Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Drugari jel i dalje se placa carina preko 50e kad se narucuje nesto? + 10% carina I 20% pdv? jel to vazi isto i za odecu i obucu ili samo za elektroniku i sve ostalo? :D kako pala funta tako Britanski outleti poceli sa rasprodajom mogu da se uzmu jako dobre stvari za smesne pare https://www.salesgossip.co.uk/

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

placa se PROCENJENA vrednost a ne ona koja pise na paketu, ali ne uvek
tj ako neko u carini proceni da si preko 50 i zheli da ti naplati - naplatice ti cak i ako si ispod 50e =o(

also dule ti si bog ako si zaista gledao rosa satima =oD

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kole said:

placa se PROCENJENA vrednost a ne ona koja pise na paketu, ali ne uvek
tj ako neko u carini proceni da si preko 50 i zheli da ti naplati - naplatice ti cak i ako si ispod 50e =o(

Koja je to kradja jebeno on da meni proceni koliko kosta proizvod koji vec ima svoju prodajnu cenu...koja smo mi lopovska drzava [roflmao]

 

 

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

mislim da su to poceli da rade jer su ljudi godinama primali pakete na kojima je u dogovoru sa prodavcem bila nerealno mala cena da bi se izbegla carina. a mozda i nije boli me kurac nema minusa mogu da pisem sta hocu

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne znam za scamove sa fejk cenama, nego kolega pre x meseci na aliju nadje neki cheapass tablet na nekom roflcopter popustu za 29$, uzme ga na keca da mu se igra dete, platio je carinu na njega kao da je kostao 70ak evra jer ga je nasa carina toliko procenila

roooflll svi plusevi za rekija ;oD

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kole said:

ne znam za scamove sa fejk cenama, nego kolega pre x meseci na aliju nadje neki cheapass tablet na nekom roflcopter popustu za 29$, uzme ga na keca da mu se igra dete, platio je carinu na njega kao da je kostao 70ak evra jer ga je nasa carina toliko procenila

roooflll svi plusevi za rekija ;oD

Nadali su se da će da popizdi i ne preuzme robu, imaju i carinici decu :tf: A možda imaju uputstva da robu koju ovde valjaju firme koje drži čovek bez lične karte krvnički carine /tinfoilhat
Tako mu i treba kad kupuje kinesko đubre a ne domaću brendiranu robu:tf:

  • Upvote (+1) 1

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Popio sam sad na petrovoj priredbi njihovo zidarsko. 

Moram priznati da prija nakon godinu dana proseravanja sa ipama triple double trapistima i sličnim stanjima :) 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...