Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, ovo je nova Oktavija, prilično su slični. :)

Oktavija bi trebala da košta koliko i sada, znači, najjeftinija će biti 14500 evra recimo.

Cisto sumnjam.. Mislim bilo bi extra, ali posto je nova Octavia u dimenzijama bliza Superbu, nekih 25cm duza od stare verujem da ce biti i skuplja. Bice na sajmu u martu prikazana, ako bude sajma uopste... Btw u petak je zvanicna prezentacija Rapida za Srbiju.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Audi-RS-6-Avant_1.jpg

Audi-RS-6-Avant_2.jpg

Audi-RS-6-Avant_4.jpg

Audi-RS-6-Avant_5.jpg

Audi-RS-6-Avant_8.jpg

Audi-RS-6-Avant_9.jpg

Audi-RS-6-Avant_10.jpg

Audi-RS-6-Avant_12.jpg

Dakle, reč je o novom Audiju RS6 sa 4.0TFSI V8 twin-turbo motorom koji proizvodi snagu od 412KW (560HP) i 700Nm. Od 0-100 ubrzava za 3.9 sekundi, i dostiže maksimalnu brzinu od 305kmh! Naravno limitiran je na 250kmh, ali u zavisnosti od paketa, taj limit može biti pomeren.

Pominje se neka prosečna potrošnja od 9,8 l koja mislim da je nerealna.

Link to comment
Share on other sites

Hah, 100 iljada evra za jebeni crveni karavan koji ide od 0-100 za 3.9 sekundi, maksimalno pichi preko 300 na sat i pri tom troshi 10 litara [roflmao] Ne razumem jebesh mi sve...

Evo reklama za ljude koji znaju shta je dobro:

http://www.youtube.com/watch?v=xgLwfpIzOoc

edit: i ova je dobra:

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Idd. Receno nam je da ce biti 4.815, na poslednjem seminaru. Jos bolje, ovako ce biti jeftinija a i nece biti konkurencija Superbu. Evo jos par fotki.

Pa ok, ali je onda konkurencija Rapidu? Nije mi jasna logika. Ja sam mislio da ce i Oktavija i Superb da malo porastu u sledecim verzijama.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Brate 750 Nm obrtni momenat - shta ostane od guma kada ovo chudo startuje!?!? :)

Ma menjač ga redukuje, nije on toliko agresivan koliko brojke govore :) barem je tako do sada bilo sa mercedesovim hibridima.

Stigle cene za Rapid. OD 9.990e najjeftiniji benzinac do 16.464e najskuplji dizel. Skroz ok imo!

to jest stvarno ok. daj neki test-primerak za rurovce? ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...