Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe, mini-CLS :) Ne znam meni je i taj CLS izgledao ruzno na slikama, pogotovu ova poslednja varijanta a kad sam ga video uzivo bio mi je do jaja. Mozda ce to biti i s ovim, svidja mi se prednji deo bas, samo mi je cela silueta nekako cudna.

A sto mislis da ga preterase s potrosnjama, u smislu da lazu?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Баш данас гледах ту корвету за 2014. и одушевих се колико јебено изгледа ауто. Пише ваљда тамо нека оквирна цена (предпостављам најслабија опрема) око 56000 долара

Link to comment
Share on other sites

Komandna tabla sa bord kompjuterom koji izgleda kao da je naknadno dodat i ova tri ventilatora izgleda imbecilno.

tri ventilatora su carska!

retrlo stil po ugledu na stare mercedese, tacnije takve ventilatore je imala 123 i 124ka. meni se zapravo ne svidja deo ispod ventilatora, kao da su ga preuzeli sa nekog golfa i bas se ne uklapa sa ovim sivim elemntima i zutim stofom na vratima.

a za korvetu [claps]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Mercdes mi je nekako čudan, kada gledaš odvojeno delove onda je kul, al kao celina mi je nekako retardiran, mutantski mi izgleda, kao da su dizajnirali veliki automobil i onda došao neki šef i rekao "E super je, al sad ga smanjite da bude kao C klasa!" :(

korveta dobra, da sam amer drko bi na nju verovatno.

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...