a u Zagrebu si srecan ako ih ne polupaju u prvih sat vremena.

Sta pricas ti OBRAZOVANI CHOVECHE KOJI IMASH ZHIVOT?

Sve te cigane koje su deportovali iz nemacke su deportovali tamo odakle su dosli tj ovde jer nisu imali nikakve papire ...

Nashe pevaljke prave HUMONGOUS koncerte svuda po ex yu a ponajvise po hrvatskoj sta pricas ti ... pa tamo je ceca veca majka nego ovde a da ne pominjemo tetke u vidu karleushe i sl ...

Dosta mojih ortaka/kolega ide cesto u hrvatsku i samo jednom se kolegi desilo da mu razbiju zadnje staklo od recimo 20-30 odlazaka tamo i parkiranja po centru zagreba ... Iste takve sanse bi dao i hrvatskim kolima ovde koja nisu na nekom javnom mestu, a da ne pominjem ako je mozda neka "bitna" utakmica u tom trenutku ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I za biznismene-donatore. Džordž Soroš na primer?! Matori, opasulji se malo...

sta sa sorosom? razlika izmedju mene i vecine ovde je sto ja pricam iz iskustva, dok vecina drugih prepricava sta je procitala u novinama i sta su culi od caleta

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Sta pricas ti OBRAZOVANI CHOVECHE KOJI IMASH ZHIVOT?

Sve te cigane koje su deportovali iz nemacke su deportovali tamo odakle su dosli tj ovde jer nisu imali nikakve papire ...

Nashe pevaljke prave HUMONGOUS koncerte svuda po ex yu a ponajvise po hrvatskoj sta pricas ti ... pa tamo je ceca veca majka nego ovde a da ne pominjemo tetke u vidu karleushe i sl ...

Dosta mojih ortaka/kolega ide cesto u hrvatsku i samo jednom se kolegi desilo da mu razbiju zadnje staklo od recimo 20-30 odlazaka tamo i parkiranja po centru zagreba ... Iste takve sanse bi dao i hrvatskim kolima ovde koja nisu na nekom javnom mestu, a da ne pominjem ako je mozda neka "bitna" utakmica u tom trenutku ...

Pa da odgovorim:

1. Svi ti likovi su ziveli >5 god po evropi, tamo se i radjali pa niko ne dobi drzavljanstvo i dozvolu za rad iako je vecina ilegalnih doseljenika iz npr. (lupam latvije) pod istim uslovima dobila papire. Nisu bili "podobni" za njih. Nisu mogli da ih demokratski u evropskom duhu integrisu, pa ih poslase kod genocidnih srba da ih tlace lol.

2. Znao sam da ih slusaju tamo na veliko, ali na tv ne mogu ni da prismrde za razliku od srbije gde se ne skidaju sa tv-a. Mnoge radio stanice bojkotuju srpske izvodjace (pod izgovorom da slusaoci diktiraju sta ce se pustati). A na privatnim zurkama se to gruva uveliko. bila ti je emisija o tome na HRT skoro, vidim da nisi gledao.

3. Eto vidis vec su ti kolegi polupali zadnja stakla na samo 20-30 odlazaka tamo (znaci sansa 3-5%). Bila ti je reportaza i o tome, vidim da ni to nisi gledao. I ja licno znam par primera, a najgori je lupanje autobusa laste pre par meseci. Npr. znam (putovao sam) da tu istu liniju dele Otisak turs (hrvatski prevoznik) i Lasta Beograd. Otisku se nikad nista nije desilo. zakljuci sam sta hoces...

Vidim da nase vodje nisi demantovao, najvazniju stvar, hvatao si se za ove sporedne.

@kal1mero to je to

Edited by vaznapravila
Link to comment
Share on other sites

@fatboy

i ja sam(tj moji) sam drzao za vreme rata u lepoj njihovoj jednu porodicu koja je izbegla odatle,pa ne pravim od sebe heroja

ne pravim od sebe nikakvog heroja, samo odgovaram na postavljeno pitanje.

pa dobro nigeru ako je tako sto onda ne odes odavde ?:D

posto je svet veliki a ti si hardworker :D mozes da se snadjes gde god oces a ovde je sranje

