Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

5 hours ago, Vlada_ said:

aj' regulisite clana 'aaaaaa21' koji je bot izgleda. userava me sa notifikacijama

još su neki prijavili, tako da je sređen - javite ako nešto ne fercera.

1 hour ago, Kole said:

prso Merkur na B. kosi, imaju final sale do kraja meseca, ako vam treba neki alat/materijal/cekic za bosansko renoviranje kupatila - eto prilike ;o)

i delovalo je tako, mislim da im sajt nije radio proteklih 6 meseci jer je imao neki glupi tehnički bag - prvi znak da nemaju para da plate popravku :)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kole said:

prso Merkur na B. kosi, imaju final sale do kraja meseca, ako vam treba neki alat/materijal/cekic za bosansko renoviranje kupatila - eto prilike ;o)

U Novom Sadu je zatvoren jedini pre par meseci... Nije mi jasno kako da takva roba nije isla. Pa nismo mi usluzna ekonomija, vec svi koji nesto rade nesto majstorisu.

Link to comment
Share on other sites

a) sa 30. junom zavrsava rasprodaja i ondak se i ta prodavnica zatvara

b) ar ju trajing tu tel as samting Laki re: rebuild baze/ssd/stijini postovi? ;oP

c) merkur u bgd je od svog pokretanja imao reputaciju "verovatno ima u merkuru al je 5x skuplje nego sto treba da bude" tj smisao velike prodavnice nije da drzi cenu nego da ima promet (uradi sam je slabije opremljen ali je oooosetno povoljniji od merkura, a narod mnogo cesce ne pita za odnos kvaliteta i cene nego za cenu)

Link to comment
Share on other sites

Traje rasprodaja već neko vreme, sve što valja je manje-više razgrabljeno odavno. Glupi su do jaja, mogli su da budu bog i batina za te proizvode, samo da su išli sa malim maržama. Sa druge strane, pitanje koliko onaj prostor tamo košta jbg.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ImbaQQ said:

potrosio se danas ko stoka, castio za rodjendan uzduz i popreko i jako sam zadovoljan :) treba jos ovakvije dana u zivotu definitivno :)

I ja sam se vala bas istrosila za rodjendan sa cascavanjima, trebace mi dva meseca da se oporavim. ali dobro, jednom se slavi punoletstvo :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, f4ts0 said:

HB zlatko!

Sta je spotify?

advanced IT consulting streamuje lokalno!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...