Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

On 10/27/2016 at 11:59 PM, shoocky said:

jbte kolko je ruzna oktavija. wtf

kao i svaka Oktavija, more or less

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaguar XKSS

ove godine kompletirano 9 komada koji su pre 59 godina trebali činiti planiranu seriju od ukupno 25 komada specijalne serije modela XK. 9 automobila je 1957. godine izgorelo u požaru i do današnjeg dana je Jaguar čuvao šasije od modela koji su bili povučeni sa trka godinu dana pre toga. U kombinaciji sa drugim delovima koji su takođe čuvani, danas je napravljeno 9 komada XKSS, koji su naravno već prodati sa nešto malo više od milion funti po komadu! Džaba imajući u vidu da će već za 10 godina vredeti bar 5 puta više...

3.4 I6 260 KS

XKSS-front-34-xlarge_trans++R5wqTW_Uw1_L

XKSS-rear-34-xlarge_trans++d49h05GFSx9A1

XKSS-side-large_trans++tYFaJJFfbR3lHlFz4

XKSS-interior-large_trans++jJeHvIwLm2xPr

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Zavisi - ona generacija pre ove sad aktuelne je bila krš i krš se i prodavala, baš im je veliki fejl bio, doduše zato su s ovom sad aktuelnom pokidali. 

S druge strane opet me bedači ovaj 1.1 motor kao osnovni, to će realno da bude 95% prodatih komada kod nas. Baš su mogli da stave ecoboost kao osnovni :( Doduše malo mi je iznenađenje što su dizelaši 1.5, kapiram da su preuzeti samo s Focusa ali ne znam da li će biti jednako ekonomični kao trenutni 1.4.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kapiram to za dizela, nego mi ovaj 1.4 bio nekako proveren, ali verovatno im je lakše da imaju iste motore u više modela. Kažem greota što mali turbo benzinac nije osnovna ponuda. 

@manson - moje iskustvo s Grandom je da oni nisu baš mnogo radi na popustima (a kupio sam kola kod njih i posle se još u nekoliko navrata lično raspitivao). Ono što može da se desi jeste da ako Fordu ostane dovoljan broj neprodatih vozila da im daju da na našem tržištu prodaju Fiesta Classic, to se desilo i sa prošlom Fiestom i sa Focusom, ali su se oba ta modela prodavala u Evropi značajno lošije od trenutne generacije Fieste, tako da to nije baš skroz sigurno da će se desiti (plus su bili povlačeni s tržišta u vreme najveće krize). A što se Ambient paketa opreme sigurno će biti jadan, ono sve do poslednjeg restajlinga je kod nas najjeftinija Fiesta dolazila bez prednjih podizača stakala, što je ono baš... Aj sad ima bar to :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...