Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa ako je lik bas mamlazina, tuca ti nece resiti problem... bas suprotno, moze da ga pogorsa

najbolje bi bilo ako znas dobro nekog zajebanog baticu ili da ga totalno iskuliras, pa ce se smoriti valjda

šta će drugo preglupi grobar da preporuči nego da se kriješ iza nekog zajebanog batice ili da pobegneš.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Savke zasto spavas u carapama? :c

Večito neshvatanje između ljudi što spavaju u čarapama i ovih što ne spavaju u njima :)

Zato što se bez čarapa osećam kao da spavam go na minus 30, čarape u krevetu ne nosim samo leti.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Али... али... филинг? Не знам, закољи фоку, па гурни ноге у њену тибу, биће ти топло, а имаћеш најјачи трип икада, а то су босе ноге у кревету зими:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ахах:)

Брате, сконто сам да немам појма де се купују папуче лол, хенс мај квешчн - де се купују папуче?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Надао сам се таквим одговорима, тј. да није нешто типа ''имаш најк папуче у чика љубиној'' :)

Фазон је што су ми се сјебале ове маторе, а соба ми је минус петсто увек и онда не вреди... а исто је фазон што ме мрзи да одем по хлеб, а камоли по папуче:)

Али ако има по имо центру или тако нешто, пошто ми је то испред гајбе, онда екстра

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Али... али... филинг? Не знам, закољи фоку, па гурни ноге у њену тибу, биће ти топло, а имаћеш најјачи трип икада, а то су босе ноге у кревету зими:)

r9GyT.png

papuce i carape, kakva kolicina beskorisnih izgovorenih reci

"killy vs rl" teaser trailer for new season

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sutra krece Coca Cola Karavan, a ja sam Deda Mraz, kao i prosle godine. Ko zeli da se slika sa Deda Mrazom, pokloni knjigu za decije bolnice, malo se druzi sa mnom i medvedicima, dobrodosao je sutra u 18h ispred Delta City-ja. Vidimo se! :)

Видео сам данас у бусу рекламу за караван и одмах сам се сетио тебе : )

Onaj ask.fm što sam video da sad koriste trenutne generacije tinejdzera je popeo skalu internet retardacije na sasvim novi nivo

Јел може неко да ми објасни о чему се ради овде, заиста бих желео да знам? Питао сам буразера, каже да се тиме служе фејсбук корисници када желе нешто анонимно да питају друге кориснике, што ништа не разјашњава, па сам га питао да ми да пример упоребе, каже "када желиш да питаш неку девојку да ли је невина" [onjelood] зар им није лакше да направе фејк профил, а можда није, не знам... Успех Twitter-а ми је био задивљујућ, и даље је, а тек ово, па шта је следеће лол

Inace cuo sam da lik (ili njegov rodjeni burazer) namerno dobija batine da bi mogao da te tuzi. Znaci bas je ono dno dna lik.

Причао ми ортак за сличан случај у његовом месту, локални пајдоман је у комбинацији са адвокатом, а пошто често краде увек је први осумњичени за ту работу, ко га савата одмах следи тужба и њих двојица деле кеш. Надам се да провоцирање на фејсу није дошло услед несугласица око тога колико грама протеина по килограму телесне масе треба за булк фазу [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...