Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

181043_10151480062164463_496802387_n.jpg

 

1744_10151480062439463_14943472_n.jpg

 

481931_10151480062604463_976052572_n.jpg

 

5384_10151480062704463_1642195275_n.jpg

 

24452_10151480062974463_1104184315_n.jpg

 

155009_10151480062994463_521615301_n.jpg

 

253659_10151480063144463_600630818_n.jpg

 

8168_10151480063219463_128158846_n.jpg

 

 

има ту још доста промотерки вредних фоткања, али сам касно дошао и буквално сам пролетео само кроз сајам. Мораћу да одем још један дан

Edited by штрокан
Link to comment
Share on other sites

bio malopre da pogledam sta sve ima

 

 

ford kuga - najudobniji auto u koji sam seo

 

novi pro ceed - premocno izgleda enterijer ali je debeo pozadi i nepregledan

 

dacia - smrdi na kineski trzni centar

 

novi megan + clio su mi presmesni i precenjeni

 

smartovi imaju da se kupe za dosta popusta

 

novi pezo 301 je sastavljen od delova sa otpada

 

i zanima me zasto ford ne nudi novog mondea vise



e da

 

najbolje ribe ima pezo

Link to comment
Share on other sites

mazda 6 jako jako dobra, posebno spolja, ali isto tako jako nepregledna...

 

ostali japanci tu i tamo, honde uvek ok spolja, iznutra mi se nikad nisu svidjale, tojote dosadne do zla boga

 

lexusi lepi, citava 2 ako se dobro secam :D 

 

merc e restajling mi je bomba, shooting brake cls i nije toliko ruzan kao na slikama ali je besmislen auto, a klasa lepa ali mnogo skupa za jednog golfa sa meckinim znakom...  e da, i cla je lep autic, mnogo bolji uzivo nego na slikama, mali cls, mada i nije toliko mali auto

 

francuzi komplet smece smece, alfa, seat smece... volvo smece, ubiti dizajnera enterijera.

 

skoda sve bolja i bolja i to za "sitne" pare, ostavili bas fin utisak kao i korejanci komplet, ne racunajuci pro ceed koji mi je krs, jer je stari mnogo lepsi auto.

 

camaro najjaca pojava ubedljivo, znaci opasan! uz naravno reliant robina...

 

top 3 picke, audi a8l riba, skoda superb kombi riba i neka na bajkerskom standu sto valja kacige.

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Ne znam iskreno, meni su ostavile lep utisak i spolja i iznutra za takav kes isto kao i korejanci ... sad kvarovi, jbg, to je vw mehanika unutra, znaci pouzdano je, moze biti vezano za 1 model kojem se nesto sjebavalo stalno svima, pa da krene prica... a opet, mozda se stvarno i raspadnu kad ih isteras iz salona, ko ce ga znati. A do 10k, pa mislim da je ove godine bilo najvise do sada automobila do te cifre kako mi se cini, tako da bi mogao bas da biras ako planiras soping

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

pogrešne ljude poznaješ onda, ima odličnih polovnih kola za 10k, koja su nekada koštala mnogo mnogo više, imho

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pogrešne ljude poznaješ onda, ima odličnih polovnih kola za 10k, koja su nekada koštala mnogo mnogo više, imho

kod nas tesko... ima dobrih kola koja su nekad kostala mnogo, ali kostaju i sad kao polovna, ako je prvi vlasnik i ako je odrzavao redovno. 

inace, sve je sa nemackih i bugarskih autoplaceva, otpada i potrosenih sluzbenih vozila koja se kod nas prodaju pod nezaobilaznim "kao nov i sve u full-u", a to sto je prevalio 300k u nekoj firmi za godinu ipo dana i sto ga je vozilo 10 razlicitih ljudi, nema veze :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Predje preko u dojcland i pazari sam auto sa pravih nemackih placeva ili od privatnih lica do 120-150k km

sa urednom servisnom knjizicom itd, a ne turskih, ruskih i srpskih placeva u nemackoj o kojima ti pricas, plati

ga 8k ostatak do 10k ce taman da plati carinu, pdv, tj mislim da se on sad i ne placa, put prevod registraciju itd...

 

 

evo random lupanje, na primer mozes ovo da uzmes

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mazda-6-2-0-cd-dpf-neue-t%C3%BCv-saalfeld/176627275.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=15&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&categories=Limousine

 

i ta mazda je gospodski auto, lep, ide lepo, ne trosi puno, udoban, velik, ma sve ako si u tom fazonu

a o manjim kolima, hatch varijantama, slabijom kubikazom i hp-om da i ne pricam

i to je da svi budu 2008 +  znaci skoro da su izasli iz garancije

 

 

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Dule, po meni nema dileme, imati auto je u ovom trenutku luksuz. Samo ako imaš mnogo veliku platu za ovdašnje uslove ima smisla kupiti auto, pa i tada ćeš morati da kupiš relativno slab automobil koji ima malu kubikažu, male gume i malo troši. Ne računam ljude kojima je auto apsolutno neophodan, odnosno nemaju smislenu alternativu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

moracu da se slozim da vise nikad ne bi uzeo bilo koji polovan auto. i u mom dosadasnjem zapazanju 90% ljudi koje znam i koje sam video voze SVOJA kola kao mamlazi i kao da ne postoji sutra. problem u prici je naravno cena

 

pitao sam lika sa fordovog standa vezano za sistem staro za  novo i rekao je da kola stara 5 godina npr cene 5k a prvi slican takav focus koji oni imaju je oko 20k sto je presmesno naravno

 

imao sam misljenje da bi kupio daciu novu kad bi imao para za nesto do 10k novo ali posle onog smrada danas i vrata koja nisu htela da se zatvore bez da se zalupe.. to jednostavno ne vredi te pare

 

punto je imao smanjenu cenu sad na sajmu i verujem da su ljudi stvarno dosli da kupe tako nesto. pa ako nista drugo, barem znas kako si ga vozio a i delovi su najjeftiniji od svih kola pa ti bude barem malo manje zao kad nesto platis

Link to comment
Share on other sites

Боле мудро збори. за ауто треба месечно бар 10к РСД у просеку, и то за ауто какав је он навео, дакле <1.200цм3, 14-15'' гуме... 

 

рекао бих да зависи и од стила живота. неко не даје на гардеробу или путовања, али не жали динара за кола. ако су кола потреба, а не доказивање нечега, 10к месечно је и даље много, а мање од тога не може.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...