Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jako mi je žao što se razvila kategorija kupaca koja kupuje ovakva vozila :(

/agree

”прави” рејнџ ровер у најновијој генерацији никад бољи теренац, а кошта преко 100к и никад неће сићи с асфалта

Link to comment
Share on other sites

Objashnjenje je jednostavno - pravljen je za rusku zimu :tf:

Ima ovih novih RR vec, jedan je kod mene u komshiluku - uzivo izgleda mnogo bolje i mocnije nego na fotkama. Sport je uvek izgledao bolje, ali iskreno, ne vidim smisla davati tolike pare za Range Rover...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Rejndž je stvarno jako dobar, možda i jedini pravi full-size terenac u luksuznoj kategoriji. Merc GL mi prvi pada na pamet kao glavni konkurent, ja u gluplje vozilo za te pare ušao nisam, iskreno. Pravljen u SAD, previše metala, luksuza isto koliko u ML-u, samo da pokažeš drugima kako si imao para za GL, fak jea. Dok sa druge strane imaš RR, koji je za klasu iznad svih drugih proizvoda u gami. Ako oćeš taj off-road a nemaš toliko para, kupiš Diskaveri i bog da te vidi. Odličnu ponudu modela ima Land Rover, šteta za Britose što su vlasnici Indijci :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Pojavile su se i prve fotke eksterijera:

0ee1216ea3231c6132e79f6dc2a94735.jpeg

fabe9ac1b501a1de9813b93c083372ab.jpeg

a94bdcd181cc5de9917eb1bfdb0dadd9.jpeg

852c156fae8c6707a0a5f9b0ccf0dba4.jpeg

Nije neshto spektakularno, ali je sasvim cool shto se tiche evolucije dizajna. Znam samo da ce ova S-klasa da ima milion nekih novih ludachkih sistema, ukljuchujuci i onaj braking airbag napred.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Spolja mi je ok, elegantno i mocno u isto vreme, zamerka na ovaj maybach zadnji kraj sa trece slike... dok unutra, ova centralna konzola mi je bzvz ... kad sam video prve spy fotke delovaloo mi je u fazonu nece valjda ovo u S klasu, kao i vecina sto je pomislila, i na kraju to je taj enterijer izgleda definitivno... najveca zamerka na sredisnju konzolu, previse mi je SF za mecku i ne svidja mi se sto je taj centralni stub uvucen pri donjem delu kao i nova bmw 3ka na primer, bzvz skroz.

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

In other news - Mechka vs BMW first hand experience:

Moj partner u Moskvi je imao S-klass do pre 2,5 godine, onda je uzeo BMW 750 Li - Mercedes je imao 3 godine i za to vreme je menjao samo filtere i slichne sitnice na standardnim servisima, dok je BMW krenuo da se raspada posle 2 godine! Prosto je neverovatno da je na BMW-u posle 2 godine riknuo automat, a ima josh gomila manjih stvari koje su riknule... Shto je najsmeshnije, u Rusiji je garancija na BMW - 2 godine ili 100 000 km.

Naravouchenije, BMW obici u shirokom krugu...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

A niko ništa o Honda Civic Tourer konceptu ?

Kakav je uživo?

Evo fotki http://www.autoblog....pean-things-to/

Pa nista spec jer znas da ce uskoro serijska varijanta toga, koja ce da zapravo bude samo CIvic karavan, koja nece imati zajebane felne, zajebana LED svetla i zajeban enterijer. Sve je ovo sa tim konceptom samo malo da se zaigra trziste, al u biti - Civic Tourer ce biti modernija alternativa apsolutno superiornom i prakticnijem VW Golfu Varijant.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...