Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

da ne otvaram novi topik AE!

dakle, znate li gde bi mogao da nadjem maramu koja prekriva nos i vrat (tu sam najosetljiviji zimi, najvise mi je u tom podrucju hladno), lici na fantomku ali nije. e sada, nisam bio u kontaktu sa tim da bi znao koji je materijal, verovatno neka sintetika, viskoza, tako nesto..

ne mogu da nosim sal, uparim se, kapiram da bi mi ovo resilo stvar.

aha, ovako nesto

LOUIS-Podkapa_slika_L_4332949.jpg

Moto radnje, trazis podkape.

Na primer http://motoland.rs/ ili http://www.mass.rs/

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

auh, 2 sata mi je trebalo da stignem do kuce iz grada :c i na kraju sam platio city bus, koji se takodje mucio

ceo grad je jebeno stao

tramvaji jedan period nisu islu, 95ice zabole na okretnici i piju caj, bole ih kurac...

a NIJEDNA!! ulica nije ociscena, niti se vide putari da rade nesto po tom pitanju

a u suprotnom smeru od kineza do buvljaka je kolona vozila

Link to comment
Share on other sites

sad ce Ivke da dodje da ti kaze kako ne umes da uzivas u zimi i kako je bolje to nego da se kuvas u autobusu na +50C

trpy pls wy yu do dis

kolaps koji doživljavamo u beogradu nema veze sa 30 cm snega nego su sve moguće službe fejlovale. beograd put ne čisti ulice, gsp ima ćelave gume, policija ne isključuje papke koji su krenuli negde sa letnjim gumama...

Link to comment
Share on other sites

Mali savet za sve koji voze ovih dana - proverite pritisak u gumama. Ja nisam proveravao posto su mi pre oko 2-3 nedelje stavili zimske gume i malopre se ispostavi da mi je dosta nizi od propisanog. Kad sam dopumpao gume kao drugi auto, mnogo bolje se ponasa na ovom snegu. Kad smo vec kod toga onaj kruzni tok na kraju Vojvodjanske ulice dusu dao za drift :) Doduse kapiram da bi onaj kod opstine NBG bio mnogo bolji, ali bih to morao da sacekam 5 ujutru da bi bilo iole bezbedno...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

trpy pls wy yu do dis

kolaps koji doživljavamo u beogradu nema veze sa 30 cm snega nego su sve moguće službe fejlovale. beograd put ne čisti ulice, gsp ima ćelave gume, policija ne isključuje papke koji su krenuli negde sa letnjim gumama...

pa nije bitno sta je razlog, bitno je stanje stvari. Meni licno ne smeta mnogo, ali kada vidim koliko ortaka/poznanika oko mene je zakasnilo negde / se slupalo / izgubilo 24h na putu od 30km...

idealna zima sa idealnim gradskim servisima je sigurno jedna predivna stvar. Al kad tako pogledas i idealno leto (klimatizovani busevi, drvoredi svuda gde prodjes, lepse organizovan pristup recnoj obali, pogotovu iz starog grada) nije nista losije.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Pa gde ste bre drugari e.. Joj sto bih bio neizmerno srecan kada bi nasi dragi putari odradili posao do jaja dobro i na vreme da ne moram jebeno da radim non stop.. Ne osecam ni ruke, ni ramena, ni noge.. Nemam snage ni da se istusiram ( ali moram ), zaboravio sam kako je sedeti kuci opusteno da ne gledas u telefon i cekas poziv pa da se vracas na posao i kako je odspavati 8 jebenih sati (minimum).. Izvinite ali je ogroman frust bre, raspali smo se od posla !!!1231242354641312 izvlacenja do sada smo imali i da ne nabrajam ostalih slucajeva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...