Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ŠKK?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kenja mi se od seljaka koji se od pocetka trude da udju u savez studenata, onda ih kao ti carevi prime i oni momentalno krenu da nose odela i kosulje , i smekaju ove ribe sa prve godine kao da su olicenje Rona Dzeremija i Bred Pita zajedno na filozofskom, a tek oni njihovi random nepotrebni sastanci kada se svi skupe lepo obuceni i lupetaju i nikada nista ne urade, a kao predstavljaju mene iako ja nikog od njih nisam izabrao. I jos sto izlaze na ispit bez ikakvog znanja i srama i nadaju se da ce profesori da ih puste na njihovu dojajnost i clanstvo saveza zasta ove zabole, e tada mi se manje kenja i uzivam :D

Link to comment
Share on other sites

bio napolju da prosetam PO SNEZNOJ IDILI!!1 i da opikam tiket naravno, vratio se gajbi, kad ono... KEVA NAPRAVILA SARME o/

uglavnom, pojeo sam 7-8 sarmi i sada ne znam sta je ovo, niti gde se nalazim, tako da bih molio gospodina Coku Cokica da mi odgovori!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

uff dao bi desnu ruku sad za jednu gospodsku porciju sarmi

edit: jebote smara me preko fejsa najruznija kravetina sa koledza :(

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...