Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Onaj ask.fm što sam video da sad koriste trenutne generacije tinejdzera je popeo skalu internet retardacije na sasvim novi nivo

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

On ima problema sa ponosom i mozgom i osetio se uvredjenim kad sam ga blokirao na fejsu kad je krenuo da me provocira.

Ако није агресиван, најбоље је да га игноришеш.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Најбоље би било да буде свестан да си јачи и да ћеш га поломити, ако се буде глупирао, ал мислим да те он не доживљава тако, чим је себи допустио да већ направи инцидент. Можда би било најбоље да нађеш неког старијег или зајебанијег, који је овоме ауторитет или кога се зента, да га он смири.

Или му једноставно пошаљи Ћелу да га изнабада!

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ćela it is, then!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam sam udario srednji prst na levoj nozi, i ono, boluckalo me ali nikakva strahota. Danas se budim i prvi potez mi je bio izuvanje čarape i dogegavanje do terase i nabijanje prstiju u sneg da mi celga noga utrne, jer me otkida od bola i sav je oteko. A treba danas da cimatam po Beogradu, da jurim trista čuda.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...