Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

A što ne valja 147 benzinac Mohi, ja sam se pre lozio na taj model i hteo da uzmem čak

Ja sam uzeo jer su me savetovala dva ortaka koji su imali 2.0 155icu i njih je sluzio do jaja, a posle sam saznao da je ta 8 ventila kul ali da je ova novija 16v nesto budzena na bloku tog starog i blabla sve u svemu od fiat/alfa/lancia uzimati samo dizela vec neko vreme ne zbog potrosnje mada i to ume da smara vec zbog trajnosti motora.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

bio danas vozio tojote, yaris, auris i corollu. super su udobni, elektronika je vrh, ali dok ne dovuku od 50 do 100 prodje vecnost. vozio sam a3 sedan, koji ima golfov motor, i u trecoj brzini ne moze da se poredi, cak se i polo cini agresivniji. ali za pasivnu voznju su vrh zbog udobnosti i daleko bolje suspenzije od vw-a . treba jos da pogledam ford focus i kia ceed-a. 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

uzećeš forda :)

Sve to sam probao sa kolegom, i da, ayris je hteo da uzeme definitivno, ali tromost je presudila da ipak ne uzme.

Ford je trenutno od toga sto si probao meni bio najbolji.

Ali sto je ayris lep :)

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

uzećeš forda :)

Haha, iskren da budem ja sam bas tako, gledao sam maltene sve slicne modele i svi su mi bili ok i onda me poznanik iscimao da probam Forda i realno me odusevio u voznji, sto je bilo i presudno. A pritom je taj 1.5 tdci zapravo zamena za ovaj moj 1.8tdci i po vecini karakteristika tipa snaga, obrntni momenat i to su vrlo slicni, tako da verujem da je tu utisak u voznji preloman :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...