Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

btw cini mi se da nas ocekuje vrlo jadan izbor za rur automobil ove godine... ovo sranje sa vw je dobilo tolike razmere da je navodno dosta proizvodjaca sacekalo sa razvojem novih modela, jer zavise od cene komponenata koje nisu jasno definisane zbog nepoznanice koliko ce se vw modela (manje) raditi i u kolikim serijama ce se odredjene komponente proizvoditi... jbni vw, jbni ameri!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ova tojota mi se iz ovog ugla dopada kako izgleda ali potpuno isključujem cenovni faktor iz priče. Ako bih ubacio cenu, pre bih kupio kaškai novi.

Što se izbora za auto godine tiče, osim ako nije iz prošle godine, ja bih unapred dao glas Đuliji, super izgleda auto.

Link to comment
Share on other sites

auto godine je 718, samo je pitanje da li boxster ili cayman

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shta bre 718, shta cemo sa M2 + jedini i prvi u regionu ga imamo. [;)]

718 je ogroman downgrade za sam porsche kao brend. Vracaju se na nivo prvih caymana/bokstera koje su proizveli. Novi H4 motori, nece drzati cenu i premiju kao predhodna generacija i vracaju se na nivo automobila za uspeshne vlasnike frizerskih salona.

Dok ce naravno praviti zasebnu verziju 718 GTS i GT koji ce imati pravi motor za tu shasiju.

Dok carrera S 991.2 je vec druga pricha i, to bi pre dao vote za sportaka godine. Ali da budemo iskreno M2 je majka na kvadrat. [^]

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Lucky said:

Što se izbora za auto godine tiče, osim ako nije iz prošle godine, ja bih unapred dao glas Đuliji, super izgleda auto.

Bila. Uzela bronzu.

7 hours ago, Highl1 said:

auto godine je 718, samo je pitanje da li boxster ili cayman

moja keva je jednom vozila Tuareg i sad je Tuareg najbolji auto na svetu.

5 hours ago, Tiger21 said:

Shta bre 718, shta cemo sa M2 + jedini i prvi u regionu ga imamo. [;)]

718 je ogroman downgrade za sam porsche kao brend. Vracaju se na nivo prvih caymana/bokstera koje su proizveli. Novi H4 motori, nece drzati cenu i premiju kao predhodna generacija i vracaju se na nivo automobila za uspeshne vlasnike frizerskih salona.

Dok ce naravno praviti zasebnu verziju 718 GTS i GT koji ce imati pravi motor za tu shasiju.

Dok carrera S 991.2 je vec druga pricha i, to bi pre dao vote za sportaka godine. Ali da budemo iskreno M2 je majka na kvadrat. [^]

Meni je M2 ružan, sem toga - nerealno fenomenalan komad bavarskog inženjeringa

btw,

Ovo su fabričke, zvanične slike novog Land Rover Discovery-ja
*.bmp

Land_Rover-Discovery-2017-1280-1c.jpg

Land_Rover-Discovery-2017-1280-02.jpg

2.0 16v SD4 dizel 240 KS
3.0 V6 TD6 dizel 258 KS
3.0 V6 Si6 turbo benz 340 KS

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Tiger21 said:

Shta bre 718, shta cemo sa M2 + jedini i prvi u regionu ga imamo. 

718 je ogroman downgrade za sam porsche kao brend. Vracaju se na nivo prvih caymana/bokstera koje su proizveli. Novi H4 motori, nece drzati cenu i premiju kao predhodna generacija i vracaju se na nivo automobila za uspeshne vlasnike frizerskih salona.

Dok ce naravno praviti zasebnu verziju 718 GTS i GT koji ce imati pravi motor za tu shasiju.

Dok carrera S 991.2 je vec druga pricha i, to bi pre dao vote za sportaka godine. Ali da budemo iskreno M2 je majka na kvadrat. 

jok, mislim da grešiš puno, jer je 718 sa prodajom.solidno pokidao. Stoji da zvuči lošije (mada je po meni to glupost da se uzima kao ogroman minus), ali je lakši i ima bolje performanse, plus su uboli sa dizajnom. Komentari sa youtubea i po netu su negativni, ali su to uglavnom pajseri koji nikad i ne bi imali pare da bilo šta približno slično tome kupe..

Po meni automobil godine treba da ispuni više kategorija, a to je i inovacija i ekluzivnost i nešto novo, i zbog toga 718. Može i M2, why not :tf: . 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dovlagsi said:

 

Meni je M2 ružan, sem toga - nerealno fenomenalan komad bavarskog inženjeringa

 

Da se bavish novinarstvom, imao bi veoma jedinstven i unikatan stav![claps]

Dobro Hajli, slazem se da su pokidali sa prodajom i da su se na neki nachin odvojili od konkuretnosti sa 991.. Ali opet mi entuzijasti uvek cemo biti manjina koja voli da se lozi na zvuk i performanse iza malih ekrana.[V]

M2 se cheka po godinu i vishe dana, exluzivnog i inovativnog je izgleda. Da ne pricham da pravi bolja vremena na stazi od starije brace i jeftiniji je!

Komforniji je od obichne serije 3 ili 4 pa gde cesh vishe..[:0] 

 

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, dovlagsi said:

Bila. Uzela bronzu.

al' pratim auto industriju, kidam! :))

15 hours ago, dovlagsi said:

Ovo su fabričke, zvanične slike novog Land Rover Discovery-ja

izgleda kao mrtvačko vozilo al' tipa za slonove.

13 hours ago, dovlagsi said:

Program prekidamo zbog važnih vesti - moš se naruči u Srbiji Alfa Giulia Quadrifoglio za 68.990 evra. To je znatno manja cifra no u drugim zemljama. Idem da skupljam pare, poy

alfa09.jpg

ne razumem, wot? da me je neko pitao dal' ima alfa koja košta 70k, ja bih rekao da me zeza. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Zwerko said:

Cek ali to mi nekako ne deluje logicno, ako nas zaobilazi ta smanjena carina pa onda imaju i carinu u EU? Ili samo kod nas dolazi iz Meksika a u Nemacku dolazi iz Nemacke?

To zavisi od sporazuma izmedju Meksika i Brisela(EU) koji mozda postoji ne znam. Ukoliko postoji moguce je da nema carine jer realno sta ce EU da uvozi iz Meksika :D
 

23 minutes ago, tortky said:

Reci Viktore nesto mi delujes manje toksican ovih dana jel si se zaljubio?

Link to comment
Share on other sites

tebra okacio sam jedan gore, a jednom sam posvetio topik u 15 min danas :)
a taj a5 restajling je za pičke

3 hours ago, Zwerko said:

Cek ali to mi nekako ne deluje logicno, ako nas zaobilazi ta smanjena carina pa onda imaju i carinu u EU? Ili samo kod nas dolazi iz Meksika a u Nemacku dolazi iz Nemacke?

svi će dolaziti iz meksika i valjda se gleda zemlja porekla pri uvozu.
ovo je mislim problem mnogima i kada uvoze polovnjake iz EU - jes ga ti kupio u Njemačku, ali ako je proizveden u Japanu - FT1P u najavi

Audi Q5 in fleš, u Parizu salon sad

02-2018-audi-q5-paris-1.jpg

05-2018-audi-q5-paris-1.jpg

11-2018-audi-q5-paris-1.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...