Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

elem, ja cu prolupati od ljudskog bezobrazluka ili ce me neko roknuti utokom ocigledno...vracam se kolima kuci, i debeli lik od 50-ak godina sa zenom prelazi ulicu van pesackog, nogu pred nogu, da sam morao da stanem da prodju... i ja svirnem, on se okrece i siri ruke u fazonu sta je bilo...ja parkiram kola pored, izadjem i pridjem u fazonu "gospodine sta je problem, prelazite van pesackog"...on krene da me psuje u fazonu mars bre od mene itd...ona njegova zena nista naravno...oteram i ja njega tu u kurac i kazem da cu da pozovem policiju sad...on kao zovi, znas ti ko sam ja i krece da vadi nesto iz pederuse, al nije bilo nikakvo oruzje, ne videh, mozda neka legitimacija...i tu neki ciga prolaznik nas razdvoji i iskulira situaciju i ja sednem u kola psujuci i zapalim...samo mi je krivo sto nemam pojma ko je skotina, a on je meni mozda zapamtio tablice pa ce biti veselo kad nadjem izbusene gume...pa jebem mater bezobraznoj stoci od naroda, 99% ljudi ovde su govna i treba svi da pocrkamo u sopstvenim govnima...csb, al sad mi je malo lakse:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kad vec rejdzujemo, sta se meni desilo pre par nedelja

nadjem parking mesto, uparkiram se, cujem neko trubi iza mene, zena

zagradi me, ugasi ona auto i dodje do mene i kao to mesto sam ja cekala uleteli ste ispred mene, a nigde je nisam video okolo, samo se stvorila :D

ja reko ok, pomerite se da izadjem evo vam mesto, ona kao MA SACU JA BRZO 3 MINUTA i ode ladno :D

ja u fazonu bmk i napustim situaciju, posle kad sam se vracao sa posla nadjem retrovizor izvrnut na drugu stranu :D

retards evriver

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video peglu tri na jedan blizu moje kuce (u NS). Rampa, ceka se da prodje voz, sa obe strane po 10 auta i tri batice 2 sa 2 metra lemaju nekog debelog na travnjaku. Posle citam u novinama da je zavrsio u bolnici. Ja se trudim da ne izlazim iz auta, rejdzujem samo iz kabine. Par puta sam ko Dule izasao, obnevideo od besa; moglo je biti cupavo, i tek posle shvatim...

Edited by Udo Tvrdic
Link to comment
Share on other sites

Najbolje je popiti dve-tri ljute pre nego se sedne za volan, da se ne nervira čovek, svašta može da se desi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dule buraz iskuliraj malo. Jos ces tako da naletis na neku budalu, izotvarace ti lobanju, samo ces sebi da napravis problem.

 

Onesvestio se covek u busu, pao sa sedista, odmah skocilo nekoliko ljudi da mu pomogne. Rasvestili ga, covek poceo da se trese onako bas izrazeno. Ja pozvala hitnu, a on kad je to cuo poceo da se dere kako mu nije nista i izadje iz autobusa. Ja kazem ovima iz hitne kao pa on upravo odlazi i oni kao ok. Krene lik van pesackog da prelazi ulicu, 5-6 traka, padne ponovo na ulici, ljudi opet dotrce, podignu ga, ja opet pozovem hitnu i on opet ustane i ode. Voimja oca

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mncu said:

Dule buraz iskuliraj malo. Jos ces tako da naletis na neku budalu, izotvarace ti lobanju, samo ces sebi da napravis problem.

 

Onesvestio se covek u busu, pao sa sedista, odmah skocilo nekoliko ljudi da mu pomogne. Rasvestili ga, covek poceo da se trese onako bas izrazeno. Ja pozvala hitnu, a on kad je to cuo poceo da se dere kako mu nije nista i izadje iz autobusa. Ja kazem ovima iz hitne kao pa on upravo odlazi i oni kao ok. Krene lik van pesackog da prelazi ulicu, 5-6 traka, padne ponovo na ulici, ljudi opet dotrce, podignu ga, ja opet pozovem hitnu i on opet ustane i ode. Voimja oca

Dule gonna dulz....

 

 

:tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, alfa said:

@Dule_smor

bro trip: nauči da iskulaš te RR-ove, posebno kao u ovoj situaciji gde ti nije sjebao kola npr. i slično. Jednostavno ti ljudi nisu vredni tvojih živaca. Ako to radiš zbog nekog ponosa...

 

znam brate, sve si u pravu i ti, a i ostali sa svojim primerima i savetima, al nekad covek jednostavno ne moze da iskulira ljudski bezobrazluk i bahatost...kad vec moram da trpim na poslu da mi se izivljavaju raznorazni pacijenti na moram na ulici...ali u pravu si opet, treba iskulirati i produziti dalje, eventualno mu jebati mater kroz prozor i politi ga kofom govana koju ugradis na auto da imas za takve idiote :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...