Ja sam se snashao ovde. nakon mnogo podmetanja nogu i rada... Znaju ljudi da sam SAM drzao svoju firmu

jos pre 8 godina i radio i za druge firme dosta... Meni su stvari konacno sada dosle NA SVOJE sto bi se reklo

i sasvim mi je fino... naravno uvek moze i bolje, ali ok mi je i ovako... I zato nema potrebe da idem...

sta da radi obican seljak sa kosova ? on zna samo njivu da obradjuje i stoku da drzi...gde on da ide ?

da dodje ovde... da ode da zivi na jednom od mnogih zapustenih imanja u vojvodini koja plachu da

budu obradjivana jer su deca pobelga sa sela u grad... mislim da je i neki plan pokrenut na tu temu,

ono kao drzava da otkupljuje ta gazdinstva i daje ih izbeglicama...

Pa bio je pa se vratio, on je od onih sto ide i kenja kako je sve sranje...

...pa bas zato sto sam BIO i VIDEO mogu da kenjam ovde da je sranje... jer imam sa chime da UPOREDIM.

kad kazem BIO ne mislim na "bio na tri dana ili na letovanje"...

Inace plata jednog od glavnih programera u onoj SAGI je 2000 evra plus bonus, sa tim parama se ovde zivi ohoho,

samo je problem sto je nigger nesposoban...

Hoces da kazes da sam ja nesposoban da budem GLAVNI PROGRAMER KOJI IMA 2000eur platu?

Cekaj, ko je ikada rekao da ja ZELIM DA U ZIVOTU BUDEM GLAVNI PROGRAMER U SAGI ??? [roflmao]

gde ti ljudi da odu!? sta da rade!? kako da napuste svoja ognjista!?

priceless RECH... uvek me jebeno ostavi nemog...

tj uvek zamislim u glavi sliku dogorele logorske vatre iza koje su neki vigvami

i neki siroti ljudi uokolo u nekim prnjama... do jaja izraz za manipulaciju svake vrste!

budi u ljudima ono "na njih ste krenuli, na zhene i nejach, e pa SACU VAM JA MAJKU ONU VASHU.... [:D]

U meku, stavlja pomfrit u fritezu

Rofl-mao.jpg

Ne derem se ja ni na koga, samo kazem da svi mi mnogo lepo zivimo i samo kakimo po ceo dan.

Svi danas studiraju do 27 god. i nista ne rade. Pa se ovde izivljavaju na forumima o nekom ratovanju.

Pa nije bas tako..... evo ima par nas koji sljakerishemo vec dugo ali imamo taj konfor

da i sa posla mozemo da zrachimo ovde jer imamo komp i net na sljaci... [:o)]

PS: nemo te chuje Maud, ne voli ono "ali TI NE RADISH!" [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

...pa bas zato sto sam BIO i VIDEO mogu da kenjam ovde da je sranje... jer imam sa chime da UPOREDIM.

kad kazem BIO ne mislim na "bio na tri dana ili na letovanje"...

Sto lepo ne odes za stalno, mislim ima vise smisla nego da ovde seres po svemu i pricas kako nista ne valja, ako ti ne valja idi niko te ne drzi, ako si vec odlucio da ostanes onda prekini da seres po svemu, radi nesto konstruktivno za promenu.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Sto lepo ne odes za stalno, mislim ima vise smisla nego da ovde seres po svemu i pricas kako nista ne valja...

Pazi, JAKO je jednostavno... zato sto zelim i drugim ljudima da objasnim da MOZE DA IM BUDE BOLJE,

samo moraju da prestanu da budu BOTOVI i malo da porade na sebi, iliti preispitaju svoje stavove...

Najlakse je gledati samo svoje dupe, treba i ljudima oko sebe pomoci da i oni zive bolje a ne samo ti.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja licno mislim da se u Srbiji fantasticno zivi. Znam da ce me neki razapeti, ali to stvarno mislim. Kod nas studiras dzabe, lecis se dzabe, primas penziju itd. Ajde da to uporedimo sa npr. Amerima.

1. Pre nego sto legnu mama i tata da naprave malog amera pocnu da stede za njegovo skolovanje ili se nadaju da ce biti poveci nigga pa ce da se siba sa drugima na College Football-u kasnije u NFL-u...

2. Razbolis se a nisi debelo osiguran kod HMO (mislim da se tako zove) ili nisi lepo procitao ona sitna slova u dnu strane pa si mislio da si osiguran. i sta se desava? Jebi ga umri nije te `telo...

