Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Alergičan na dlaku

 

 

 

kupi psa

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Videh sad u USA nikad debilniju stvar na TVu za kuče, kao crevo za kupanje koje je rofl ... 

haha, čekaj, uspeo sam ga nađi lakše nego što sam mislio:

ne samo da deluje da ne može ništa da opere ovako, nego ovi međuklipovi gde se lome sa kučićima su genijalni.

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne pijem vino, prva 2 pijanstva u razmaku od 6 meseci od car lazar i carica milica toplog vina su udarila pavlovljev refleks za ceo zivot

Mogu neko belo :tf: ako je prijatno ladno i tako i to kad moram da ispadnem fini

inace streak se natavlja, ovo sam naso u sanducetu

streak.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sta je bilo Igore, gde god se okrenes balije ? 

nadrkaj neki maksimalno pravoslavni krst sa gimnasticarom na vrata da te ne smaraju 

ustvari nemoj mozda izadjes na nekoj od ovih kompilacija

 

Edited by Cela

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dobrivoje said:

Meni je i vino generalno nepotreban produkt ali kažu da to ide sa godinama o/

Dobi bacio si trol ne bi li se neko upecao. Upecah se ja.

Uz ribu ili sir ide belo vino. Uz biftek crno ofc. Kombinacija ukusa plus vino ima dobar ukus samo po sebi plus napijanje plus lakse varenje. Polazeci od licnih preferenci rekao bih da je pivo najgluplje pice (kao i cideri, brizeri i sve sto ima malo alkohola), ali to bi bilo pogresno. Sve sto ljudi vole treba da postoji! 

I da, zdrepceva krv i banatski rizling su sranje.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu da popijem bilo sta u bilo kojim kolicinama I nikada nisam imala mamurluk, ali npr vino popijem dve case, bilo koje, I otkida me glava I onako nekako mi je tesko. Tako da se potpuno slazem da je vino nepotreban produkt :))

 

Inace, zvoni mi jutros alarm u 6:20, kad I treba da ustanem, I ja se istripujem da je greska I da treba da ustanem u 8:20 (inace radim od 8) I iskljucim alarm I nastavim da spavam. Probudim se za 10 min I opet kao hehe super imam jos vremena do 8:20. Probudim se treci put u 7 I izbezumim se. A inace se probudim knap da se umijem, skinem najt gard, operem zube, obucem, I trcim na posao I sminkam se usput, sad sam morala I da se oblacim usput

Link to comment
Share on other sites

nije trol, jednostavno mi se ne sviđa vino i zato ga nikad ne pijem, isto kao što mi se ne sviđa kafa. ali ono, ne kao popijem šoljicu kafe / čašu vina jednom u sto godina, nego baš baš nikad :D

 

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Znam dosta ljudi koji ne podnose kafu, vino, pivo, sta god...

Ja npr, vino ne obozavam, ali mogu da ga popijem (casu, dve).

A ako nastavim posle te dve, tu nastupa blokada i blokada u secanju, nema kontrole. Zato ga ni ne pijem.

Rakija i pivo su pravi drugar.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...