Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bez da ulazim u to kakvi su i kako rade sami doktori, ali kad je i tebi i pacijentima postao normalan vid komunikacije da neko preti da ti polomi glavu svaki dan onda zaista nema razloga da se čudimo kad neki ludak izbode medicinsku sestru ili šta je već bilo nedavno. Daleko od toga da je običan doktor kriv za to samo konstatujem koliko je to veliki problem :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Znam da je skoro bila prica o ovome, ali nisam tada ispratio, pa posto je ortak u frci, treba neko da mi objasni sta je tu zapravo po zakonu :D

Enivej, liku dosla tasta u posetu, zeni pozli, bukvalno jedva stoji na nogama, on zove hitnu pomoc naravno, ovi odbiju da dodju dva puta i on im jebo mater u picku i sada mu ta riba sto je primila poziv preti tuzbom jer oni snimaju te razgovore :D WHO WAS PHONE? Sta tu moze, a sta ne moze?

Može...da ga povuče za kobaju lal

  • Upvote (+1) 2

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam skapirao da nam se opet promenila firma za plaćanje struje pa ko god ima šablone u ebankingu ili tako nešto nek obrati pažnju na činjenicu da je broj računa na koji se uplaćuje drugačiji. Poziv na broj je ostao isti tako da verovatno će uplata proći i biti evidentirana i sa starim računom ali eto čisto kao info da proverite pošto je na samom računu to napisano sitnim slovima na dnu. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Malopre sam skapirao da nam se opet promenila firma za plaćanje struje pa ko god ima šablone u ebankingu ili tako nešto nek obrati pažnju na činjenicu da je broj računa na koji se uplaćuje drugačiji. Poziv na broj je ostao isti tako da verovatno će uplata proći i biti evidentirana i sa starim računom ali eto čisto kao info da proverite pošto je na samom računu to napisano sitnim slovima na dnu. 

vodafak? ja već uplatio struju, moram da proverim - tako me isto VIP zeznuo pre X meseci kad su promenili račun, morao sam da uplaćujem na novi :(

19 hours ago, sttevann said:

Jebem ti kineza, u petak ipak sleteo ranije slepac, i onda je nas avion morao da kruzi oko NS jedno 20 minuta. Zajedno sa svim ostalim letovima koji su trebali da slete u periodu od 13:30-14:30. I onda naravno milijardu i 300 hiljada ljudi odjednom stigli na pasosku.

Sreca pa je bila odlicna svadba u subotu, napio se, proveo do jaja i zaboravio na petak, inace bih i dalje psovao i Tomu i Vucica i Kineza i njegovu zenu i presvetu Dragicu.

 

Ja imam utisak da uvek rade isti panduri tu na pasoškoj - bukvalno kao da su 24h tamo - kad god sam došao u bgd, ista ekipa radi, tačno ih sve znam. Oni lešinari dole što su na carini se doduše menjaju, živo me interesuje kad ćemo da primenimo neki od internacionalno-eu-trgovinsko-putnih sporazuma pa da ih sklone odande, realno mi ni ne deluje baš "pozivno" čak i za strance koji dolaze kod nas, ko neki odred za streljanje.

Link to comment
Share on other sites

kao što je i čudno da imaš 30 i kusur i samo cepaš pivo i vinjau :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, togFU said:

Mislio sam da sam davno postao imun na ovakve sjajne nove proizvode, ali jebiga... plus ću iskoristiti čuvenu "dok neko nema leba da jede..."

Dakle, dok neko nema leba da jede, jebeni ameri su izmislili vino za mačke. Da, jebeno vino_za_mačke.

Clever Catnip-Based ‘Wine’ That Allows Cats to Safely Enjoy a Drink With Their Humans

 

Sve je to otišlo u tri lepe - većina fast food, pekara etc u koje sam ušao ima poseban sektor za proizvode za kučiće i mačiće.

Čak i u bgdu sad već postoje 2-3 prodavnice sa slatkišima za životinje, prodaju samo to - keksiće i torte za pse i mačke.

Link to comment
Share on other sites

u Sorabiji

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zapravo to ima mnogo vise smisla nego pekara za kučiće :) U smislu ima rasa koje moraju da se šišaju jer se ne linjaju pa su samim tim jako pogodne za ljude koji su alergični na dlaku. S druge strane pekara za kučiće baš nema smisla pošto su oni prirodno mesojedi. Naravno ne pričam o onome "50 evra za frizuru pudlice" :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja baš smatram suprotno, ako neko uspe da naplati frizuru za kuče 50/100 evra, i ima klijentelu, svaka mu čast

sa druge strane, svako od nas ima u glavi vrednost koliko šta želi da plati, neko hoće da pije veliko pivo za 100 kinti, nebitno koje, dok bi neko dao 400 dingera za fensi uvozno mutno. Tako je i sa ovim, ako neko ima pare i hoće da šiša svoje kuče za 100e, njegova stvar

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...