Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

7 hours ago, Dule_smor said:

a vrlo se lako skine kad je auto na suncu bilo kojim ravnim nozem uz malo acetona, nemoj da ste lenji:)

to samo za ove što ne žive na Novom Beogradu, gde pored maksija i pošti ima i servis koji ti za ekstra crvenu završi i registraciju i osoblje nalepi tu nalepnicu i pomoću pomenutog skalpela skine staru.

:tf:

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[quote post="2329352" timestamp="1465053725" name="kruko" userid="2281"ali onda ne bi mogla da se uzima lova na nalepnice.

Ima nalepnica jos nekoliko primena, na primer sada komunalni inspektor ili pandur moze na licu mesta da pogleda da li je parkirani auto registrovan. Ako nije registrovan on može da naloži pauku da ga nosi kao da je bilo koji komunalni otpad, tipa šut i slično. Ima gomila ljudi koji ostavljaju leševe od kola da trunu na parkingu i zauzimaju mesta, na Nbgd je to recimo baš dosta veliki problem.

Mislim ne kažem da ne može recimo njima da se obezbedi pristup bazi registracija u nekom ograničenom kapacitetu, ali eto jedan primer gde je nalepnica zapravo olakšala neki posao.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sve se bojim da proveravaju krševe da li su registrovani. Mogu da imaju ručne uređaje, kao šljakeri parking servisa.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2016 at 6:52 PM, Kole said:

bio sam siguran da postoji dedicated pivo topik (gde fenseri tipa igor hvale IPA itd =o)) al search previshe dobro radi pa ne mogu da ga nadjem ;oP

uglavnom, migsha napravio pivski brend ;o)
http://www.polygon.com/2016/6/3/11856632/mortal-kombat-beer-mkx

nemoj tako o searchu, trebalo bi da radi! 

Ako ne radi, reci pa da vidimo šta mu je! Mada, možda je i do toga što se postovi još uvek nisu rebuildovali, verovali ili ne :) Mislim da su na oko 50% trenutno.

btw, koji migša?

btw2, ovo nešto slično kao ono call of duty pivo :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shw. said:

Mislim da je u tom topiku stija imao jedno 3k postova!

ČDDČDČDČDČ

:))

 

1 hour ago, fushi.ryuu said:

Hoće li se završiti taj rebuild postova do sledećeg upgradea foruma? :D

realno i ja sam iznenađen, prošli nije trajao toliko dugo. "laički" sam matematikovao, ispade da traje oko mesec i po dana :( ovim tempom.

Link to comment
Share on other sites

realno, kriv si sto si se namestio za obvious penal =o)

tj search radi toliko dobro da mi prikazuje rezultate iz 2005 i 6, ali nije u stanju da mi prikaze topik i postove za koje znam da sam ih citao pre tipa godinu dana...no nvm
migsa jedini migsha sa foruma kog iako nema vec godinama i dalje je najveci fan mortal kombata kog znam pa sam zato napravio konekciju iz posta =o)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kole said:

realno, kriv si sto si se namestio za obvious penal =o)

tj search radi toliko dobro da mi prikazuje rezultate iz 2005 i 6, ali nije u stanju da mi prikaze topik i postove za koje znam da sam ih citao pre tipa godinu dana...no nvm
migsa jedini migsha sa foruma kog iako nema vec godinama i dalje je najveci fan mortal kombata kog znam pa sam zato napravio konekciju iz posta =o)

ah, ne sećam se da je šmigi fan - a za postove, nije penal, stvarno me zanima, search je popravljen bio pre upgradea, sad jedino možemo da sačekamo rebuild - ima mi smisla da je povezano sa njim da ne radi search najbolje.

e sad, što rebuild traje već tri nedelje, to već nemam pojma :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...