3. Ceo zivot stedis za penziju, i onda ti se desi neka nepovoljnost u zivotu (tipa razbolis se ti ili neko iz tvoje porodice) ocistis svoj privatni fond za penziju za lecenje a posle klosaris pored kontejnera...

4. Nategnute ti kamate za kucu, imas 2-3 hipoteke, radis 2 posla itd. Pa u Srbiji bre 2-3 coveka ima 2 posla :D, a tamo gomila radne klase mora da sljaka 2 posla.

5. Da ne pricamo o glupoj ispranosti da moraju da imaju savrseno vencanje ko sas "kutije sa trubadurima" (TV-a) pa onda uzmu zbog toga 4-tu hipoteku.

6. Pa kriminal, pa stekas ceo zivot za skolarinu a onda ti dete neki sto je "kvrcno" upuca u RANDOM MODE-u na sred faksa.

7. I glavno sto mi rece jedan gastarbajter, vidis devojku ili momka svidi ti se i za par min ju/ga vidis kako se ljubaka sa istim polom...

Nije kod njih uopste slatko, da je slatko ne bi se svi vracali da stare ovde. I ja sam bio i u Austriji i u Madjarskoj i u Nemackoj na ekskurziji dok sam studirao i lepo je i cisto je i san snova je (ako si turista), problemi nastaju kad treba da zivis tamo.

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, ko je ikada rekao da ja ZELIM DA U ZIVOTU BUDEM GLAVNI PROGRAMER U SAGI ??? [roflmao]

priceless RECH... uvek me jebeno ostavi nemog...

tj uvek zamislim u glavi sliku dogorele logorske vatre iza koje su neki vigvami

i neki siroti ljudi uokolo u nekim prnjama... do jaja izraz za manipulaciju svake vrste!

na ono sto sam ti napisao ti si se uvatio za rech jer nisi imao bolji argument...

ramirez, nisam u zivotu video bezobraznije i prepotentnije dete. nebitno za mene, ali tebi ce se obiti o glavu, kontam da imas 2 druga, a od ta 2 su ti 0 iskreni drugovi, mada ni takve zadugo neces imati.. :/

jebiga brate

Link to comment
Share on other sites

Chitajuci ovaj topic bolje reci skrolojuci preko brda i brda texta , nesto sam i prochitao...

Jednostavno ne mogu a da se ne zapitam , da li pojedini ljudi imaju zhivot....

Kako vas ne mrzi i kako ne uvidjate da nema nikakvog efekta svadjati se sa 5 10 x ljudi i na 10 stranica se ubedjivati sa njima da ste upravo vi upravu...

Chemu troshenje tolike kolichine energije/vremena ???

Sta moze iz toga dobro da ispadne po vas lichno ??

Osim eventualno hranjenje nekog ego tripa jer ste uspeli da izgooglate neke informacije i da "nadmudrite" ovog drugog i da u ochima foruma narastete za 1 promil , whata fak ???

Edited by -juicer-

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

7. I glavno sto mi rece jedan gastarbajter, vidis devojku ili momka svidi ti se i za par min ju/ga vidis kako se ljubaka sa istim polom...

Pa dobro, i to su zdravi međuljudski odnosi. A ne ko ovde, vidiš devojku koja ti se sviđa i onda moraš prvo da joj demonstriraš svoje finansijsko stanje lol

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, i to su zdravi međuljudski odnosi. A ne ko ovde, vidiš devojku ili momka (tako je bilo u orginalu:)) koja ti se sviđa i onda moraš prvo da joj demonstriraš svoje finansijsko stanje lol

Iz ovoga zakljuchujem da je gastos bi :)) , takvi odnosi nisu zdravi a za ovo drugo word !

Edited by -juicer-

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Vaznapravila,ovo 7 je bezveze,jel ima neka statistika da u americi ima vise lezbejka/gejeva ili sta? :)

Sedmica je bila vise saljivo podsecanje na "muke" tog lika... Tad se on na nekoj sedeljci zalio pola veceri kako ne moze da nadje devojku itd. A 100% je dosta vise hetero stanovnistva.

@voodoo dobro ti je ovo za finansijsko stanje, nazalost blizu istine.

E jedva cekam da dodju ameri i ostali da nas ljube u bulju i da nas javno mole da vrnemo naseg ambasadora kod njig!

Edited by vaznapravila
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...